Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Zing

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 13
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
AS610
Запускач з двома ракетами Air Storm - Sky Ripperz
Справжня сила в твоїх руках! Іграшковий запускач з двома ракетами серії 'Air Storm' - SKY RIPPERZ - інноваційна іграшка, що гарантує максимальні розваги для всієї родини! В комплекті спеціально розроблений запускач. Просто зачепіть ракету, відтягніть назад та відпускайте! Все дуже легко! В комплекті 2 унікальні ракети з м'якими наконечниками з піноматеріалу, легкі та безпечні, а, найголовніше, ударостійкі! Ракети обладнані стабілізаторами для точного польоту. Всередині кожної ракети є свисток, тож вони видають звуки при польоті. Перша ракета - надшвидка, вона може злітати до 75 m! Друга ракета - ракета-гелікоптер. Вона злітає на 45 метрів, а коли падає - обертається, наче гвинт гелікоптера. В комплекті запускач та 2 ракети.Гра з ракетами Air Storm сприяє розвитку фізичної активності, просторового сприйняття та вміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 AS610
 | 
319 ₴
319
ZG658
Іграшковий водяний бластер серії «Hydro Force» - Side Winder
Zing - американський бренд, що спеціалізується на створенні оригінальної іграшкової зброї. Він сприяє популяризації здорового та активного способу життя, надихаючи дітей проводити більше часу на свіжому повітрі.Влаштуй водну битву між друзями з водною перестрілкою! Водяний бластер Hydro Force з ергономічним дизайном допоможе перемогти в ній, завдяки дальності пострілу до 9 метрів! Чудовий варіант для дітей, що люблять активні ігри на природі! Водяний бластер з насосом, завдяки якому можна підвищувати тиск пострілу; Об’єм резервуара для води - 300 мл; Дальність пострілу становить до 9 метрів; Змінний магазин, що пришвидшує процес перезарядки; Сприяє розвитку концентрації уваги у дітей, сприйняття простору та покращенню фізичного здоров’я.Рекомендовано для дітей від 6 років.
Арт.:
 ZG658
 | 
799 ₴
799
AS979O
Іграшковий лук Air Storm - АРБАЛЕТ - оранж
Справжня сила в твоїх руках! Іграшковий лук з мішенню серії 'Air Storm' - потужний лук з легкою системою запуску стріл. Практикуйтесь, стріляючи в мішень, або влаштовуйте епічні битви з перешкодами! Запатентована технологія запуску. Стріли запускати легко та швидко - просто зачепи стрілу за петлі, натягни та стріляй точно в ціль! Швидке перезарядження гарантує перевагу у битвах! Вдома та на вулиці. Стріли мають м'які наконечники-присоски з піноматеріалу, тому вони повністю безпечні для використання в приміщенні. А потужна сила лука і дальність польоту стріли робить лук чудовою розвагою на свіжому повітрі. Висока ефективність. Попри легкий механізм запуску стріл, лук дуже потужний та точний. Кожна стріла виготовлена з ультралегкої піни, та летить на відстань до 45 m. Один та з друзями. Влаштовуйте змагання та битви між двома командами, чи просто практикуйтесь в стрільбі по мішені.До комплекту входить: лук та 3 стріли з м'якими наконечниками-присосками.Колір: помаранчевий.Обирайте луки одного кольору або різних, в залежності від того, за яку команду будете грати. Помаранчевий - колір команди Соколів, зелений - Вовків.Гра з луком Air Storm сприяє розвитку фізичної активності, просторового сприйняття та вміння грати.Зроби свій найкращий вистріл з луком Zing!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 AS979O
 | 
599 ₴
599
AS200G
Іграшковий лук з мішенню Air Storm - Bullz Eye зелений
Справжня сила в твоїх руках!Іграшковий лук з мішенню серії 'Air Storm' - BULLZ EYE - потужний лук з легкою системою запуску стріл. Практикуйтесь, стріляючи в мішень, або влаштовуйте епічні битви з перешкодами!Запатентована технологія запуску. Стріли запускати легко та швидко - просто зачепи стрілу за петлі, натягни та стріляй точно в ціль! Швидке перезарядження гарантує перевагу у битвах!Вдома та на вулиці. Стріли мають м'які наконечники-присоски з піноматеріалу, тому вони повністю безпечні для використання в приміщенні. А потужна сила лука і дальність польоту стріли робить лук BULLZ EYE відмінною розвагою на свіжому повітрі.Висока ефективність. Кожна стріла виготовлена з ультралегкої піни, та летить на відстань до 10 m!Нескінченн активності. Влаштовуйте змагання та битви між двома командами чи просто практикуйтесь в стрільбі по мішені. В комплекті велика мішень з тканини, діаметром 45 сm. Вона просто й швидко складається та розкладається.До комплекту входить: лук іграшковий, 3 стріли з м'якими наконечниками-присосками та розкладна мішень 45 сm з тканини.Колір: зелений.Обирайте луки одного кольору або різних, в залежності від того, за яку команду будете грати. Помаранчевий - колір команди Соколів, зелений - Вовків.Гра з луком Air Storm сприяє розвитку фізичної активності, просторового сприйняття та вміння грати.Зроби свій найкращий вистріл з луком Zing!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 AS200G
