Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Пупси

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Озвучена

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 3 з 3
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
830345
Лялька BABY Born серії Ніжні обійми - Модна сестричка
Зустрічайте новинку від творців BABY BORN! З новою лялькою серії «Ніжні обійми» - МОДНА СЕСТРИЧКА грати стало ще цікавіше і веселіше, адже у неї тепер дуже ніжне тіло, яке так приємно обіймати! Вона одягнена в різнокольорову сукню, легінси та має довге гарне волосся. Дуже зручне і легке переодягання завдяки рухливим ручкам і ніжкам. Створюйте модні зачіски за допомогою аксесуарів, які входять до комплекту. Новинка! Різнокольорові пасма та тату для волосся, щоб створювати казкові зачіски! Лялька може самостійно стояти, і її можна брати з собою купатися. Ручки нової BABY Born можуть рухатися не тільки вертикально, але й горизонтально Не потребує батарейок.Функціональність: П'є з пляшки Плаче Рухливі ручки та ніжки З нею можна купатися.До комплекту входить: Лялька BABY born серії «Ніжні Обійми» висотою 43 см, Аксесуари: гребінець, пляшечка, резинки, заколки, браслети дружби для ляльки та дівчинки, тату для волосся.Рекомендовано для дітей старше 4 років.
Арт.:
 830345
 | 
3555 ₴
3555
827956
Лялька BABY born серії Ніжні обійми - Чарівна дівчинка
Зустрічайте новинку від BABY Born! Гратися з лялькою серії «Ніжні обійми» – ЧАРІВНА ДІВЧИНКА стало ще цікавіше та веселіше! Лялька-пупс одягнута у миле рожеве боді та шапочку. Тепер гра з лялькою стала ще цікавіше, завдяки «чарівній» пустушці. Очі лялечки розплющуються або заплющуються за допомогою поворотів пустушки, коли вона знаходиться у неї в роті. Щоб лялька заснула, достатньо просто повернути пустушку, і її очі закриються, в якому б положенні вона не була. Але також лялечка може заснути і без пустушки. Просто покладіть її у ліжечко або на ручки, і вона відразу ж заплющить очі! Ці нові можливості роблять ігри з BABY born більш реалістичними.Особливості:натисніть на м’які груди BABY born і вона заплаче; натисність на м’який животик ляльки, щоб вона сходила на горщик; дуже зручне та легке перевдягання завдяки рухливим ручкам та ніжкам; ручки нової BABY born можуть рухатися не лише вертикально, але й горизонтально; завдяки пустушці лялька може заплющувати та розплющувати очі у будь-якому положенні; не потребує батарейок. Ще одна глобальна особливість – нова eco-friendly упаковка без застосування пластику – тепер у ній немає пластикових віконець, кріплень і поліетиленових пакетів. Це означає, що вона значно простіше переробляється і менше шкодить довкіллю. BABY born – із турботою про майбутнє дітей!Функції:їсть; п’є з пляшечки; плаче справжніми сльозами; з нею можна купатися; рухливі ручки та ніжки; може ходити на горщик; відкриває та закриває очі; До комплекту входять:лялька 43 см; аксесуари (ID-картка, браслети для ляльки та дитини, пляшечка, пустушка, підгузки, тарілка, ложка, горщик, кашка). Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 827956
 | 
3555 ₴
3555
827963
Лялька BABY born серії Ніжні обійми - Чарівний хлопчик
Зустрічайте новинку від BABY born! Гратися лялькою серії «Ніжні обійми» – ЧАРІВНИЙ ХЛОПЧИК стало ще цікавіше та веселіше! Пупс одягнений у симпатичне блакитне боді з ведмедиком та шапочку. Тепер гра з лялькою стала ще цікавіше, завдяки «чарівній» пустушці. Очі лялечки розплющуються або заплющуються за допомогою поворотів пустушки, коли вона знаходиться у неї в роті. Щоб маля заснуло, достатньо просто повернути пустушку, і його очі закриються, в якому б положенні воно не було. Але також пупс може заснути і без пустушки. Просто покладіть його у ліжечко або на ручки, і він одразу ж заплющить очі! Ці нові можливості роблять ігри з BABY born більш реалістичними.Особливості:натисніть на м’які груди BABY born і він заплаче; натисність на м’який животик ляльки, щоб вона сходила на горщик; дуже зручне та легке перевдягання завдяки рухливим ручкам та ніжкам; ручки нової BABY born можуть рухатися не лише вертикально, але й горизонтально; завдяки пустушці лялька може заплющувати та розплющувати очі у будь-якому положенні; не потребує батарейок. Ще одна глобальна особливість – нова eco-friendly упаковка без застосування пластику – тепер у ній немає пластикових віконець, кріплень і поліетиленових пакетів. Це означає, що вона значно простіше переробляється і менше шкодить довкіллю. BABY born – із турботою про майбутнє дітей!Функції:їсть; п’є з пляшечки; плаче справжніми сльозами; з малям можна купатися; дуже рухливі ручки та ніжки; може ходити на горщик; відкриває та закриває очі; До комплекту входять:Лялька 43 см; Аксесуари (ID-картка, браслети для ляльки та дитини, пляшечка, соска, підгузки, тарілка, ложка, горщик, їжа). Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 827963
 | 
3555 ₴
3555

  Loading...