Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Інтерактивні м'які іграшки

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 35
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
835197
Інтерактивний улюбленець Baby born - Мій щасливий песик
Лялечка BABY born знайшла собі нового друга-тварину! Цуценя виляє хвостиком і видає приємні звуки, коли його гладять по спинці.Він може пити справжню воду зі своєї миски. Для цього він опускає голову та висовує язик, і ви чуєте, як він п’є. Коли він знову підіймає голову, язик повертається назад до рота. Так само як справжній собака п'є воду з миски. Потім він підіймає свою маленьку лапку і робить пі-пі, про що сповіщає гавкотом. Звісно, він не тільки любить воду, але й із задоволенням гризе кісточку. Він керується за допомогою кнопок управління на повідець.Особливості: П’є справжню воду; Зі звуками; Гризе кісточку; Може робити пі-пі; Керується за допомогою кнопок управління на повідцеві.В набір входить: песик у нашийнику, повідець, кісточка, пляшка для води.Живлення: 4 батарейки ААА (не входять до комплекту).Гра з таким аксесуаром буде розвивати в дитині уяву, уміння гратися та турботу.Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 835197
 | 
2599 ₴
2599
833155
2295 ₴
2295
918276IM
Інтерактивна іграшка Baby Paws – Цуценя далматин Спотті
Знайомтеся з милим цуценям далматином Спотті з колекції Baby Paws! Вона любить бігати та гратися. Ще Спотті любить засинати з пустушкою, не забувайте вкривати її ковдрою. Дістаньте чи вставте пустушку до рота цуценяті, щоб почути милі щенячі звуки! Навчайтеся турботі, граючись!Особливості: Милі звуки та реакції, як у справжнього цуценяти під час засинання; TRY ME режим: вставте пустушку до рота цуценяті, щоб побачити, як він засинає; Неймовірно м'яке хутро, приємне на дотик; Очі цуценяти відкриваються та закриваються механічно, якщо покласти до рота пустушку; У цуценяти є персоналізована сумка-ковдра на основі його особистості. Вона м’яка та зі зручним ремінцем, щоб ваш улюбленець був завжди з вами; Сумку ковдру можна носити як окремий аксесуар: дістаньте цуценя з сумки, складіть її та одягніть на плече; Упаковку можна перетворити на ліжечко для цуценяти; Зробіть гру цікавішою з додатком Baby Paws, де в формі гри Ви навчитеся піклуватися про вашого улюбленця. Додаток українською мовою можна завантажити в Google Play Мarket або App Store. В асортименті 3 милих цуценят. Зберіть їх усіх для більш веселої гри! Живлення: 2 батарейки типу ААА (входять у комплект).До комплекту входить: 1 іграшка, 1 сумка-ковдра, 1 пустушка.Висота цуценяти (без пакування): 20 cm.Гра з інтерактивною іграшкою розвиває в дитині уяву, уміння гратися та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 1,5 років.
Арт.:
 918276IM
 | 
949 ₴
949
917644IM
Інтерактивна іграшка Baby Paws – Цуценя хаскі Флоуі
Знайомтеся з милим цуценям хаскі Флоуі з колекції Baby Paws! Він такий любитель їжі, що не може встояти перед смачним печивом чи кексами! Флоуі любить засинати з пустушкою, не забувайте вкривати його ковдрою. Дістаньте чи вставте пустушку до рота цуценяті, щоб почути милі щенячі звуки! Навчайтеся турботі, граючись!Особливості: Милі звуки та реакції, як у справжнього цуценяти під час засинання; TRY ME режим: вставте пустушку до рота цуценяті, щоб побачити, як він засинає; Неймовірно м'яке хутро, приємне на дотик; Очі цуценяти відкриваються та закриваються механічно, якщо покласти до рота пустушку; У цуценяти є персоналізована сумка-ковдра на основі його особистості. Вона м’яка та зі зручним ремінцем, щоб ваш улюбленець був завжди з вами; Сумку ковдру можна носити як окремий аксесуар: дістаньте цуценя з сумки, складіть її та одягніть на плече; Упаковку можна перетворити на ліжечко для цуценяти; Зробіть гру цікавішою з додатком Baby Paws, де в формі гри Ви навчитеся піклуватися про вашого улюбленця. Додаток українською мовою можна завантажити в Google Play Мarket або App Store. В асортименті 3 милих цуценят. Зберіть їх усіх для більш веселої гри! Живлення: 2 батарейки типу ААА (входять у комплект).До комплекту входить: 1 іграшка, 1 сумка-ковдра, 1 пустушка.Висота цуценяти (без пакування): 20 cm.Гра з інтерактивною іграшкою розвиває в дитині уяву, уміння гратися та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 1,5 років.
