Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Активні ігри

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Серія

Показати більше

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 15
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
11347
Ігровий набір Bunch O Bubbles серії Mini - Бластер з мильними бульбашками
Створіть мільйони бульбашок за допомогою бластера з мильними бульбашками Bunch O Bubbles! Занурте бластер у мильний розчин і насолоджуйтеся святом бульбашок без важкого видування! Мільйони бульбашок: Видувайте 3000 бульбашок за хвилину, використовуючи 26 отворів для бульбашок. Простий у використанні: налийте бульбашковий розчин у лоток, занурте туди бластер і натисніть курок, та починайте створювати свято мильних бульбашок! Бластер сумісний з мильними бульбашками «Dulcop»! Можете використовувати їх, коли розчин з набору закінчиться. Свято мильних бульбашок: Створіть години розваг для дітей на свіжому повітрі або розвеселіть атмосферу на будь-якій вечірці.До набору входить: 1 бластер з мильними бульбашками, 1 пляшечка мильного розчину 80 мл, 1 лоток для занурювання.Живлення: 3 батарейки типу АА (до набору не входять).Рекомендовано для дітей віком старше 3 років.
Арт.:
 11347
 | 
425 ₴
425
87551
Ігровий набір для лазерних боїв - Laser X Ultra Micro для двох гравців
Laser X - це можливість влаштувати справжню лазерну битву прямо у Вас вдома. Беріть бластери та починайте веселощі. Тепер гра стала ще цікавіше!Отримуйте задоволення від гри з цим набором від Laser X ULTRA MICRO ДЛЯ ДВОХ ГРАВЦІВ. Заряджайте бластер, обирайте команду – гра почалась!Особливості: бластери не використовують справжній лазер, тому вони абсолютно безпечні. Інфрачервоний промінь невидимий для ока, тож дитині буде простіше підійти до супротивника і не видати себе; можливість обрати колір чи кольорові комбінації бластера на початку кожної гри; після кожного перезарядження гравцеві доступно 10 пострілів. Ця особливість створює багато можливостей ведення бою; бластери однаково добре покажуть себе і в приміщенні, і за його межами. Вони можуть влучити у ціль на відстані до 30 метрів; 8 влучень – і гравець вибуває. Обирайте тактику! Коли у Вас влучають, індикатор життя змінює колір із зеленого на червоний; індикатор влучання показує колір гравця, який у вас влучив; за кожну хвилину без влучань у гравця відновлюється одне життя; коли Ви вибули з гри, вимкніть бластер і заново оберіть команду для початку нової гри; у приміщенні лазер може рикошетити від стін та дзеркал. Використайте цю фішку собі на користь та зробіть Ваші лазерні бої по-справжньому фантастичними! можливість стріляти крізь вікна.Грайте чесно: не перезавантажуйте бластер протягом гри; не закривайте приймач бластера і не ховайте його.До набору входять: 2 лазерних бластери.Живлення: 6 батарейок типу ААА (батарейки до набору не входять).Іграшка буде корисною для фізичного розвитку дитини та активного відпочинку.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 87551
 | 
1555 ₴
1555
87552
Ігровий набір для лазерних боїв - Laser X Ultra для двох гравців
Laser X - це можливість влаштувати справжню лазерну битву прямо у Вас вдома. Беріть бластери та починайте веселощі. Тепер гра стала ще цікавіше!Отримуйте задоволення від гри з цим набором від Laser X ULTRA ДЛЯ ДВОХ ГРАВЦІВ. Заряджайте бластер, обирайте команду – гра почалась!Особливості: бластери не використовують справжній лазер, тому вони абсолютно безпечні. Інфрачервоний промінь невидимий для ока, тож дитині буде простіше підійти до супротивника і не видати себе; можливість обрати колір чи кольорові комбінації бластера на початку кожної гри; слайдер швидкого перезаряджання додасть гострих відчуттів та дозволить гравцям відчути себе як у кіно; максимальна відстань влучання бластера у приймач – 91 метрів! Опануйте снайперську точність! 8 влучень – і гравець вибуває. Обирайте тактику! Коли у Вас влучають, індикатор життя змінює колір із зеленого на червоний; індикатор влучання показує колір гравця, який у вас влучив; за кожну хвилину без влучань у гравця відновлюється одне життя; коли Ви вибули з гри, вимкніть бластер і заново оберіть команду для початку нової гри; у приміщенні лазер може рикошетити від стін та дзеркал. Використайте цю фішку собі на користь і зробіть Ваш лазерний бій дійсно фантастичним! можна стріляти крізь вікна.Грайте чесно: не перезавантажуйте бластер протягом гри; не закривайте приймач бластера і не ховайте його.До набору входять: 2 лазерних бластери.Живлення: 6 батарейок типу ААА (батарейки до набору не входять).Іграшка буде корисною для фізичного розвитку дитини, емоційного розвитку та уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 87552
 | 
2155 ₴
2155
02252S
Набір для створення гігантських мильних бульбашок - Мегабульбашки XXL
Набір для створення гігантських мильних бульбашок - МЕГАБУЛЬБАШКИ XXL - це найкращий подарунок для активного відпочинку.Це найбільші бульбашки, які Ви тільки бачили! Завдяки спеціальному інструменту та концентрованому розчину, Ви зможете створити бульбашки діаметром до 1 м!Детальніше про набір:Спеціальний інструмент можна використовувати як одному, так і разом із другом. Грайте всією родиною! Розташуйте спеціальні скріпки з набору на мотузці, щоб видувати одразу декілька бульбашок Для створення бульбашок занурте мотузку інструменту в розчин і почніть повільно відступати назад. В комплекті:спеціальний інструмент для гігантських бульбашок концентрований розчин, об'ємом 750 мл скріпки для створення декількох бульбашок одночасно Гра з набором розвиває в дитини дрібну моторику та креативністьрекомендовано для дітей віком від 5 років
Арт.:
 02252S
 | 
299 ₴
299
AS610
Запускач з двома ракетами Air Storm - Sky Ripperz
Справжня сила в твоїх руках! Іграшковий запускач з двома ракетами серії 'Air Storm' - SKY RIPPERZ - інноваційна іграшка, що гарантує максимальні розваги для всієї родини! В комплекті спеціально розроблений запускач. Просто зачепіть ракету, відтягніть назад та відпускайте! Все дуже легко! В комплекті 2 унікальні ракети з м'якими наконечниками з піноматеріалу, легкі та безпечні, а, найголовніше, ударостійкі! Ракети обладнані стабілізаторами для точного польоту. Всередині кожної ракети є свисток, тож вони видають звуки при польоті. Перша ракета - надшвидка, вона може злітати до 75 m! Друга ракета - ракета-гелікоптер. Вона злітає на 45 метрів, а коли падає - обертається, наче гвинт гелікоптера. В комплекті запускач та 2 ракети.Гра з ракетами Air Storm сприяє розвитку фізичної активності, просторового сприйняття та вміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 AS610
 | 
219 ₴
219

  Loading...