Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Адаптовані українською

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 17
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
T070-2019
67 ₴
67
12
77/CN-2020
Іграшка, що зростає, в яйці «Tropical Eggs» - Мешканці тропічних морів
ЖИТЕЛІ ТРОПІЧНИХ МОРІВ – нова колекція іграшок, що зростає, в яйці. Риби та тварини тропічних морів вражають уяву своєю різноманітністю. Тепер Ви можете дізнатися багато нового про довгоголову черепаху, морську зірку та рибу-папугу. На що ж Ви чекаєте? Купуйте та колекціонуйте їх всі! Повністю занурте іграшкове яйце в ємність з водою. Дочекайтеся, поки шкаралупа почне тріскатися. Через 48 годин (2 дні) з'явиться Ваш герой. Протягом наступних 7 днів іграшка виросте до свого повного розміру. В асортименті 13 різних героїв. Дитині, безсумнівно, буде дуже цікаво спостерігати за ростом свого улюбленця. Середній розмір іграшки без пакування - 6 x 6 x 5 cм.До складу набору входить: Іграшка, що зростає, в яйці; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 77/CN-2020
 | 
 | В уп.:
 13
75 ₴
75
13
T079-2019
Стретч-іграшка у вигляді тварини – Підводний світ Карибів
Іграшки-тварини – це завжди щось цікаве та пізнавальне! Познайомтесь з володарями Карибів – найяскравішими мешканцями Карибського моря! Серед них Ви можете зустріти дельфіна, манту, рибу фуґу й інших представників водного світу – дізнайтеся про особливості кожного! Іграшки-тварини виготовлені з еластичного матеріалу і прекрасно тягнуться! Деякі іграшки здатні міняти колір на сонці, деякі – світитися в темряві! Зберіть їх усіх, щоб дізнатися, хто що вміє! Щоб герої змінили колір, потрібно тримати іграшку під прямими сонячними променями від 1 до 2 секунд і від 3 до 5 секунд, якщо не під прямими сонячними променями. А для того, щоб іграшки світилися в темряві, їх потрібно потримати на сонці від 1 до 5 хвилин, після чого тварина або рибка будуть світитися. Вперше спеціальний герой – перламутровий дельфін! Внутрішня частина всіх тварин наповнена прозорими орбізами. Середній розмір іграшки без упаковки - 16*12*4 сm. Зберіть повну колекцію з 14 морських мешканців підводного світу Карибів!До набору входять: 1 стретч-іграшка у вигляді тварини; лист колекціонера. Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 T079-2019
 | 
 | В уп.:
 14
115 ₴
115
14
14-CN-2020
Стретч-іграшка у вигляді тварини – Тропічні пташки
Стретч-іграшка у вигляді тварини – ТРОПІЧНІ ПТАШКИ - нова колекція реалістичних фігурок, що розтягуються. Познайомтесь з різноманітністю тропічних пташок. Їх багато: швидка гарпія, барвисті ара та тукан, таємничий пелікан. Розкрийте всі секрети найбільш красивих і яскравих птахів. Знайдіть особливих. Дізнайтеся, які з них світяться в темряві, а які змінюють колір. Іграшки-тварини виготовлені з еластичного матеріалу та прекрасно тягнуться! Деякі іграшки здатні змінювати колір на сонці, деякі - у воді, а деякі - світяться в темряві! Зберіть їх усіх, щоб дізнатися, хто що вміє! Щоб герої змінили колір на сонці, потрібно тримати іграшку на сонці від 1 до 2 секунд, якщо повна інтенсивність і від 3 до 5 секунд, якщо не повна. Щоб герої змінювали колір у воді, потрібно занурити іграшку в воду, температура якої повинна бути більше 30-32 градусів. А для того, щоб іграшки світилися в темряві, їх потрібно потримати на сонці від 1 до 5 хвилин, після чого пташки будуть світитися. Внутрішня частина деяких птахів наповнена різнокольоровими орбізами. Середній розмір іграшки без пакування - 18 * 15 * 5 сm. Зберіть повну колекцію з 12 тропічних пташок!До набору входить: 1 стретч-іграшка у вигляді пташки; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 14-CN-2020
 | 
 | В уп.:
 12
115 ₴
115
12
REW-K007
Конструктор - Znatok - Школа (999+ Схем)
