Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Пупси

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Озвучена

Серія

Показати більше

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 9 з 9
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
835685
Лялька Baby Born - Миле малятко
Лялечка BABY BORN - МИЛЕ МАЛЯТКО так швидко росте! Вона п'є воду з пляшечки, а потім може намочити свій підгузок, сходити на рожевий горщик і навіть заплакати справжніми ляльковими сльозами. Крім того, що вона п'є з пляшечки, вона вже робить перші спроби їсти з тарілки ложкою, але поки що без каші або іншої твердої їжі.Якщо покласти Малятко на спину, вона заплющує сонні оченята. Іноді, щоб заснути, їй потрібна пустушка.Особливості: У лялечки рухливі ручки та ніжки, її легко перевдягати. П’є воду з пляшечки; Робить пі-пі у підгузок; Плаче справжніми слізками. Заплющує очі, якщо покласти лялечку на спинку. Всі функції механічні, тому батарейки не потрібні.Ще одне супероновлення– нова відкрита eco-friendly упаковка без застосування пластику – тепер у ній немає пластикових віконець, кріплень і поліетиленових пакетів. Це означає, що вона значно простіше переробляється і менше шкодить довкіллю. BABY born – із турботою про майбутнє дітей!У набір входить: лялька 36 см в комбінезоні та капелюшку, пустушка, горщик, підгузок, тарілочка з ложечкою, пляшечка.Гра з такою лялькою буде розвивати в дитині уяву, уміння гратися та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 835685
 | 
1795 ₴
1795
834916
Лялька Baby Born - Молодша сестричка (36 cm)
Молодша сестричка дуже любить ходити до дитячого садочка, адже вона вже велика дівчинка та може самостійно стояти. Крім того, що у неї рухливі ручки та ніжки, тож переодягати її досить легко. Вона п'є воду з дорослої спортивної пляшки. Коли настає час лягати спати, вона завжди вередує та плаче «справжніми» сльозами. Вона вже не маленька дівчинка, тож чому вона повинна спати? Але вона слухняно закриває свої оченята, коли ви кладете її на спину. Вона також любить, коли її купають і укладають волосся, тому в комплекті з нею йдуть всілякі аксесуари для волосся.Особливості: У лялечки рухливі ручки та ніжки, її легко перевдягати. Лялечка може стояти самостійно. З лялечкою можна купатися. Одягнена в рожеву сукню та різнокольорові легінси. П'є з 'дорослої' спортивної пляшечки. Плаче справжніми слізками. Заплющує очі, якщо покласти лялечку на спинку. Всі функції механічні, тому батарейки не потрібні.Ще одне супероновлення– нова відкрита eco-friendly упаковка без застосування пластику – тепер у ній немає пластикових віконець, кріплень і поліетиленових пакетів. Це означає, що вона значно простіше переробляється і менше шкодить довкіллю. BABY born – із турботою про майбутнє дітей!У набір входить: лялька 36 см; комплект одягу, рожеві кросівки; гребінець; пляшечка; браслети дружби для ляльки та дівчинки; 4 заколки для волосся; 2 спіральні резинки для волосся.Гра з такою лялькою буде розвивати в дитині уяву, уміння гратися та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 834916
 | 
2195 ₴
2195
833018
Лялька Baby Born - Стильна сестричка
Стильна сестричка дуже любить танцювати. Вона одягнена в різнокольорову спідницю,кофтинку з сердечком та легінси. А ще у неї рухливі ручки та ніжки. Тож переодягати її досить легко. Дівчинка любить купатися у ванній та обожнює, коли її довге світле волосся укладають.Особливості: У лялечки рухливі ручки та ніжки, її легко перевдягати. Лялечка може стояти самостійно. З лялечкою можна купатися. Одягнена в рожеву футболку та сатинову спідницю. Всі функції механічні, тому батарейки не потрібні.Ще одне супероновлення– нова відкрита eco-friendly упаковка без застосування пластику – тепер у ній немає пластикових віконець, кріплень і поліетиленових пакетів. Це означає, що вона значно простіше переробляється і менше шкодить довкіллю. BABY born – із турботою про майбутнє дітей!У набір входить: лялька 43 см; комплект одягу; черевички; гребінець; 2 затискачі з пасмами для волосся; браслети дружби для ляльки та дівчинки; 2 затискачі для волосся; 2 спіральні резинки для волосся. Гра з такою лялькою буде розвивати в дитині уяву, уміння гратися та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 833018
 | 
2995 ₴
2995
835005
Лялька Baby Born - Чарівна дівчинка (43 cm)