Арт.:
 917644IM
 | 
949 ₴
949
3729
Інтерактивна іграшка Curlimals - Ведмедиця Белла
Інтерактивна іграшка CURLIMALS - це милий маленький герой, який сподобається кожній дитині! Адже це не просто пухнастий малюк, а ще й інтерактивний улюбленець!Він реагує на торкання дитини та відповідає кумедними звуками! А м'які сяючі крила роблять цю м'яку іграшку ідеальною для засинання дитини.Белла - чарівна ведмедиця з сяючими крилами. Поруч з нею з’являється веселка та оживає магія! Белла робить прикраси з квітів і любить обійматися. Вечорами, під зоряним світлом, вона співає з друзями та розповідає захопливі казки про дивовижних героїв. Белла гарна оповідачка - після її історій завжди сняться добрі та чарівні сни.Особливості іграшки: понад 100 різних звуків та реакцій; 3 інтерактивні точки: погладьте голову, почухайте носик і полоскочіть животик, щоб улюбленець відреагував! у героя свій характер, набір звуків та емоцій; тріпотливі крила сяють 3 різними кольорами! Торкніться одну з інтерактивних точок і насолоджуйтеся чарівним сяйвом; улюбленець згортається в м'який клубочок! відкрийте приховані функції улюбленця! Полоскочіть животик 7 разів, улюбленець згорнеться в клубочок, погладьте його по голові, щоб він знову розгорнувся, і ви розблокуєте приховане магічне закляття та додаткові звуки. розмір розгорнутої іграшки (без упаковки) - 16,5 сm, в упаковці - 23 сm.Живлення: 3 батарейки типу ААА (входять до набору).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 3729
 | 
899 ₴
899
3726
Інтерактивна іграшка Curlimals - Морський котик Сіа
Інтерактивна іграшка CURLIMALS - це милий маленький герой, який сподобається кожній дитині! Адже це не просто пухнастий малюк, а ще й інтерактивний улюбленець!Він реагує на торкання дитини та відповідає кумедними звуками! А м'які сяючі вогники в животику роблять цю м'яку іграшку ідеальною для засинання дитини.У серії декілька чарівних тварин - пінгвін, полярний ведмедик і морський котик. У кожного свій характер та своє сяйво. Обирайте, хто ваш улюбленець?Сіа - мрійливий морський котик, що живе в Арктиці. Вона любить гратися в морі та будувати сніжні замки. А ще Сіа складає пісні про друзів і співає їх разом з пінгвінихою Піпою, щоб розсмішити полярного ведмедика Перрі.Особливості іграшки: понад 75 різних звуків та реакцій (60 доступних і 15 прихованих, які треба розблокувати); 3 інтерактивні точки: погладьте голову, почухайте носик і полоскочіть животик, щоб улюбленець відреагував! животик буде світитися, але не при кожному дотику! Торкніться одну з інтерактивних точок і насолоджуйтеся «арктичним сяйвом»; блискуче хутро; у кожного героя свій характер, набір звуків та емоцій; улюбленці згортаються в м'який клубочок! відкрийте приховані функції улюбленця! Полоскочіть животик 6 разів, улюбленець згорнеться в клубочок, погладьте його по голові, щоб він знову розгорнувся, і ви розблокуєте прихований колір сяйва та додаткові звуки. розмір розгорнутої іграшки (без упаковки) - 14 сm, в упаковці - 22 сm.Зберіть усю серію малюків «Arctic Glow» CURLIMALS!Живлення: 3 батарейки типу ААА (входять до набору).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 3726
 | 
799 ₴
799
3728
Інтерактивна іграшка Curlimals - Пінгвін Піп