 | 
499 ₴
499
AS140G
Іграшковий лук на зап'ясток Air Storm - Wrist bow зелений
Справжня сила в твоїх руках!Іграшковий лук на зап'ясток серії 'Air Storm' - WRIST BOW - інноваційна іграшка, що поєднує в собі компактну форму та потужну силу.Запатентована технологія запуску. Стріли запускати легко та швидко - просто зачепи стрілу за петлі, натягни та стріляй точно в ціль! Швидке перезарядження гарантує перевагу у битвах!Компактна форма. Лук легкий та компактний, кріплення на зап'ястя регулюється для більшого комфорту дітей та дорослих. Ідеальна іграшка для літнього відпочинку всієї родини на природі!Висока ефективність. Стріли з присосками прилипають майже до всього. Кожна стріла виготовлена з ультралегкої піни, та летить на відстань до 12 m!Вдома та на вулиці. Стріли мають м'які наконечники-присоски, тому вони повністю безпечні для використання в приміщенні. А потужна сила лука і дальність польоту стріли робить лук WRIST BOW відмінною розвагою на свіжому повітрі.Один та з друзями. Влаштовуй змагання та битви між двома командами чи просто практикуйтесь в стрільбі по мішені. До речі, мішень знаходиться на звороті пакування!До комплекту входить: лук іграшковий на зап'ястя, 3 стріли з наконечником-присоском.Колір: зелений.Обирайте луки одного кольору або різних, в залежності від того, за яку команду будете грати. Помаранчевий - колір команди Соколів, зелений - Вовків.Гра з луком Air Storm сприяє розвитку фізичної активності, просторового сприйняття та вміння грати.Зроби свій найкращий вистріл разом з луком Zing!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 AS140G
 | 
439 ₴
439
AS140O
Іграшковий лук на зап'ясток Air Storm - Wrist bow оранж
Справжня сила в твоїх руках!Іграшковий лук на зап'ясток серії 'Air Storm' - WRIST BOW - інноваційна іграшка, що поєднує в собі компактну форму та потужну силу.Запатентована технологія запуску. Стріли запускати легко та швидко - просто зачепи стрілу за петлі, натягни та стріляй точно в ціль! Швидке перезарядження гарантує перевагу у битвах!Компактна форма. Лук легкий та компактний, кріплення на зап'ястя регулюється для більшого комфорту дітей та дорослих. Ідеальна іграшка для літнього відпочинку всієї родини на природі!Висока ефективність. Стріли з присосками прилипають майже до всього. Кожна стріла виготовлена з ультралегкої піни, та летить на відстань до 12 m!Вдома та на вулиці. Стріли мають м'які наконечники-присоски, тому вони повністю безпечні для використання в приміщенні. А потужна сила лука і дальність польоту стріли робить лук WRIST BOW чудовою розвагою на свіжому повітрі.Один та з друзями. Влаштовуй змагання та битви між двома командами чи просто практикуйтесь у стрільбі в мішень. До речі, мішень знаходиться на звороті пакування!До комплекту входить: лук іграшковий на зап'ястя, 3 стріли з наконечником-присоском.Колір: помаранчевий.Обирайте луки одного кольору або різних, в залежності від того, за яку команду будете грати. Помаранчевий - колір команди Соколів, зелений - Вовків.Гра з луком Air Storm сприяє розвитку фізичної активності, просторового сприйняття та вміння грати.Зроби свій найкращий вистріл разом з луком Zing!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 AS140O
 | 
439 ₴
439
AS979G
Іграшковий лук серії Air Storm - АРБАЛЕТ - зеленый
Справжня сила в твоїх руках! Іграшковий лук з мішенню серії 'Air Storm' - потужний лук з легкою системою запуску стріл. Практикуйтесь, стріляючи в мішень, або влаштовуйте епічні битви з перешкодами! Запатентована технологія запуску. Стріли запускати легко та швидко - просто зачепи стрілу за петлі, натягни та стріляй точно в ціль! Швидке перезарядження гарантує перевагу у битвах! Вдома та на вулиці. Стріли мають м'які наконечники-присоски з піноматеріалу, тому вони повністю безпечні для використання в приміщенні. А потужна сила лука і дальність польоту стріли робить лук чудовою розвагою на свіжому повітрі. Висока ефективність. Попри легкий механізм запуску стріл, лук дуже потужний та точний. Кожна стріла виготовлена з ультралегкої піни та летить на відстань до 45 m. Один та з друзями. Влаштовуйте змагання та битви між двома командами чи просто практикуйтесь у стрільбі в мішень.До комплекту входить: лук та 3 стріли з м'якими наконечниками-присосками.Колір: зелений.Обирайте луки одного кольору або різних, в залежності від того, за яку команду будете грати. Помаранчевий - колір команди Соколів, зелений - Вовків.Гра з луком Air Storm сприяє розвитку фізичної активності, просторового сприйняття та вміння грати.Зроби свій найкращий вистріл з луком Zing!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 AS979G