Конструктор ZNATOK Школа 999 схем + - спеціальна версія електронного конструктора для освітніх установ, призначена для організації практичних занять з фізики в рамках вивчення курсу 'Електрика'.Наочно продемонструє принципи дії діода, транзистора, фоторезистора, радіоприймача і безлічі інших пристроїв і приладів. Інструкція для навчально-практичної частині містить опис 21 практичного заняття для школи.Оригінальний спосіб з'єднання деталей забезпечує швидкий і ефективний результат без використання паяння. Конструктор пройшов апробацію в школах і інших дитячих установах і отримав високу оцінку фахівців.Практичні заняття узгоджуються з існуючою шкільною програмою і підручниками фізики 8, 9, 10 і 11 класів. Завдання розбиті на 3 групи різного рівня складності:Синій - початковий рівеньЗелений - середній рівеньЧервоний - рівень вище середнього.За допомогою конструктора можна зібрати:Радіо FM - регулювання гучності, автоматичне налаштування на станції.Вимірювальні схеми (вольтметр, амперметр) - 75 варіантів схем.Диктофон (запис / відтворення).Детектор брехні.Світловий індикатор - букви (великі та малі) і цифри.Автоматичні освітлювачі - 'нагадування' про настання темряви, датчик дощу, нічник.Музичний дверний дзвінок з варіантами управління.Імітатори звуків - 12 варіантів, 120 варіантів схем.Охоронні сигналізації - відлякуючі звуки, звукова/світлова реакція на обрив проводу.Регульований метроном.До комплекту входять 2 посібники, за допомогою яких можна зібрати понад тисячу електросхем, що дозволяють на практиці освоїти ази управління світлом, звуком, електрикою і водою.Категорії розвитку дитини: дрібна моторика, увага, логіка, пам'ять, математичні здібності.Необхідні батарейки 4хАА.Рекомендовано для дітей віком 5 років.
Арт.:
 REW-K007
 | 
3295 ₴
3295
70820
Конструктор - Znatok (118 схем)
Електронний конструктор Znatok (118 схем) - прекрасний подарунок дитині 5 років, яка хоче відчути себе юним інженером!Конструктор дозволяє дитині своїми руками створювати світлові і звукові сигналізації, ліхтарик з трьома режимами, допоможе в знайомстві з логічними елементами, вивченні транзистора, регулюванні яскравості і гучності. Завдяки оригінальному способу з'єднання деталей Ви зможете домогтися швидкого і ефективного результату без використання паяння.За допомогою конструктора можна зібрати такі схеми:Ліхтарик, Резистор як обмежувач струму, Лампи при паралельному і послідовному з'єднаннях, Резистор і реостат при паралельному і послідовному з'єднаннях, Тестер електропровідності, Звук і світло, Одночасне регулювання яскравості і гучності, Сирена з підсилювачем, Сигналізація на замикання і розмикання, Миготливі світлодіод і лампа, Логічні елементи 'І', 'АБО', 'І-НЕ', 'АБО-НЕ', Шунтування, • і багато інших.Конструктор складається з наступних елементів:Дріт з 1, 2, 3, 4, 5 сполучними клемами, Кнопка, Вимикач, Динамік, Сигнальна ІС, Резистори, Лампа, Транзистор, Батарейний відсік, Перекидний вимикач, Світлодіод синій, Гнучкий дріт. У комплект також входить інструкція, за допомогою якої малюк зможе зібрати 118 електросхем, що дозволяють на практиці освоїти ази управління світлом, звуком і електрикою.Електронний конструктор розвиває в дитині:дрібну моторику, увагу, логіку, пам'ять, математичні поняття. Батарейки 3хАА необхідно купувати додатково.Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 70820
 | 
1095 ₴
1095
REW-K003
Конструктор - Znatok (180 Схем)
Електронний конструктор Znatok (180 схем) - прекрасний подарунок хлопчикові 5 років, який хоче відчути себе юним інженером!Конструктор дозволяє дитині своїми руками створювати музичні дзвінки, охоронні сигналізації, імітатори звуків, автоматичні освітлювачі, а також кумедні ігри та іграшки.Завдяки оригінальному способу з'єднання деталей ви зможете домогтися швидкого і ефективного результату без використання паяння.Конструктор Знаток пройшов всі випробування в школах і інших дитячих установах і отримав високу оцінку фахівців.За допомогою конструктора можна зібрати такі схеми:Літаючий пропелер.Лампа, що керується сенсором та звуком.Керовані звуки зоряних воєн, пожежної машини або швидкої допомоги.Музичний вентилятор.Блимаюча лампа і світлодіод у космосі.Сміх Будди.Блимаючий світлодіод, що керується магнітом.Автоматичний вуличний ліхтар.