Інтерактивна іграшка CURLIMALS - це милий маленький герой, який сподобається кожній дитині! Адже це не просто пухнастий малюк, а ще й інтерактивний улюбленець!Він реагує на торкання дитини та відповідає кумедними звуками! А м'які сяючі вогники в животику роблять цю м'яку іграшку ідеальною для засинання дитини.У серії декілька чарівних тварин - пінгвін, полярний ведмедик і морський котик. У кожного свій характер та своє сяйво. Обирайте, хто ваш улюбленець?Піп - весела та енергійна пінгвіниха. Щодня вона робить ранкову зарядку, вчить маленьких братиків і сестричок плавати. Піп не любить сумувати, тому завжди смішить друзів своїми кумедними історіями та веселими танцями. Разом з морським котиком, вони привітали ведмедика Перрі з днем народження власним танцем і піснею. Перрі дуже сміявся та міцно обіймав друзів.Особливості іграшки: понад 75 різних звуків та реакцій (60 доступних і 15 прихованих, які треба розблокувати); 3 інтерактивні точки: погладьте голову, почухайте носик і полоскочіть животик, щоб улюбленець відреагував! животик буде світитися, але не при кожному дотику! Торкніться одну з інтерактивних точок і насолоджуйтеся «арктичним сяйвом»; блискуче хутро; у кожного героя свій характер, набір звуків та емоцій; улюбленці згортаються в м'який клубочок! відкрийте приховані функції улюбленця! Полоскочіть животик 6 разів, улюбленець згорнеться в клубочок, погладьте його по голові, щоб він знову розгорнувся, і ви розблокуєте прихований колір сяйва та додаткові звуки. розмір розгорнутої іграшки (без упаковки) - 14 сm, в упаковці - 22 сm.Зберіть усю серію малюків «Arctic Glow» CURLIMALS!Живлення: 3 батарейки типу ААА (входять до набору).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 3728
 | 
799 ₴
799
3725
Інтерактивна іграшка Curlimals - Полярний ведмедик Перрі
Інтерактивна іграшка CURLIMALS - це милий маленький герой, який сподобається кожній дитині! Адже це не просто пухнастий малюк, а ще й інтерактивний улюбленець!Він реагує на торкання дитини та відповідає кумедними звуками! А м'які сяючі вогники в животику роблять цю м'яку іграшку ідеальною для засинання дитини.У серії декілька чарівних тварин - пінгвін, полярний ведмедик і морський котик. У кожного свій характер та своє сяйво. Обирайте, хто ваш улюбленець?Перрі - білий ведмедик, що живе в Арктиці. Він акуратний, часто чистить своє хутро та багато плаває. Перрі любить дивитися на зоряне небо та розповідати друзям про своє улюблене сузір’я - Велику Ведмедицю. Часто обіймає друзів, завжди пригощає їх морозивом.Особливості іграшки: понад 75 різних звуків та реакцій (60 доступних і 15 прихованих, які треба розблокувати); 3 інтерактивні точки: погладьте голову, почухайте носик і полоскочіть животик, щоб улюбленець відреагував! животик буде світитися, але не при кожному дотику! Торкніться одну з інтерактивних точок і насолоджуйтеся «арктичним сяйвом»; блискуче хутро; у кожного героя свій характер, набір звуків та емоцій; улюбленці згортаються в м'який клубочок! відкрийте приховані функції улюбленця! Полоскочіть животик 6 разів, улюбленець згорнеться в клубочок, погладьте його по голові, щоб він знову розгорнувся, і ви розблокуєте прихований колір сяйва та додаткові звуки. розмір розгорнутої іграшки (без упаковки) - 14 сm, в упаковці - 22 сm.Зберіть усю серію малюків «Arctic Glow» CURLIMALS!Живлення: 3 батарейки типу ААА (входять до набору).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 3725
 | 
799 ₴
799
GW001
Інтерактивна м’яка іграшка Glowies – Рожевий світлячок