 | 
599 ₴
599
HS470B
Лук для гри Hyper Strike синій
Справжня сила в твоїх руках!Іграшковий лук для гри серії Hyper Strike - найпотужніший лук з легкою системою запуску стріл. Практикуйтесь, стріляючи в мішень, або влаштовуйте епічні битви з перешкодами!Запатентована технологія запуску. Стріли запускати легко та швидко - просто зачепи стрілу за петлі, натягни та стріляй точно в ціль! Швидке перезарядження гарантує перевагу в битвах!Висока ефективність. Попри легкий механізм запуску стріл, лук дуже потужний та точний. Стріла летить на відстань до 75 m!Посилений шнур. Лук оснащений посиленим шнуром з низькопрофільної гуми, що легко відтягується, забезпечуючи велику потужність.Унікальні стріли, що свистять. В комплекті 4 унікальні стріли з м'якими наконечниками з піноматеріалу, легкі та безпечні, а, найголовніше, ударостійкі! Всередині кожної стріли є свисток, тож вони видають звуки при польоті.Один та з друзями. Влаштовуйте змагання та битви між двома командами чи просто практикуйтесь у стрільбі в мішень.В комплекті: лук іграшковий та 4 стріли з м'якими наконечниками.Колір: синій.Обирайте луки одного кольору або різних, в залежності від того, за яку команду будете грати. Синій - колір команди Акул, червоний - Соколів.Гра з луком Hyper Strike сприяє розвитку фізичної активності, просторового сприйняття та вміння грати.Зроби свій найкращий вистріл з луком Zing!Рекомендовано для дітей віком від 14 років.
Арт.:
 HS470B
 | 
999 ₴
999
HS470R
Лук для гри Hyper Strike червоний
Справжня сила в твоїх руках!Іграшковий лук для гри серії Hyper Strike- найпотужніший лук з легкою системою запуску стріл. Практикуйтесь, стріляючи в мішень, або влаштовуйте епічні битви з перешкодами!Запатентована технологія запуску. Стріли запускати легко та швидко - просто зачепи стрілу за петлі, натягни та стріляй точно в ціль! Швидке перезарядження гарантує перевагу в битвах!Висока ефективність. Попри легкий механізм запуску стріл, лук дуже потужний та точний. Стріла летить на відстань до 75 m!Посилений шнур. Лук оснащений посиленим шнуром з низькопрофільної гуми, що легко відтягується, забезпечуючи велику потужність.Унікальні стріли, що свистять. В комплекті 4 унікальні стріли з м'якими наконечниками з піноматеріалу, легкі та безпечні, а, найголовніше, ударостійкі! Всередині кожної стріли є свисток, тож вони видають звуки при польоті.Один та з друзями. Влаштовуйте змагання та битви між двома командами чи просто практикуйтесь в стрільбі в мішень.В комплекті: лук іграшковий та 4 стріли з м'якими наконечниками.Колір: червоний.Обирайте луки одного кольору або різних, в залежності від того, за яку команду будете грати. Синій - колір команди Акул, червоний - Соколів.Гра з луком Hyper Strike сприяє розвитку фізичної активності, просторового сприйняття та вміння грати.Зроби свій найкращий вистріл з луком Zing!Рекомендовано для дітей віком від 14 років.
Арт.:
 HS470R
 | 
999 ₴
999
AT110
Лук для гри серії Аватар (3 стріли)
Zing - американський бренд, що спеціалізується на створенні оригінальної іграшкової зброї. Цей бренд сприяє популяризації здорового та активного способу життя, надихаючи дітей проводити більше часу на свіжому повітрі. На’ві знову в небезпеці, допоможи захистити її з луком та стрілами «Аватар»!Лук покращить навички стрільби, адже користуватися ним просто та зрозуміло!Лук для гри серії «Аватар» має яскравий і тематичний дизайн, легку вагу для веселих ігор на свіжому повітрі, зручну тятиву для швидких потраплянь у ціль. До набору входить лук з тятивою та три стріли з присосками; Легкий запуск стріл: просто зачепи стрілу за петлі, натягни та стріляй точно в ціль! Швидке перезарядження гарантує перевагу в битвах! Зручно грати як вдома, так і на вулиці. Стріли мають м'які наконечники-присоски та виготовлені з ультралегкої піни, тому вони цілком безпечні для використання в приміщенні. А потужна сила лука та дальність польоту стріли, яка може бути до 12 метрів, робить гру чудовою розвагою на свіжому повітрі. Грай один чи командами! Влаштовуй змагання та битви між двома командами або просто практикуйся у стрільбі в мішень. Сприяє розвитку концентрації уваги в дітей, сприйняття простору та покращенню фізичного здоров’я.Рекомендовано для дітей від 8 років.
Арт.:
 AT110
 | 
999 ₴
999

  Loading...