Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Адаптовані українською

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Серія

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 17
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
T070-2019
75 ₴
75
12
T001-2019
Іграшка, що зростає, в яйці «Ocean Eggs» - Повелителі океанів і морів
Іграшка, що зростає в яйці «Ocean eggs» - Повелителі океанів і морів дозволить виростити морського мешканця зі штучного яйця. Риби та тварини морів і океанів вражають уяву своєю різноманітністю. Тепер Ви можете дізнатися багато нового про справжніх володарів морів та океанів! Хто є найбільшою істотою, що коли-небудь мешкала на Землі? Хто не проти пообідати пластиковими відходами? Хто щодня долає 80 км? І хто проявляє чудеса тактики при полюванні на здобич? Дізнайтеся прямо зараз!Повністю занурте іграшкове яйце в ємність з водою. Дочекайтеся, поки шкаралупа почне тріскатися. Через 48 годин (2 дні) з'явиться Ваш герой. Протягом наступних 7 днів іграшка виросте до свого повного розміру. В асортименті 12 різних героїв. Дитині, безсумнівно, буде дуже цікаво спостерігати за ростом свого улюбленця. Середній розмір іграшки без упаковки - 4,8 x 6,5 cм. У набір входить:іграшка, що виростає з яйця, лист колекціонера з дивовижними фактами про тварину. Рекомендовано для дітей у віці від 3 років.
Арт.:
 T001-2019
 | 
 | В уп.:
 12
75 ₴
75
12
T049-2019
49 ₴
49
12
77/CN-2020
Іграшка, що зростає, в яйці «Tropical Eggs» - Мешканці тропічних морів
ЖИТЕЛІ ТРОПІЧНИХ МОРІВ – нова колекція іграшок, що зростає, в яйці. Риби та тварини тропічних морів вражають уяву своєю різноманітністю. Тепер Ви можете дізнатися багато нового про довгоголову черепаху, морську зірку та рибу-папугу. На що ж Ви чекаєте? Купуйте та колекціонуйте їх всі! Повністю занурте іграшкове яйце в ємність з водою. Дочекайтеся, поки шкаралупа почне тріскатися. Через 48 годин (2 дні) з'явиться Ваш герой. Протягом наступних 7 днів іграшка виросте до свого повного розміру. В асортименті 13 різних героїв. Дитині, безсумнівно, буде дуже цікаво спостерігати за ростом свого улюбленця. Середній розмір іграшки без пакування - 6 x 6 x 5 cм.До складу набору входить: Іграшка, що зростає, в яйці; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 77/CN-2020
 | 
 | В уп.:
 13
75 ₴
75
13
T081-2019
Стретч-іграшка у вигляді тварини – Володарі морських глибин
Стретч-іграшка у вигляді тварини – Володарі морських глибинІграшки-тварини – це завжди щось цікаве та пізнавальне! Відчуйте себе дослідником-океанологом та вивчіть мешканців морів та океанів, серед яких зустрінуться найнебезпечніші хижаки у світі! Ви зустрінете медузу, морську зірку, черепаху, краба, ската та декілька видів риб – дізнайтеся про них усе!Який хижак може вловлювати серцебиття здобичі? Хто – справжній майстер маскування? Хто рибалить прямо під водою? Відповіді на ці та інші питання вже чекають на Вас! Іграшки-тварини виготовлені з еластичного матеріалу та чудово тягнуться! Деякі іграшки здатні змінювати колір у теплій воді, деякі - світитися у темряві! Зберіть їх усі, щоб дізнатися, хто що вміє! Щоб герої змінили колір, температура води має бути вище 30-32 градусів. А для того, щоб іграшки світилися у темряві, їх потрібно потримати на сонці від 1 до 5 хвилин, після чого тварина або рибка світитимуться. Середній розмір іграшки без упаковки – 9х5х6 сm. Зберіть повну колекцію з 12 морських мешканців! До набору входять:1 стретч-іграшка у вигляді тварини; лист колекціонера. Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 T081-2019
 | 
 | В уп.:
 12
79 ₴
79
12
93-CN-2020
Стретч-іграшка у вигляді тварини – Повелителі екватора
'Пориньте в екваторіальні води, населені яскравими рогатими занклами та рибами-клоунами, гігантськими шкірястими черепахами та могутніми блакитними марлінами. Зберіть усіх героїв, дізнайтеся цікаві факти та секрети мешканців екваторіальних вод! Іграшки-тварини виготовлені з еластичного матеріалу та прекрасно тягнуться! Деякі іграшки здатні міняти колір на сонці, деякі - у воді, а деякі - світяться в темряві! Зберіть їх усіх, щоб дізнатися, хто що вміє! Щоб герої змінили колір на сонці, потрібно тримати іграшку на сонці декілька хвилин. Щоб герої змінювали колір у воді, потрібно занурити іграшку в воду, температура якої повинна бути вищою, ніж 30-32 градусів. А для того, щоб іграшки світилися в темряві, їх потрібно потримати на сонці від 1 до 5 хвилин, після чого тварини будуть світитися. Знайди суперрідкісну черепаху, що змінює колір у холодній воді! Внутрішня частина всіх тварин наповнена прозорими орбізами. Середній розмір іграшки без пакування – 12*10*5 сm. Зберіть повну колекцію з 12 жителів екваторіальних вод!До набору входить: 1 стретч-іграшка у вигляді тварини; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.'