Інтерактивна м'яка іграшка GLOWIES - ідеальний подарунок для малюків! Вона не тільки м'яка та приємна на дотик, а ще справжній компаньйон для сну! Малюку буде дуже комфортно засинати поряд з таким другом-світлячком! Іграшка яскрава, м'яка, з чарівними очима та блискучими крилами. Світлячок програє 3 пісеньки для сну та 2 розслаблюючі мелодії. З іграшкою буде спокійно засинати, адже крила, очі та антенки світлячка світяться у темряві та створюють приємну атмосферу для малюка. В іграшці є таймер, який можна встановити: малюк спокійно засне, а іграшка сама вимкнеться. Дуже зручно для батьків! Можна вибрати 2 режими: 15 або 30 хвилин. Протягом цього часу буде грати музика, а хвіст іграшки буде світитися. За замовчуванням, в іграшці встановлений режим роботи на 15 хвилин, щоб його переключити - натисніть на кнопку на животику та утримуйте її деякий час, доки не почуєте звуковий сигнал. Іграшку також можна вимкнути, якщо натиснути кнопку на животі ще раз. При повторному натисканні музика почнеться спочатку.З такою іграшкою засинати буде приємно та спокійно!Живлення: 2 батарейки ААА.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 GW001
 | 
999 ₴
999
GW002
Інтерактивна м’яка іграшка Glowies – Синій світлячок
Інтерактивна м'яка іграшка GLOWIES - ідеальний подарунок для малюків! Вона не тільки м'яка та приємна на дотик, а ще справжній компаньйон для сну! Малюку буде дуже комфортно засинати поряд з таким другом-світлячком! Іграшка яскрава, м'яка, з чарівними очима та блискучими крилами. Світлячок програє 3 пісеньки для сну та 2 розслаблюючі мелодії. З іграшкою буде спокійно засинати, адже крила, очі та антенки світлячка світяться у темряві та створюють приємну атмосферу для малюка. В іграшці є таймер, який можна встановити: малюк спокійно засне, а іграшка сама вимкнеться. Дуже зручно для батьків! Можна вибрати 2 режими: 15 або 30 хвилин. Протягом цього часу буде грати музика, а хвіст іграшки буде світитися. За замовчуванням, в іграшці встановлений режим роботи на 15 хвилин, щоб його переключити - натисніть на кнопку на животику та утримуйте її деякий час, доки не почуєте звуковий сигнал. Іграшку також можна вимкнути, якщо натиснути кнопку на животі ще раз. При повторному натисканні музика почнеться спочатку.З такою іграшкою засинати буде приємно та спокійно!Живлення: 2 батарейки ААА.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 GW002
 | 
599 ₴
599
18207-UKR-ENG
Інтерактивна іграшка – Лабрадудель Moji (укр. - анг.)
Інтерактивна іграшка MY FUZZY FRIENDS – ЛАБРАДУДЛЬ MOJI - веселий друг для всієї родини. Моджі - це веселе цуценятко, що реагує на голосові команди, дотик, вміє гратися, показує свої емоції та бажання! вміє виконувати 10 голосових команд; розуміє 2 мови: українська та англійська. Перемикач знаходиться внизу собаки; реагує на дотик, має декілька сенсорів; в комплекті розумний нашийник. На екрані можна побачити настрій Моджі та його потреби - поїсти, погратися, попити тощо. в комплекті картки для взаємодії з цуценятком. Скануй картки, щоб навчати улюбленця, годувати, грати в ігри та піклуватися про нього. Моджі вміє виконувати команди - сидіти, давати лапу, лежати, грати, просити, давати п'ять, співати, розмовляти тощо.Фрази та імена, на які реагує собака, знаходяться в інструкції. всього більше 150 різних реакцій! в комплекті 3 аксесуари - мотузка для перетягування, миска та щітка. Розмір цуценятка 40,6 сm від носа до хвоста.Живлення: 4 батарейки типу LR14 (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 18207-UKR-ENG
 | 
6997 ₴
6997

  Loading...