Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Іграшки-антистрес

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 39
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
EI-1970-1
Кульковий Пластилін Educational Insights - Веселі Звірятка
Кульковий пластилін EDUCATIONAL INSIGHTS - Веселі звірята - це різнокольорові капсули з сюрпризом всередині, створені для юних творців, які люблять весело, цікаво та з користю проводити час.Особливості:Всередині кожної капсули знаходиться дружелюбна тваринка, збери всі 12! Створюйте нових звірят, так як частини тіла можна міняти між собою. Кульковий пластилін не висихає, його можна використовувати знову і знову. Не залишає слідів на одязі і на предметах інтер'єру, не липне до рук. При стисненні пластилін тримає форму, не розпадається. Не токсичний склад робить його абсолютно безпечним для дітей. Ліплення благотворно впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює. Кульковий пластилін Educational Insights - Веселі Звірята сприяє розвитку дрібної моторики, концентрації уваги і уяви.У комплекті:Кульковий пластилін Фігурка рідкісної тварини Рекомендовано для дітей від 5 років.
Арт.:
 EI-1970-1
 | 
 | В уп.:
 12
125 ₴
125
12
EI-1967
Кульковий Пластилін Educational Insights S3 - Сніжні Друзі
Кульковий пластилін EDUCATIONAL INSIGHTS S3 - СНІЖНІ ДРУЗІ - це зимова колекція капсул, всередині якої чекає сюрприз - миле звірятко.Особливості:Всередині кожної капсули знаходиться дружелюбна тваринка, збери всі 12! Створюйте нових звірят, адже частини тіла можна міняти між собою. Кульковий пластилін не висихає, його можна використовувати знову і знову. Не залишає слідів на одязі і на предметах інтер'єру, не липне до рук. При стисненні пластилін тримає форму, не розпадається. Не токсичний склад робить його абсолютно безпечним для дітей. Ліплення благотворно впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює. Кульковий пластилін EDUCATIONAL INSIGHTS S3 - СНІЖНІ ДРУЗІ сприяє розвитку дрібної моторики, концентрації уваги і уяви.У комплекті:Капсула з кульковим пластиліном Фігурка тварини всередині капсули Рекомендовано для дітей від 5 років.
Арт.:
 EI-1967
 | 
 | В уп.:
 12
79 ₴
79
12
EI-1910
Набір Кулькового Пластиліну Educational Insights - Блискітки
Набір кулькового пластиліну EDUCATIONAL INSIGHTS - БЛИСКІТКИ створений спеціально для юних творців, які люблять весело, цікаво та з користю проводити час.Особливості:Блискучий кульковий пластилін принесе ще більше захоплення. Не висихає, його можна використовувати знову і знову. Не залишає слідів на одязі і на предметах інтер'єру, не липне до рук. При стисненні пластилін тримає форму, не розпадається. Не токсичний склад робить його абсолютно безпечним для дітей. Ліплення благотворно впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює. Набір кулькового пластиліну Educational Insights - Блискітки сприяє розвитку дрібної моторики, концентрації уваги і уяви.У комплекті:4 блискучих кольори: зелений, жовтий, рожевий, помаранчевий. Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 EI-1910
 | 
129 ₴
129
EI-1909
Набір кулькового пластиліну Educational Insights - Космічне Сяйво
Набір кулькового пластиліну EDUCATIONAL INSIGHTS - КОСМІЧНЕ СЯЙВО створений спеціально для юних творців, які люблять весело, цікаво та з користю проводити час.Особливості:Кульковий пластилін світиться в темряві, що принесе дитині ще більше насолоди від гри. Не висихає, його можна використовувати знову і знову. Не залишає слідів на одязі і на предметах інтер'єру, не липне до рук. При стисненні пластилін тримає форму, не розпадається. Не токсичний склад робить його абсолютно безпечним для дітей. Ліплення благотворно впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює. Набір кулькового пластиліну Educational Insights - Космічне Сяйво сприяє розвитку дрібної моторики, концентрації уваги і уяви.У комплекті:8 кольорів кулькового пластиліну, які світяться в темряві. Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 EI-1909
 | 
199 ₴
199
EI-1900
Набір Кулькового Пластиліну Educational Insights - Морський Бриз
Набір кулькового пластиліну EDUCATIONAL INSIGHTS - МОРСЬКИЙ БРИЗ створений спеціально для юних творців, які люблять весело, цікаво та з користю проводити час.Особливості:Блискучий кульковий пластилін принесе ще більше захоплення. Не висихає, його можна використовувати знову і знову. Не залишає слідів на одязі і на предметах інтер'єру, не липне до рук. При стисненні пластилін тримає форму, не розпадається. Не токсичний склад робить його абсолютно безпечним для дітей. Ліплення благотворно впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює. Набір кулькового пластиліну Educational Insights - Морський Бриз сприяє розвитку дрібної моторики, концентрації уваги і уяви.У комплекті:4 кольори: синій, зелений, фіолетовий, помаранчевий. Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 EI-1900
 | 
129 ₴
129
EI-1934
Набір кулькового пластиліну Educational Insights - Світ Динозаврів
Набір кулькового пластиліну EDUCATIONAL INSIGHTS - СВІТ ДИНОЗАВРІВ - дозволить дитині виявити свої творчі здібності, а Вас позбавить від необхідності прибирання після веселих ігор.Особливості:Завдяки силіконовим формочкам можна створювати різні фігурки. Кульковий пластилін не висихає, його можна використовувати знову і знову. Не залишає слідів на одязі і на предметах інтер'єру, не липне до рук. При стисненні пластилін тримає форму, не розпадається. Не токсичний склад робить його абсолютно безпечним для дітей. Набір кулькового пластиліну EDUCATIONAL INSIGHTS - СВІТ ДИНОЗАВРІВ сприяє розвитку дрібної моторики, концентрації уваги і уяви.У комплекті:2 силіконові формочки динозаврів 4 кольори кулькового пластиліну Рекомендовано для дітей від 5 років.
Арт.:
 EI-1934
 | 
99 ₴
99
EI-9729-1
Набір кулькового пластиліну Educational Insights Playfoam® - Грива єдинорога
Фахівці із Сквішелогії розкрили таємницю гриви Єдинорогів! Набір кулькового пластиліну EDUCATIONAL INSIGHTS - ГРИВА ЄДИНОРОГА створений спеціально для юних творців, які люблять весело, цікаво та з користю проводити час. У кожному наборі 3 ніжні кольори - рожевий, жовтий і блакитний, створені із завитків веселки і чарівних золотих зірочок.Особливості:Кульковий пластилін з яскравими зірочками для казкових фантазій. Не висихає, його можна використовувати знову і знову. Не залишає слідів на одязі і на предметах інтер'єру, не липне до рук та волосся. При стисненні пластилін тримає форму, не розпадається. Нетоксичний склад робить його абсолютно безпечним для дітей. Ліплення благотворно впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює. Набір кулькового пластиліну Educational Insights - Грива єдинорога сприяє розвитку дрібної моторики, концентрації уваги і уяви.Блістер містить кульковий пластилін 3 кольорів.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 EI-9729-1
 | 
75 ₴
75

  Loading...