Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

Пупси

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Озвучена

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 9 з 9
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Лялька Baby Born серії Ніжні обійми - Крихітка
Зустрічайте нову мініатюрну версію лялечки Baby Born! Лялька BABY BORN серії 'Ніжні обійми' - КРИХІТКА - це маленька мила лялечка, що має 7 чудових функцій, що працюють без батарейок. У лялечки рухливі ручки та ніжки, її легко переодягати. З лялечкою можна купатися. П'є з пляшечки. Ходить на горщик або в підгузок. Плаче справжніми слізками. Заплющує очі, якщо покласти лялечку на спинку.Рольові ігри з ляльками BABY BORN стимулюють уяву і підтримують розвиток соціальних навичок та цінностей, таких як відповідальність, спілкування та співпереживання. У комплекті: лялька BABY BORN, висотою 36 см рожеве боді та шапочка, пустушка тарілочка та ложечка підгузок горщик пляшечкаДля роботи ляльки не потрібні батарейки, всі функції механічніРекомендовано для дітей віком від 2 років.
Арт.:
 831960
 | 
2295
Лялька BABY Born серії Ніжні обійми - Модна сестричка
Зустрічайте новинку від творців BABY BORN! З новою лялькою серії «Ніжні обійми» - МОДНА СЕСТРИЧКА грати стало ще цікавіше і веселіше, адже у неї тепер дуже ніжне тіло, яке так приємно обіймати! Вона одягнена в різнокольорову сукню, легінси та має довге гарне волосся. Дуже зручне і легке переодягання завдяки рухливим ручкам і ніжкам. Створюйте модні зачіски за допомогою аксесуарів, які входять до комплекту. Новинка! Різнокольорові пасма та тату для волосся, щоб створювати казкові зачіски! Лялька може самостійно стояти, і її можна брати з собою купатися. Ручки нової BABY Born можуть рухатися не тільки вертикально, але й горизонтально Не потребує батарейок.Функціональність: П'є з пляшки Плаче Рухливі ручки та ніжки З нею можна купатися.До комплекту входить: Лялька BABY born серії «Ніжні Обійми» висотою 43 см, Аксесуари: гребінець, пляшечка, резинки, заколки, браслети дружби для ляльки та дівчинки, тату для волосся.Рекомендовано для дітей старше 4 років.
Арт.:
 830345
 | 
2995
Лялька BABY Born серії Ніжні обійми - Молодша сестричка
Зустрічайте нову подружку з родини Baby Born! Лялька BABY BORN серії 'Ніжні обійми' - МОЛОДША СЕСТРИЧКА - це гарненька дівчинка з довгим волоссям, має 7 чудових функцій, що працюють без батарейок та вміє стояти самостійно! Адже вона зовсім доросла! У лялечки рухливі ручки та ніжки, її легко перевдягати. Лялечка може стояти самостійно. З лялечкою можна купатися. Одягнена в рожеву сукню та різнокольорові легінси. П'є з 'дорослої' спортивної пляшечки. Плаче справжніми слізками. Заплющує очі, якщо покласти лялечку на спинку.Рольові ігри з ляльками BABY BORN стимулюють уяву і підтримують розвиток соціальних навичок та цінностей, таких як відповідальність, спілкування та співпереживання. У комплекті: лялька BABY BORN, висотою 36 см Рожева сукня, різнокольорові легінси, рожеві кросівки гребінець пляшечка браслети дружби для ляльки та дівчинки 4 заколки для волосся 2 спіральні резинки для волоссяДля роботи ляльки не потрібні батарейки, всі функції механічніРекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 828533
 | 
2295
Лялька BABY born серії Ніжні обійми - Чарівна дівчинка
