Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Disney

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 13
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
050849
Чудомобіль-міні – Корона принцеси
Чудомобіль - КОРОНА ПРИНЦЕСИ зі світлом і звуком створений для справжніх маленьких мрійниць!Яскравий чудомобіль, виконаний в стилі популярних принцес студії Disney, подарує дитині море позитивних емоцій від катання та гри з персонажами мультфільмів.Міцна та безпечна конструкція зробить катання більш комфортним. На панелі керування чудомобіля розміщені різноманітні функціональні кнопки та зображення. Розважить дитину миготливими вогниками, приємними мелодіями та кумедними звуками, а також реалістичними звуками двигуна та сигналу.Чудомобіль - КОРОНА ПРИНЦЕСИ Kiddieland зі світлом і звуком не тільки захопить дитину грою, але і допоможе поліпшити необхідні для малятка навички: фізичний розвиток; сприйняття простору; емоційний розвиток.Kiddieland - діти обирають!Живлення: 2 батареї AA (входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 050849
 | 
2495 ₴
2495
23975
Набір ігрових фігурок Oоshies – Адвент-календар Дісней 100
Зустрічайте улюблених героїв зі всесвіту Дісней в адвент-календарі! Яскраві фігурки додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Фігурки OOSHIES у вигляді улюблених героїв Діснея можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з героїв Вам більше до вподоби? Набір містить 24 ігрові фігурки персонажів всесвіту Дісней. Відкривайте по одному сюрпризу в день або ж всі одразу! Грайте з фігуркою-сюрпризом Дісней 100 і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; В адвент-календарі ви знайдете фігурки Сімби, Моани, Вінні Пуха, Немо та інших! Висота фігурки – 4,5 cm. Ідеально для фанатів всесвіту Дісней!Збирайте всю колекцію Дісней 100 і поринайте у веселу гру!У наборі: 24 ігрові фігурки OOSHIES.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 23975
 | 
1995 ₴
1995
24452
Фігурка-сюрприз у капсулі Oоshies – Дісней 100
Зустрічайте улюблених героїв зі всесвіту Дісней! Яскраві фігурки-сюрприз у капсулі додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Фігурки-сюрприз OOSHIES у вигляді улюблених героїв Діснея можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з героїв Вам більше до вподоби? Грайте з фігуркою-сюрпризом Дісней 100 і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; Види фігурок: різнокольорові герої або срібні. Дізнайтеся, який герой потрапив до вас? В асортименті 24 види, включаючи Ельзу, Мікі Мауса, Блискавку МакКвін і інших. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри! Висота фігурки – 4,5 cm. Ідеально для фанатів всесвіту Дісней!Збирайте всю колекцію Дісней 100 і поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка-сюрприз у капсулі; лист колекціонера.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 24452
 | 
 | В уп.:
 140
79 ₴
79
140
DSP20-6468-CDU-KV-FO
Колекційна фігурка-топер Sambro – Принцеси Дісней
Зустрічайте улюблених принцес зі всесвіту Дісней! Яскраві фігурки-топери серії «Bop n Tops» додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Фігурки-топери у вигляді улюблених принцес Діснея можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з принцес Вам більше до вподоби? Грайте з фігуркою-топером Принцеси Дісней і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; Види фігурок: різнокольорові герої, золотого кольору або ароматизовані. Дізнайтеся, який герой потрапив до вас? В асортименті 21 вид. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри! Висота фігурки – 4 cm.Збирайте всю колекцію Принцес Дісней і поринайте у веселу гру!У наборі: 1 фігурка-топер.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 DSP20-6468-CDU-KV-FO
 | 
 | В уп.:
 12
67 ₴
67
12
DSP20-3980-KV-FO
Набір фігурок-топерів Sambro – Принцеси Дісней (3 шт)
Зустрічайте улюблених принцес зі всесвіту Дісней! Яскраві фігурки-топери серії «Bop n Tops» додають креативності та веселощів у повсякденну письмову роботу чи виконання завдань. Фігурки-топери у вигляді улюблених принцес Діснея можна одягти на олівець чи ручку, збирати колекцію та грати як самостійними фігурками! Обирайте, хто з принцес Вам більше до вподоби? Грайте з фігуркою-топером Принцеси Дісней і створюйте свій сюжет гри. Фігурки з м’якого матеріалу, зручні для маленьких дитячих ручок; Види фігурок: різнокольорові герої, золотого кольору або ароматизовані. Дізнайтеся, які герої потрапили до вас? В асортименті 21 вид. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри! Висота фігурки – 4 cm.Збирайте всю колекцію Принцес Дісней і поринайте у веселу гру!У наборі: 3 фігурки-топера.Іграшка сприяє розвитку у дітей: Уяви; Емоційного розвитку; Уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 DSP20-3980-KV-FO
 | 
139 ₴
139

  Loading...