Арт.:
 93-CN-2020
 | 
 | В уп.:
 12
99 ₴
99
12
14-CN-2020
Стретч-іграшка у вигляді тварини – Тропічні пташки
Стретч-іграшка у вигляді тварини – ТРОПІЧНІ ПТАШКИ - нова колекція реалістичних фігурок, що розтягуються. Познайомтесь з різноманітністю тропічних пташок. Їх багато: швидка гарпія, барвисті ара та тукан, таємничий пелікан. Розкрийте всі секрети найбільш красивих і яскравих птахів. Знайдіть особливих. Дізнайтеся, які з них світяться в темряві, а які змінюють колір. Іграшки-тварини виготовлені з еластичного матеріалу та прекрасно тягнуться! Деякі іграшки здатні змінювати колір на сонці, деякі - у воді, а деякі - світяться в темряві! Зберіть їх усіх, щоб дізнатися, хто що вміє! Щоб герої змінили колір на сонці, потрібно тримати іграшку на сонці від 1 до 2 секунд, якщо повна інтенсивність і від 3 до 5 секунд, якщо не повна. Щоб герої змінювали колір у воді, потрібно занурити іграшку в воду, температура якої повинна бути більше 30-32 градусів. А для того, щоб іграшки світилися в темряві, їх потрібно потримати на сонці від 1 до 5 хвилин, після чого пташки будуть світитися. Внутрішня частина деяких птахів наповнена різнокольоровими орбізами. Середній розмір іграшки без пакування - 18 * 15 * 5 сm. Зберіть повну колекцію з 12 тропічних пташок!До набору входить: 1 стретч-іграшка у вигляді пташки; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 14-CN-2020
 | 
 | В уп.:
 12
115 ₴
115
12
REW-K007
Конструктор - Znatok - Школа (999+ Схем)
Конструктор ZNATOK Школа 999 схем + - спеціальна версія електронного конструктора для освітніх установ, призначена для організації практичних занять з фізики в рамках вивчення курсу 'Електрика'.Наочно продемонструє принципи дії діода, транзистора, фоторезистора, радіоприймача і безлічі інших пристроїв і приладів. Інструкція для навчально-практичної частині містить опис 21 практичного заняття для школи.Оригінальний спосіб з'єднання деталей забезпечує швидкий і ефективний результат без використання паяння. Конструктор пройшов апробацію в школах і інших дитячих установах і отримав високу оцінку фахівців.Практичні заняття узгоджуються з існуючою шкільною програмою і підручниками фізики 8, 9, 10 і 11 класів. Завдання розбиті на 3 групи різного рівня складності:Синій - початковий рівеньЗелений - середній рівеньЧервоний - рівень вище середнього.За допомогою конструктора можна зібрати:Радіо FM - регулювання гучності, автоматичне налаштування на станції.Вимірювальні схеми (вольтметр, амперметр) - 75 варіантів схем.Диктофон (запис / відтворення).Детектор брехні.Світловий індикатор - букви (великі та малі) і цифри.Автоматичні освітлювачі - 'нагадування' про настання темряви, датчик дощу, нічник.Музичний дверний дзвінок з варіантами управління.Імітатори звуків - 12 варіантів, 120 варіантів схем.Охоронні сигналізації - відлякуючі звуки, звукова/світлова реакція на обрив проводу.Регульований метроном.До комплекту входять 2 посібники, за допомогою яких можна зібрати понад тисячу електросхем, що дозволяють на практиці освоїти ази управління світлом, звуком, електрикою і водою.Категорії розвитку дитини: дрібна моторика, увага, логіка, пам'ять, математичні здібності.Необхідні батарейки 4хАА.Рекомендовано для дітей віком 5 років.