Зустрічайте новинку від BABY Born! Гратися з лялькою серії «Ніжні обійми» – ЧАРІВНА ДІВЧИНКА стало ще цікавіше та веселіше! Лялька-пупс одягнута у миле рожеве боді та шапочку. Тепер гра з лялькою стала ще цікавіше, завдяки «чарівній» пустушці. Очі лялечки розплющуються або заплющуються за допомогою поворотів пустушки, коли вона знаходиться у неї в роті. Щоб лялька заснула, достатньо просто повернути пустушку, і її очі закриються, в якому б положенні вона не була. Але також лялечка може заснути і без пустушки. Просто покладіть її у ліжечко або на ручки, і вона відразу ж заплющить очі! Ці нові можливості роблять ігри з BABY born більш реалістичними.Особливості:натисніть на м’які груди BABY born і вона заплаче; натисність на м’який животик ляльки, щоб вона сходила на горщик; дуже зручне та легке перевдягання завдяки рухливим ручкам та ніжкам; ручки нової BABY born можуть рухатися не лише вертикально, але й горизонтально; завдяки пустушці лялька може заплющувати та розплющувати очі у будь-якому положенні; не потребує батарейок. Ще одна глобальна особливість – нова eco-friendly упаковка без застосування пластику – тепер у ній немає пластикових віконець, кріплень і поліетиленових пакетів. Це означає, що вона значно простіше переробляється і менше шкодить довкіллю. BABY born – із турботою про майбутнє дітей!Функції:їсть; п’є з пляшечки; плаче справжніми сльозами; з нею можна купатися; рухливі ручки та ніжки; може ходити на горщик; відкриває та закриває очі; До комплекту входять:лялька 43 см; аксесуари (ID-картка, браслети для ляльки та дитини, пляшечка, пустушка, підгузки, тарілка, ложка, горщик, кашка). Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 827956
 | 
2995
Лялька BABY Born серії Ніжні обійми - Чарівна дівчинка в універсальному вбранні
Зустрічайте новинку від BABY Born! Гратися з лялькою серії 'Ніжні обійми' - ЧАРІВНА ДІВЧИНКА В УНІВЕРСАЛЬНОМУ ВБРАННІ стало ще цікавіше та веселіше!Тепер у лялечки універсальне вбрання для всіх сезонів: джинси, футболка, легка курточка та шапочка.Новинка серії - 'чарівна' пустушка. Очі лялечки розплющуються або заплющуються за допомогою поворотів пустушки, коли вона знаходиться у неї в роті. Щоб лялька заснула, достатньо просто повернути пустушку, і її очі закриються, в якому б положенні вона не була. Проте лялечка може заснути і без пустушки. Просто покладіть її у ліжечко або на ручки, і вона відразу ж заплющить очі! Ці нові можливості роблять ігри з BABY born більш реалістичними.Особливості: натисніть на м'які груди BABY Born і вона заплаче; натисність на м'який животик ляльки, щоб вона сходила на горщик; дуже зручне та легке перевдягання завдяки рухливим ручкам та ніжкам; ручки нової BABY Born можуть рухатися не лише вертикально, але й горизонтально; завдяки пустушці лялька може заплющувати та розплющувати очі у будь-якому положенні; не потребує батарейок.Ще одна глобальна особливість – нова eco-friendly упаковка без застосування пластику – тепер у ній немає пластикових віконець, кріплень і поліетиленових пакетів. Це означає, що вона значно простіше переробляється і менше шкодить довкіллю. BABY born – із турботою про майбутнє дітей!Функції: їсть; п'є з пляшечки; плаче справжніми сльозами; з нею можна купатися; рухливі ручки та ніжки; може ходити на горщик; розплющує та заплющує очі;До комплекту входять: лялька 43 см в одязі та взутті; аксесуари (ID-картка, браслети для ляльки та дитини, пляшечка, чарівна пустушка, підгузки, тарілка, ложка, горщик, кашка).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 831526
 | 
2995
Лялька BABY Born серії Ніжні обійми - Чарівна дівчинка у джинсовому вбранні