Тестер електропровідності.Звуки автомату.Вентилятор, що керується сенсором та магнітом.Звуки кулемета, що керуються світлом, дощем.Лампа, що керується електромотором.Музичний дверний дзвінок.Лампи при паралельному і послідовному з'єднанні.Лампа з яскравістю, що змінюється.Сигнальний ліхтар, що керується магнітом.Звуки польоту та розриву снарядів.Логічні елементи 'І', 'АБО', 'І-НЕ', 'АБО-НІ' та багато іншого.Конструктор складається з наступних елементів:Провід з 2, 3, 4, 5, 6 сполучними клемами.Шайба з 1 сполучною клемою.П'єзовипромінювач (звуковипромінювач п'єзоелектричний).Сенсорна пластина (сенсор).Геркон (магнітокерований контакт).Кнопковий вимикач (кнопка).Вимикач.Фоторезистор (світлочутливий резистор).Червоний світлодіод.Лампа 2,5v.Динамік (гучномовець).Музична ІС (інтегральна схема).Сигнальна ІС (інтегральна схема).ІС 'зоряні війни'.Електромотор.До комплекту також входить інструкція, за допомогою якого малюк зможе зібрати 180 електросхем, що дозволяють на практиці освоїти ази управління світлом, звуком, електрикою і водою.Електронний конструктор розвиває у дитини:дрібну моторикуувагулогікупамятьматематичні здібності.Батарейки 4хАА необхідно купувати додатково.Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 REW-K003
 | 
1395 ₴
1395
70831
Конструктор - Znatok (201 схема)
Конструктор - ZNATOK (201 схема) - прекрасний подарунок дітям від 5 років та старше, які хочуть відчути себе юними інженерами!Конструктор дозволяє дитині своїми руками створювати музичні дзвінки, охоронні сигналізації, імітатори звуків, автоматичні освітлювачі, а також кумедні ігри та іграшки.Завдяки оригінальному способу з'єднання деталей ви зможете домогтися швидкого і ефективного результату без використання паяння.Конструктор Znatok пройшов всі випробування в школах і інших дитячих установах і отримав високу оцінку фахівців.За допомогою конструктора можна зібрати такі схеми: Пропелер, що літає. Лампа, що керується сенсором та звуком. Керовані звуки зоряних воєн, пожежної машини або швидкої допомоги. Музичний вентилятор. Лампа, що блимає і світлодіод у космосі. Сміх Будди. Блимаючий світлодіод, що керується магнітом. Автоматичний вуличний ліхтар. Тестер електропровідності. Звуки автомату. Вентилятор, що керується сенсором та магнітом. Звуки кулемета, що керуються світлом, дощем. Лампа, що керується електромотором. Музичний дверний дзвінок. Лампи при паралельному і послідовному з'єднанні. Лампа з яскравістю, що змінюється. Сигнальний ліхтар, що керується магнітом. Звуки польоту та розриву снарядів. Логічні елементи 'І', 'АБО', 'І-НЕ', 'АБО-НІ' та багато іншого.Конструктор складається з наступних елементів:1. Провід з 2, 3, 4, 5, 6 сполучними клемами. 2. Шайба з 1 сполучною клемою. 3. П'єзовипромінювач (звуковипромінювач п'єзоелектричний). 4. Сенсорна пластина (сенсор). 5. Геркон (магнітокерований контакт). 6. Кнопковий вимикач (кнопка). 7. Вимикач. 8. Фоторезистор (світлочутливий резистор). 9. Червоний світлодіод. 10. Лампа 2,5v. 11. Динамік (гучномовець). 12. Музична ІС (інтегральна схема). 13. Сигнальна ІС (інтегральна схема). 14. ІС (інтегральна схема) 'зоряні війни'. 15. Електромотор.До комплекту також входить інструкція, за допомогою якої малюк зможе зібрати 201 електросхему, що дозволяють на практиці освоїти ази управління світлом, звуком, електрикою і водою.Електронний конструктор розвиває у дитини: дрібну моторику увагу логіку память математичні здібності.Для роботи потрібні 4 батарейки типу АА (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 70831
 | 
1395 ₴
1395
REW-K002
Конструктор - Znatok (320 Схем)