Арт.:
 REW-K007
 | 
3295 ₴
3295
70820
Конструктор - Znatok (118 схем)
Електронний конструктор Znatok (118 схем) - прекрасний подарунок дитині 5 років, яка хоче відчути себе юним інженером!Конструктор дозволяє дитині своїми руками створювати світлові і звукові сигналізації, ліхтарик з трьома режимами, допоможе в знайомстві з логічними елементами, вивченні транзистора, регулюванні яскравості і гучності. Завдяки оригінальному способу з'єднання деталей Ви зможете домогтися швидкого і ефективного результату без використання паяння.За допомогою конструктора можна зібрати такі схеми:Ліхтарик, Резистор як обмежувач струму, Лампи при паралельному і послідовному з'єднаннях, Резистор і реостат при паралельному і послідовному з'єднаннях, Тестер електропровідності, Звук і світло, Одночасне регулювання яскравості і гучності, Сирена з підсилювачем, Сигналізація на замикання і розмикання, Миготливі світлодіод і лампа, Логічні елементи 'І', 'АБО', 'І-НЕ', 'АБО-НЕ', Шунтування, • і багато інших.Конструктор складається з наступних елементів:Дріт з 1, 2, 3, 4, 5 сполучними клемами, Кнопка, Вимикач, Динамік, Сигнальна ІС, Резистори, Лампа, Транзистор, Батарейний відсік, Перекидний вимикач, Світлодіод синій, Гнучкий дріт. У комплект також входить інструкція, за допомогою якої малюк зможе зібрати 118 електросхем, що дозволяють на практиці освоїти ази управління світлом, звуком і електрикою.Електронний конструктор розвиває в дитині:дрібну моторику, увагу, логіку, пам'ять, математичні поняття. Батарейки 3хАА необхідно купувати додатково.Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 70820
 | 
799 ₴
799
REW-K003
Конструктор - Znatok (180 Схем)
Електронний конструктор Znatok (180 схем) - прекрасний подарунок хлопчикові 5 років, який хоче відчути себе юним інженером!Конструктор дозволяє дитині своїми руками створювати музичні дзвінки, охоронні сигналізації, імітатори звуків, автоматичні освітлювачі, а також кумедні ігри та іграшки.Завдяки оригінальному способу з'єднання деталей ви зможете домогтися швидкого і ефективного результату без використання паяння.Конструктор Знаток пройшов всі випробування в школах і інших дитячих установах і отримав високу оцінку фахівців.За допомогою конструктора можна зібрати такі схеми:Літаючий пропелер.Лампа, що керується сенсором та звуком.Керовані звуки зоряних воєн, пожежної машини або швидкої допомоги.Музичний вентилятор.Блимаюча лампа і світлодіод у космосі.Сміх Будди.Блимаючий світлодіод, що керується магнітом.Автоматичний вуличний ліхтар.Тестер електропровідності.Звуки автомату.Вентилятор, що керується сенсором та магнітом.Звуки кулемета, що керуються світлом, дощем.Лампа, що керується електромотором.Музичний дверний дзвінок.Лампи при паралельному і послідовному з'єднанні.Лампа з яскравістю, що змінюється.Сигнальний ліхтар, що керується магнітом.Звуки польоту та розриву снарядів.Логічні елементи 'І', 'АБО', 'І-НЕ', 'АБО-НІ' та багато іншого.Конструктор складається з наступних елементів:Провід з 2, 3, 4, 5, 6 сполучними клемами.Шайба з 1 сполучною клемою.П'єзовипромінювач (звуковипромінювач п'єзоелектричний).Сенсорна пластина (сенсор).Геркон (магнітокерований контакт).Кнопковий вимикач (кнопка).Вимикач.Фоторезистор (світлочутливий резистор).Червоний світлодіод.Лампа 2,5v.Динамік (гучномовець).Музична ІС (інтегральна схема).Сигнальна ІС (інтегральна схема).ІС 'зоряні війни'.Електромотор.До комплекту також входить інструкція, за допомогою якого малюк зможе зібрати 180 електросхем, що дозволяють на практиці освоїти ази управління світлом, звуком, електрикою і водою.Електронний конструктор розвиває у дитини:дрібну моторикуувагулогікупамятьматематичні здібності.Батарейки 4хАА необхідно купувати додатково.Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 REW-K003
 | 
999 ₴
999
70831
Конструктор - Znatok (201 схема)
