Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Zing

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 6 з 6
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
AS610
Запускач з двома ракетами Air Storm - Sky Ripperz
Справжня сила в твоїх руках! Іграшковий запускач з двома ракетами серії 'Air Storm' - SKY RIPPERZ - інноваційна іграшка, що гарантує максимальні розваги для всієї родини! В комплекті спеціально розроблений запускач. Просто зачепіть ракету, відтягніть назад та відпускайте! Все дуже легко! В комплекті 2 унікальні ракети з м'якими наконечниками з піноматеріалу, легкі та безпечні, а, найголовніше, ударостійкі! Ракети обладнані стабілізаторами для точного польоту. Всередині кожної ракети є свисток, тож вони видають звуки при польоті. Перша ракета - надшвидка, вона може злітати до 75 m! Друга ракета - ракета-гелікоптер. Вона злітає на 45 метрів, а коли падає - обертається, наче гвинт гелікоптера. В комплекті запускач та 2 ракети.Гра з ракетами Air Storm сприяє розвитку фізичної активності, просторового сприйняття та вміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 AS610
 | 
395 ₴
395
AS979G
Іграшковий лук серії Air Storm - АРБАЛЕТ - зеленый
Справжня сила в твоїх руках! Іграшковий лук з мішенню серії 'Air Storm' - потужний лук з легкою системою запуску стріл. Практикуйтесь, стріляючи в мішень, або влаштовуйте епічні битви з перешкодами! Запатентована технологія запуску. Стріли запускати легко та швидко - просто зачепи стрілу за петлі, натягни та стріляй точно в ціль! Швидке перезарядження гарантує перевагу у битвах! Вдома та на вулиці. Стріли мають м'які наконечники-присоски з піноматеріалу, тому вони повністю безпечні для використання в приміщенні. А потужна сила лука і дальність польоту стріли робить лук чудовою розвагою на свіжому повітрі. Висока ефективність. Попри легкий механізм запуску стріл, лук дуже потужний та точний. Кожна стріла виготовлена з ультралегкої піни та летить на відстань до 45 m. Один та з друзями. Влаштовуйте змагання та битви між двома командами чи просто практикуйтесь у стрільбі в мішень.До комплекту входить: лук та 3 стріли з м'якими наконечниками-присосками.Колір: зелений.Обирайте луки одного кольору або різних, в залежності від того, за яку команду будете грати. Помаранчевий - колір команди Соколів, зелений - Вовків.Гра з луком Air Storm сприяє розвитку фізичної активності, просторового сприйняття та вміння грати.Зроби свій найкращий вистріл з луком Zing!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 AS979G
 | 
975 ₴
975
HS470R
Лук для гри Hyper Strike червоний
Справжня сила в твоїх руках!Іграшковий лук для гри серії Hyper Strike- найпотужніший лук з легкою системою запуску стріл. Практикуйтесь, стріляючи в мішень, або влаштовуйте епічні битви з перешкодами!Запатентована технологія запуску. Стріли запускати легко та швидко - просто зачепи стрілу за петлі, натягни та стріляй точно в ціль! Швидке перезарядження гарантує перевагу в битвах!Висока ефективність. Попри легкий механізм запуску стріл, лук дуже потужний та точний. Стріла летить на відстань до 75 m!Посилений шнур. Лук оснащений посиленим шнуром з низькопрофільної гуми, що легко відтягується, забезпечуючи велику потужність.Унікальні стріли, що свистять. В комплекті 4 унікальні стріли з м'якими наконечниками з піноматеріалу, легкі та безпечні, а, найголовніше, ударостійкі! Всередині кожної стріли є свисток, тож вони видають звуки при польоті.Один та з друзями. Влаштовуйте змагання та битви між двома командами чи просто практикуйтесь в стрільбі в мішень.В комплекті: лук іграшковий та 4 стріли з м'якими наконечниками.Колір: червоний.Обирайте луки одного кольору або різних, в залежності від того, за яку команду будете грати. Синій - колір команди Акул, червоний - Соколів.Гра з луком Hyper Strike сприяє розвитку фізичної активності, просторового сприйняття та вміння грати.Зроби свій найкращий вистріл з луком Zing!Рекомендовано для дітей віком від 14 років.
Арт.:
 HS470R
 | 
1475 ₴
1475

  Loading...