Гратися лялькою ЧАРІВНА ДІВЧИНКА стало ще цікавіше та веселіше! Вона одягнена у симпатичне рожеве боді з зайкою та шапочку. Вона любить пити воду з пляшечки, а потім може сходити в підгузок або горщик і плакати «справжніми» сльозами. Тепер гра з лялькою стала ще цікавіше, завдяки «чарівній» пустушці. Щоб маля заснуло, достатньо просто повернути пустушку, і її очі закриються, в якому б положенні вона не була. Але також дівчинка може заснути і без пустушки. Просто покладіть її у ліжечко або на ручки, і вона одразу ж заплющить очі! Ці можливості роблять ігри з BABY born більш реалістичними.Особливості: натисніть на м’які груди BABY born і вона заплаче; натисніть на м’який животик ляльки, щоб вона сходила на горщик; дуже зручне та легке перевдягання завдяки рухливим ручкам та ніжкам; ручки BABY born можуть рухатися не лише вертикально, але й горизонтально; завдяки пустушці лялька може заплющувати та розплющувати очі у будь-якому положенні; не потребує батарейок.Ще одне супероновлення– нова відкрита eco-friendly упаковка без застосування пластику – тепер у ній немає пластикових віконець, кріплень і поліетиленових пакетів. Це означає, що вона значно простіше переробляється і менше шкодить довкіллю. BABY born – із турботою про майбутнє дітей!Функції: їсть; п’є з пляшечки; плаче справжніми сльозами; з малям можна купатися; рухливі ручки та ніжки; може ходити на горщик; відкриває та закриває очі. До комплекту входять: Лялька 43 см; Свідоцтво про народження; Пляшечка; Пустушка; Підгузки; Тарілка; Ложка; Горщик; Їжа.Гра з такою лялькою буде розвивати в дитині уяву, уміння гратися та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 835005
 | 
2795 ₴
2795
834992
Лялька Baby Born - Чарівний хлопчик (43 cm)
Гратися лялькою ЧАРІВНИЙ ХЛОПЧИК стало ще цікавіше та веселіше! Пупс одягнений у симпатичне блакитне боді з ведмедиком та шапочку. Він любить пити воду з пляшечки, а потім може сходити в підгузок або горщик і плакати «справжніми» сльозами. Тепер гра з лялькою стала ще цікавіше, завдяки «чарівній» пустушці. Щоб маля заснуло, достатньо просто повернути пустушку, і його очі закриються, в якому б положенні воно не було. Але також пупс може заснути і без пустушки. Просто покладіть його у ліжечко або на ручки, і він одразу ж заплющить очі! Ці можливості роблять ігри з BABY born більш реалістичними.Особливості: натисніть на м’які груди BABY born і він заплаче; натисніть на м’який животик ляльки, щоб вона сходила на горщик; дуже зручне та легке перевдягання завдяки рухливим ручкам та ніжкам; ручки BABY born можуть рухатися не лише вертикально, але й горизонтально; завдяки пустушці лялька може заплющувати та розплющувати очі у будь-якому положенні; не потребує батарейок.Ще одне супероновлення– нова відкрита eco-friendly упаковка без застосування пластику – тепер у ній немає пластикових віконець, кріплень і поліетиленових пакетів. Це означає, що вона значно простіше переробляється і менше шкодить довкіллю. BABY born – із турботою про майбутнє дітей!Функції: їсть; п’є з пляшечки; плаче справжніми сльозами;; з малям можна купатися; рухливі ручки та ніжки; може ходити на горщик; відкриває та закриває очі.До комплекту входять: Лялька 43 см; Свідоцтво про народження; Пляшечка; Пустушка; Підгузки; Тарілка; Ложка; Горщик; Їжа.Гра з такою лялькою буде розвивати в дитині уяву, уміння гратися та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 834992
 | 
2795 ₴
2795
836378
Лялька Baby Born - Чудовий єдиноріг
Зустрічайте особливу лялечку BABY BORN у неймовірній сукні єдинорога! Вона п'є воду з пляшечки, може намочити свій підгузок, сходити на горщик і навіть заплакати справжніми ляльковими сльозами. Крім того, що вона п'є з пляшечки та робить перші спроби їсти ложкою.Якщо покласти крихітку на спину, вона заплющує сонні оченята. Також можна використовувати магічну пустушку, щоб лялечка заснула.Особливості: У лялечки рухливі ручки та ніжки, її легко перевдягати. П’є воду з пляшечки; Робить пі-пі у підгузок; Плаче справжніми слізками. Заплющує очі, якщо покласти лялечку на спинку. Завдяки пустушці лялька може заплющувати та розплющувати очі у будь-якому положенні; Всі функції механічні, тому батарейки не потрібні.У набір входить: лялька 43 см в білому костюмі в стилі єдинорога і в шляпці, пустушка, горщик, підгузок, тарілочка з ложечкою, пляшечка свідоцтво про народження, браслет для ляльки та дитини.Гра з такою лялькою буде розвивати в дитині уяву, уміння гратися та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 836378
 | 
3555 ₴
3555

  Loading...