Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Про нас

Давай знайомитися!

Ми – компанія KIDDISVIT, лідер серед постачальників іграшок на українському ринку. KIDDISVIT заснований в 1997, головний офіс в м Дніпро, Україна. Вже понад 24 роки ми знаходимо найсучасніші іграшки по всьому світу і робимо все, щоб вони потрапили в руки українських дітей одночасно з виходом на світові ринки. Так в Україні з'явилися іграшки за ліцензіями Черепашки-ніндзя, Свинка Пеппа, Леді Баг та Супер Кіт, а також хітова іграшка L.O.L. Surprise!

Нам важливо наповнювати дитинство радістю і розвитком, щоб закласти в дітях потенціал для успішного майбутнього, особистого і країни. Запорука нашого успіху - сильна і професійна команда, а досягнення цілей залежить від того, як працює кожен з нас. Тому ми діємо разом!

Місія, яка нас надихає: Наповнюємо дитинство трендами розвитку і розваги

Трохи про наші цінності:

Будь лідером!

 

KIDDISVIT є лідером серед постачальників дитячих іграшок в Україні. У нас є мета і місія, яку ми втілюємо в реальність. Бути лідером і наполегливо рухатися вперед - наш усвідомлений вибір!

 

Продовжуй розвиток!

 

Ми чітко усвідомлюємо, що в наш час постійними є тільки зміни. Саме тому ми працюємо і навчаємося в режимі nonstop.

 

Впроваджуй інновації!

 

KIDDISVIT сміливо дивиться в майбутнє! Щорічно ми впроваджуємо десятки трендів на ринку іграшок і сотні нових ідей співробітників. Приділяємо особливу увагу діджіталізаціі всіх процесів в компанії.

 

Керуй якістю!

 

Ми пропонуємо тільки якісні дитячі іграшки. Такі, якими дали б грати своїм дітям. Компанія була одним з ініціаторів створення Української Асоціації індустрії іграшок, мета якої відстоювати інтереси споживачів і право дітей на якісні та безпечні іграшки.

 

Примножуй радість!

 

Тепло і радість, дитяча відкритість, посмішка, захопленість - ось те, що нас надихає. Ми прагнемо наповнювати дитинство радістю, адже наші іграшки дарують розвиток і розвагу.

  Loading...