Електронний Конструктор ZNATOK (320 схем) - це гра, що з'єднує знання про фізичний світ і практичні навички.Збираючи електричні ланцюги, дитина познайомиться з дивовижним світом електроніки в ігровій формі. У схемах використовується ручне, магнітне, світлове, водяне, звукове, електричне, а також сенсорне керування.Оригінальний спосіб з'єднання деталей забезпечує швидкий і ефективний результат без використання паяння.Конструктор пройшов апробацію в школах і інших дитячих установах і отримав високу оцінку фахівців.Конструктор складається з наступних елементів:Сполучні дроти.П'єзовипромінювач.Сенсорна пластина.Геркон (магнітнокеруючий контакт) з магнітом.Кнопковий вимикач.Вимикач.Фоторезистор.Червоний світлодіод.Лампа 2.5 В.Кріпильні тримачі для батарейок.Динамік.Інтегральна схема музична.Інтегральна схема сигнальна.Інтегральна схема 'зоряні війни'.Електромотор з пропелером.Антена.Зелений світлодіод.Лампа 6 В.Мікрофон.Інтегральна схема 'підсилювач потужності'.Резистори 100 Ом, 1 кОм, 5 кОм, 10 кОм, 100 кОм.Конденсатори 0.02 мкФ, 0.1 мкФ, 10 мкФ, 100 мкФ, 470 мкФ.Інтегральна схема 'підсилювач високої частоти'.PNP транзистор.NPN транзистор.Реостат.Інтегральна схема 'FM діапазон'.Також в інструкції до конструктора міститься 136 ілюстрацій і 320 описів схем, які ви можете зібрати.Що можна зібрати:радіоприймачавтоматичний освітлювачмузичний дзвінокігри та іграшкиімітатор звуків (звуки кулемета, зоряних воєн, сигнали машини швидкої допомоги зі світловим супроводом, сигнал тривоги)охоронна сигналізаціяі інші схеми ...Електронний конструктор розвиває у дитини:дрібну моторикуувагулогікупамятьматематичні здібності.Електронний конструктор ZNATOK стане прекрасним подарунком для хлопчика від 5 років.
Арт.:
 REW-K002
 | 
2255 ₴
2255
REW-K001
Конструктор - Znatok (999 Схем)
Електронний конструктор ZNATOK(999 схем) це гра, що тісно поєднує знання про фізичний світ і практичну користь.Деталі, з яких складається конструктор ZNATOK, з'єднуються між собою за допомогою заклепок. Конструктор пройшов випробування в школах і інших дитячих установах і отримав високу оцінку фахівців. Управління в схемах може бути ручне, магнітне, світлове, водяне, звукове, електричне, а також сенсорне.Електросхеми діляться на кілька рівнів складності:Найпростіші схеми - електричні. Ці схеми наочно показують дитині, як по дротах тече електричний струм.На рівень складніші - електронні схеми. Розраховані на молодший і середній шкільний вік.Зібрати можна такі схеми:Дверний дзвінок зі світломузикою.Пропелер, який літає.Світлодіод.Електровентилятор.Електролампа.Дверний дзвінок з музикою.Лампа зі звуковим керуванням.Маленький амперметр.Лампа з таймером.Детектор руху.Генератор електрики.Вольтметр.Радіоприймач.Детектор брехні.Барометр.Мікрофон.Електроцикада.Метроном.Піаніно зі світловим керуванням.Світлова рушниця.Вуличний ліхтар.Маяк, який включається автоматично.Радіостанція.Гудок.Сигналізація.Генератор звуку.Мегафон.Вимірювач вологості.Світлофор.Цифровий диктофон.Нічник з таймером та багато іншого.Зібравши електричну схему, можна одержати акустичний, оптичний або електричний вихідний сигнал.Створюються такі ефекти:Сирена пожежної 'машини.Звук азбуки Морзе.Голос тварин.Програвання музики.Звук скрипки.Звук бластера.Бурчання літака.Стук телеграфу.Дзвінок дзвіночка.Ревіння мотоцикла.Скрипіння дверей.Гудок теплохода.Сирена 'швидкої допомоги'.Стрільба кулемета і багато іншого.Конструктор складається з наступних елементів:Сполучні дроти.П'єзовипромінювач.Сенсорна пластина.Геркон (магнітокеруючий контакт) з магнітом.Кнопковий вимикач.Вимикач.Фоторезистор.Червоний світлодіод.Лампа 2.5 В.Кріпильні тримачі для батарейок.Динамік.Інтегральна схема музична.Інтегральна схема сигнальна.Інтегральна схема 'зоряні війни'.Електромотор з пропелером.Антена.Зелений світлодіод.Лампа 6 В.Мікрофон.Інтегральна схема 'підсилювач потужності'.Резистори 100 Ом, 1 кОм, 5 кОм, 10 кОм, 100 кОм.Конденсатори 0.0 2мкФ, 0.1 мкФ, 10 мкФ, 100 мкФ, 470 мкФ.Інтегральна схема 'підсилювач високої частоти'.PNP транзистор.NPN транзистор.Реостат.Інтегральна схема 'FM діапазон'.Необхідні батарейки 4хАА.До набору також входить інструкція, яка містить ілюстрації - від простих до складних схем, - і 999 описів схем, які ви зможете легко зібрати.Електронний конструктор розвиває у дитини:дрібну моторикуувагулогікупам'ятьматематичні здібності.Електронний конструктор ZNATOK стане прекрасним подарунком для хлопчиків від 5 років.
