Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

Інтерактивні м'які іграшки

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Озвучена

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 14
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Інтерактивний ігровий набір Pets Alive - Веселий Фламінго
Веселий Фламінго - це унікальна іграшка, що танцює, з неймовірно м'яким райдужним пір'ям, з якою буде так весело грати! Фламінго на ім'я Френкі не залишить нікого байдужим і стане джерелом гарного настрою на весь день!Фламінго може танцювати під 3 різні мелодії, що запам'ятовуються, змінюючи ритм під кожну. Знайдіть малюка-фламінго: цей маленький фламінго такий ж забавний і милий, як і Френкі! Дитині обов'язково сподобаються кумедні танці, адже Веселий Фламінго рухає шиєю і забавно плескає крилами під музику. Для кращого виконання розмістіть іграшку на рівній поверхні. Щоб почати веселощі, просто натисніть кнопку на крилі Фламінго і насолоджуйтеся! До набору входить:інтерактивна м'яка іграшка, міні-фігурка фламінго, інструкція. Живлення: 3 батарейки типу АА (у комплекті).Розмір іграшки: 24x18x35 см.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.Гра з Веселим Фламінго розвиває в дитині уяву, фантазію і активність.
Арт.:
 9522
 | 
799
Ігровий Набір З Інтерактивним дракончик Pomsies S2 - Зої
Неймовірно розумна, ласкава і пухнаста інтерактивна іграшка-дракончик POMSIES S2 - ЗОЇ стане прекрасним другом для дівчинки. Доглядайте за іграшкою, співайте і танцюйте разом, і вона подарує Вам свою любов!Особливості:Два режими гри: милий улюбленець і party-улюбленець Колір блискучих очей показує настрій іграшки Реагує на дотик і дії, так як має три сенсорних датчика: спинка, лобик і ротик. Її можна носити як стильний аксесуар - оберніть хвостик навколо зап'ястя, на рюкзак або волосся, і вона завжди буде поруч Чим швидше Ви танцюєте і трясе її, тим швидше вона співає Розчісуйте її, щоб шерстка була м'якою і шовковистою Більше 50 милих звуків. Інтерактивна іграшка-дракончик POMSIES S2 - ЗОЇ сприяє розвитку уяви, покращує емоційний стан, вчить піклуватися про оточуючих.У комплекті:Іграшка-дракончик POMSIES Гребінець Інструкція Потрібна 1 батарейка ААА (входить в комплект). Рекомендовано дітям старше 3 років.
Арт.:
 01958-Dz
 | 
475
Ігровий Набір З Інтерактивним Єдинорогом Pomsies Lumies - Дейзі
Неймовірно розумна, ласкава і пухнаста інтерактивна іграшка-єдиноріг ДЕЙЗІ POMSIES LUMIES - стане прекрасною подружкою для дівчинки. Тепер ще більше різнобарвних веселощів!Особливості:4 режими гри + 1 навчальний режим: іграшка змінює колір і світиться в кожному режимі по-різному, спробуйте все! Єдиноріг приховує 25 таємних звуків! Розкрийте ці сюрпризи, торкаючись до певних кольорів у відповідному порядку! Єдиноріг змінює забарвлення залежно від кольору, до якого торкається. Видає забавні звуки і перетворює кольори на мелодію! Більше кольорів - більше кумедних міксів! Грайте у веселі ігри на швидкість і пам'ять. Чи зможете Ви запам'ятати і повторити всі кольори, які покаже єдиноріг? З такою іграшкою неможливо сумувати! Розчісуйте єдинорога, щоб шерсть була м'якою і шовковистою. Інтерактивна іграшка-єдиноріг POMSIES LUMIES - ДЕЙЗІ сприяє розвитку уяви, вмінню грати і покращує емоційний стан.У комплекті:Іграшка-єдиноріг POMSIES LUMIES гребінець Інструкція Потрібно 3 батарейки ААА (входять до комплекту). Рекомендовано дітям старше 3 років.
Арт.:
 02248-D
 | 
795
Ігровий Набір З Інтерактивним Єдинорогом Pomsies Lumies - Піксі
Неймовірно розумна, ласкава і пухнаста інтерактивна іграшка-єдиноріг ПІКСІ POMSIES LUMIES - стане прекрасною подружкою для дівчинки. Тепер ще більше різнобарвних веселощів!Особливості:4 режими гри + 1 навчальний режим: іграшка змінює колір і світиться в кожному режимі по-різному, спробуйте все! Єдиноріг приховує 25 таємних звуків! Розкрийте ці сюрпризи, торкаючись до певних кольорів у відповідному порядку! Єдиноріг змінює забарвлення залежно від кольору, до якого торкається. Видає забавні звуки і перетворює кольори на мелодію! Більше кольорів - більше кумедних міксів! Грайте у веселі ігри на швидкість і пам'ять. Чи зможете Ви запам'ятати і повторити всі кольори, які покаже єдиноріг? З такою іграшкою неможливо сумувати! Розчісуйте єдинорога, щоб шерсть була м'якою і шовковистою. Інтерактивна іграшка-єдиноріг POMSIES LUMIES - ПІКСІ сприяє розвитку уяви, вмінню грати і покращує емоційний стан.У комплекті:Іграшка-єдиноріг POMSIES LUMIES гребінець Інструкція Потрібно 3 батарейки ААА (входять до комплекту). Рекомендовано дітям старше 3 років.