Конструктор - ZNATOK (201 схема) - прекрасний подарунок дітям від 5 років та старше, які хочуть відчути себе юними інженерами!Конструктор дозволяє дитині своїми руками створювати музичні дзвінки, охоронні сигналізації, імітатори звуків, автоматичні освітлювачі, а також кумедні ігри та іграшки.Завдяки оригінальному способу з'єднання деталей ви зможете домогтися швидкого і ефективного результату без використання паяння.Конструктор Znatok пройшов всі випробування в школах і інших дитячих установах і отримав високу оцінку фахівців.За допомогою конструктора можна зібрати такі схеми: Пропелер, що літає. Лампа, що керується сенсором та звуком. Керовані звуки зоряних воєн, пожежної машини або швидкої допомоги. Музичний вентилятор. Лампа, що блимає і світлодіод у космосі. Сміх Будди. Блимаючий світлодіод, що керується магнітом. Автоматичний вуличний ліхтар. Тестер електропровідності. Звуки автомату. Вентилятор, що керується сенсором та магнітом. Звуки кулемета, що керуються світлом, дощем. Лампа, що керується електромотором. Музичний дверний дзвінок. Лампи при паралельному і послідовному з'єднанні. Лампа з яскравістю, що змінюється. Сигнальний ліхтар, що керується магнітом. Звуки польоту та розриву снарядів. Логічні елементи 'І', 'АБО', 'І-НЕ', 'АБО-НІ' та багато іншого.Конструктор складається з наступних елементів:1. Провід з 2, 3, 4, 5, 6 сполучними клемами. 2. Шайба з 1 сполучною клемою. 3. П'єзовипромінювач (звуковипромінювач п'єзоелектричний). 4. Сенсорна пластина (сенсор). 5. Геркон (магнітокерований контакт). 6. Кнопковий вимикач (кнопка). 7. Вимикач. 8. Фоторезистор (світлочутливий резистор). 9. Червоний світлодіод. 10. Лампа 2,5v. 11. Динамік (гучномовець). 12. Музична ІС (інтегральна схема). 13. Сигнальна ІС (інтегральна схема). 14. ІС (інтегральна схема) 'зоряні війни'. 15. Електромотор.До комплекту також входить інструкція, за допомогою якої малюк зможе зібрати 201 електросхему, що дозволяють на практиці освоїти ази управління світлом, звуком, електрикою і водою.Електронний конструктор розвиває у дитини: дрібну моторику увагу логіку память математичні здібності.Для роботи потрібні 4 батарейки типу АА (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 70831
 | 
1395 ₴
1395
REW-K002
Конструктор - Znatok (320 Схем)
Електронний Конструктор ZNATOK (320 схем) - це гра, що з'єднує знання про фізичний світ і практичні навички.Збираючи електричні ланцюги, дитина познайомиться з дивовижним світом електроніки в ігровій формі. У схемах використовується ручне, магнітне, світлове, водяне, звукове, електричне, а також сенсорне керування.Оригінальний спосіб з'єднання деталей забезпечує швидкий і ефективний результат без використання паяння.Конструктор пройшов апробацію в школах і інших дитячих установах і отримав високу оцінку фахівців.Конструктор складається з наступних елементів:Сполучні дроти.П'єзовипромінювач.Сенсорна пластина.Геркон (магнітнокеруючий контакт) з магнітом.Кнопковий вимикач.Вимикач.Фоторезистор.Червоний світлодіод.Лампа 2.5 В.Кріпильні тримачі для батарейок.Динамік.Інтегральна схема музична.Інтегральна схема сигнальна.Інтегральна схема 'зоряні війни'.Електромотор з пропелером.Антена.Зелений світлодіод.Лампа 6 В.Мікрофон.Інтегральна схема 'підсилювач потужності'.Резистори 100 Ом, 1 кОм, 5 кОм, 10 кОм, 100 кОм.Конденсатори 0.02 мкФ, 0.1 мкФ, 10 мкФ, 100 мкФ, 470 мкФ.Інтегральна схема 'підсилювач високої частоти'.PNP транзистор.NPN транзистор.Реостат.Інтегральна схема 'FM діапазон'.Також в інструкції до конструктора міститься 136 ілюстрацій і 320 описів схем, які ви можете зібрати.Що можна зібрати:радіоприймачавтоматичний освітлювачмузичний дзвінокігри та іграшкиімітатор звуків (звуки кулемета, зоряних воєн, сигнали машини швидкої допомоги зі світловим супроводом, сигнал тривоги)охоронна сигналізаціяі інші схеми ...Електронний конструктор розвиває у дитини:дрібну моторикуувагулогікупамятьматематичні здібності.Електронний конструктор ZNATOK стане прекрасним подарунком для хлопчика від 5 років.
Арт.:
 REW-K002
 | 
1699 ₴
1699

  Loading...