Зустрічайте новинку від BABY Born! Гратися з лялькою серії 'Ніжні обійми' - ЧАРІВНА ДІВЧИНКА У ДЖИНСОВОМУ ВБРАННІ стало ще цікавіше та веселіше!Тепер у лялечки стильне джинсове вбрання: спідничка та жилетка.Новинка серії - 'чарівна' пустушка. Очі лялечки розплющуються або заплющуються за допомогою поворотів пустушки, коли вона знаходиться у неї в роті. Щоб лялька заснула, достатньо просто повернути пустушку, і її очі заплющаться, в якому б положенні вона не була. Проте лялечка може заснути і без пустушки. Просто покладіть її у ліжечко або на ручки, і вона відразу ж заплющить очі! Ці нові можливості роблять ігри з BABY born більш реалістичними.Особливості: натисніть на м'які груди BABY born і вона заплаче; натисність на м'який животик ляльки, щоб вона сходила на горщик; дуже зручне та легке перевдягання завдяки рухливим ручкам та ніжкам; ручки нової BABY Born можуть рухатися не лише вертикально, але й горизонтально; завдяки пустушці лялька може заплющувати та розплющувати очі у будь-якому положенні; не потребує батарейок.Ще одна глобальна особливість – нова eco-friendly упаковка без застосування пластику – тепер у ній немає пластикових віконець, кріплень і поліетиленових пакетів. Це означає, що вона значно простіше переробляється і менше шкодить довкіллю. BABY born – із турботою про майбутнє дітей!Функції: їсть; п'є з пляшечки; плаче справжніми сльозами; з нею можна купатися; рухливі ручки та ніжки; може ходити на горщик; розплющує та заплющує очі;До комплекту входять: лялька 43 см в одязі та взутті; аксесуари (ID-картка, браслети для ляльки та дитини, пляшечка, чарівна пустушка, підгузки, тарілка, ложка, горщик, кашка).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 831533
 | 
2995
Лялька BABY born серії Ніжні обійми - Чарівний хлопчик
Зустрічайте новинку від BABY born! Гратися лялькою серії «Ніжні обійми» – ЧАРІВНИЙ ХЛОПЧИК стало ще цікавіше та веселіше! Пупс одягнений у симпатичне блакитне боді з ведмедиком та шапочку. Тепер гра з лялькою стала ще цікавіше, завдяки «чарівній» пустушці. Очі лялечки розплющуються або заплющуються за допомогою поворотів пустушки, коли вона знаходиться у неї в роті. Щоб маля заснуло, достатньо просто повернути пустушку, і його очі закриються, в якому б положенні воно не було. Але також пупс може заснути і без пустушки. Просто покладіть його у ліжечко або на ручки, і він одразу ж заплющить очі! Ці нові можливості роблять ігри з BABY born більш реалістичними.Особливості:натисніть на м’які груди BABY born і він заплаче; натисність на м’який животик ляльки, щоб вона сходила на горщик; дуже зручне та легке перевдягання завдяки рухливим ручкам та ніжкам; ручки нової BABY born можуть рухатися не лише вертикально, але й горизонтально; завдяки пустушці лялька може заплющувати та розплющувати очі у будь-якому положенні; не потребує батарейок. Ще одна глобальна особливість – нова eco-friendly упаковка без застосування пластику – тепер у ній немає пластикових віконець, кріплень і поліетиленових пакетів. Це означає, що вона значно простіше переробляється і менше шкодить довкіллю. BABY born – із турботою про майбутнє дітей!Функції:їсть; п’є з пляшечки; плаче справжніми сльозами; з малям можна купатися; дуже рухливі ручки та ніжки; може ходити на горщик; відкриває та закриває очі; До комплекту входять:Лялька 43 см; Аксесуари (ID-картка, браслети для ляльки та дитини, пляшечка, соска, підгузки, тарілка, ложка, горщик, їжа). Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 827963
 | 
2995

  Loading...