Арт.:
 REW-K001
 | 
3295 ₴
3295
REW-K70690
Конструктор - Znatok Альтернативна Енергія
Електронний конструктор 'Альтернативна енергія' безсумнівно сподобається допитливим хлопчикам від 5 років!Електроніка оточує нас всюди, це сучасні автомобілі, комп'ютери, фотоапарати, мобільні телефони та багато іншого. Але будь-які з цих пристроїв, для своєї роботи, вимагає напруги живлення. І дуже важливо, щоб ці джерела енергії не псували навколишнє середовище.Конструктор ''Альтернативна енергія'' допоможе вивчити ці екологічно чисті джерела живлення і краще пізнати світ електроніки. Завдяки оригінальному способу з'єднання деталей ви зможете досягнути швидкого і ефективного результату без використання паяння.Конструктор пройшов апробацію в школах і інших дитячих установах і отримав високу оцінку фахівців.До комплекту входить:26 деталейпосібник, за допомогою якого дитина зможе реалізувати 50 проектів, розділених на три основні блоки:- енергія сонця,- енергія вітру,- механічна енергія.Такий електронний конструктор розвиває в дитині:дрібну моторику,творче мислення,увагу,логіку,память.
Арт.:
 REW-K70690
 | 
1395 ₴
1395
70830
Конструктор - Znatok Вивчення програмування START
Смартфони, літаки, автомобілі, телевізори, пральні машини, холодильники і навіть сучасні праски мають в своєму складі мікроконтролери, які керують цією самою технікою і здійснюють зв'язок або з людиною, або з іншими приладами. Не кажучи вже про робототехніку, яка неможлива без мікроконтролерів.Конструктор - ZNATOK «Вивчення програмування START» можна вважати початком вивчення і розуміння принципів роботи мікроконтроллерів, на прикладі Arduini nano та першим кроком в реальну робототехніку. В наборі реалізована можливість самостійного вивчення або спільної роботи з викладачем. При роботі з даним набором можна використовувати 4 мови програмування - від найпростішої графічної мови Grapf Z до професійної С++.конструктор простий у використанні та не потребує паяння. у наборі 35 видів елементів, всього близько 50 деталей, в тому числі RGB-світлодіод, фоторезистор, динамік, електродвигун, транзистори та резистори, Ардуіно модуль та багато іншого!в посібнику детально описана кожна деталь та принципи її роботи.управління можливе на одній з 4-ох мов програмування: Grapf Z, Scratch, Python, C++.в посібнику описані мови програмування та є посилання на інструкції та правила роботи з кожною мовою.для роботи з конструктором необхідно встановити спеціальну програму на комп'ютер чи ноутбук.в посібнику описані численні цікаві проекти для створення та програмування, такі як керування світлодіодами, електродвигуном, лампою, сигналізації, управління світлом та музикою, синтезатор звуків.посібник містить не лише детальні інструкції для програмування та управління певними елементами, а й цікаві факти про звук, світло, кольори, принципи формування кольорів RGB, ноти, частоти та принципи роботи відомих побутових приладів.включено доступ до віртуального осцилографа та описані правила роботи з ним.Отримані знання допоможуть вам у навчанні, а надалі, створювати нові зразки роботів, побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів, працюючи у високотехнологічних компаніях. А це вже не іграшки.Хоч на упаковці вказано вік 8+, цей набір буде дуже корисний дітям старшого віку, аж до студентського.Інформація представлена як в каталозі, так і в USB-флеш-накопичувачі, включеному в комплект.
Арт.:
 70830
 | 
3255 ₴
3255

  Loading...