Арт.:
 02248-P
 | 
795
Ігровий Набір З Інтерактивним Єдинорогом Pomsies Lumies - Спаркл
Неймовірно розумна, ласкава і пухнаста інтерактивна іграшка-єдиноріг СПАРКЛ POMSIES LUMIES - стане прекрасною подружкою для дівчинки. Тепер ще більше різнобарвних веселощів!Особливості:4 режими гри + 1 навчальний режим: іграшка змінює колір і світиться в кожному режимі по-різному, спробуйте все! Єдиноріг приховує 25 таємних звуків! Розкрийте ці сюрпризи, торкаючись до певних кольорів у відповідному порядку! Єдиноріг змінює забарвлення залежно від кольору, до якого торкається. Видає забавні звуки і перетворює кольори на мелодію! Більше кольорів - більше кумедних міксів! Грайте у веселі ігри на швидкість і пам'ять. Чи зможете Ви запам'ятати і повторити всі кольори, які покаже єдиноріг? З такою іграшкою неможливо сумувати! Розчісуйте єдинорога, щоб шерсть була м'якою і шовковистою. Інтерактивна іграшка-єдиноріг POMSIES LUMIES - СПАРКЛ сприяє розвитку уяви, вмінню грати і покращує емоційний стан.У комплекті:Іграшка-єдиноріг POMSIES LUMIES гребінець Інструкція Потрібно 3 батарейки ААА (входять до комплекту). Рекомендовано дітям старше 3 років.
Арт.:
 02248-S
 | 
795
Ігровий Набір З Інтерактивним Цуценям Pomsies S2 - Лулу
Неймовірно розумна, ласкава і пухнаста інтерактивна іграшка-щеня POMSIES S2 - ЛУЛУ стане прекрасним другом для дівчинки. Доглядайте за іграшкою, співайте і танцюйте разом, і вона подарує Вам свою любов!Особливості:Два режими гри: милий улюбленець і party-улюбленець Колір блискучих очей показує настрій іграшки Реагує на дотик і дії, так як має три сенсорних датчика: спинка, лобик і ротик. Її можна носити як стильний аксесуар - оберніть хвостик навколо зап'ястя, на рюкзак або волосся, і вона завжди буде поруч Чим швидше Ви танцюєте і трясе її, тим швидше вона співає Розчісуйте її, щоб шерстка була м'якою і шовковистою Більше 50 милих звуків. Інтерактивна іграшка-щеня POMSIES S2 - Лулу сприяє розвитку уяви, покращує емоційний стан, вчить піклуватися про оточуючих.У комплекті:Іграшка-щеня POMSIES Гребінець Інструкція Потрібна 1 батарейка ААА (входить в комплект). Рекомендовано дітям старше 3 років.
Арт.:
 01958-Pl
 | 
475
Ігровий Набір З Інтерактивною коалою Pomsies S3 - Ківі
Неймовірно розумна, ласкава і пухнаста інтерактивна коала POMSIES S3 - КІВІ стане прекрасною подружкою для дівчинки. Доглядайте за іграшкою, співайте і танцюйте разом, і вона подарує Вам свою любов!Особливості:Два режими гри: мила кішечка і кішечка-танцівниця Колір блискучих очей показує її настрій Кішечка реагує на дотик і дії, тому що має три сенсорних датчика: спинка, лобик і ротик. Відчуйте, як вона мурчить! Її можна носити як стильний аксесуар - оберніть хвостик навколо зап'ястя, на рюкзак або волосся, і вона завжди буде поруч Чим швидше ви танцюєте і трясете її, тим швидше вона співає Розчісуйте її, щоб шерстка була м'якою і шовковистою Більше 50 милих звуків. Інтерактивна коала POMSIES S3 - КІВІ сприяє розвитку уяви, покращує емоційний стан, вчить піклуватися про оточуючих.У комплекті:Коала POMSIES S3 Гребінець Інструкція Потрібна 1 батарейка ААА (входить в комплект). Рекомендовано дітям старше 3 років
Арт.:
 01958-Kk
 | 
475
Інтерактивна Іграшка Tiny Furries S2 - Мама Лайм
Tiny Furries - це пухнастий інтерактивний друг, з яким так весело грати. Більше 60 кумедних реакцій під час гри. Тепер у пухнастиків з'явилася мама, з якою можна придумати ще більше захоплюючих ігор!Особливості та функціонал:У Мами Tiny Furries рухливі оченята і вушка, що робить гру ще більш цікавою. Доторкнись до живота іграшки - Tiny Furries мурчить і видає кумедні звуки. Покладіть іграшку: вона буде сміятися. Поплескайте в долоні: Tiny Furries буде свистіти і співати. Потрясіть іграшку: вона буде хихикати, а якщо трясти довше, то - сміятися. Подуйте іграшці в обличчя: вона захоче спати і почне сопіти. Натисніть на носик іграшки 2 рази - активується функція запису. Щоб відтворити запис - натисніть на носик іграшки 1 раз. Іграшка реагує на зміни світла і темряви. Якщо поставити навколо іграшки пухнастиків Tiny Furries, вони будуть розмовляти, співати і сміятися разом. Інтерактивна іграшка Tiny Furries S2 - МАМА Лайм сприяє розвитку уяви, покращує емоційний стан, вчить піклуватися про оточуючих. В комплекті:Іграшка Мама Tiny Furries Інструкція Висота іграшки близько 20 см. Потрібно 4 батарейки АА (входить в комплект). Рекомендовано дітям старше 3 років.
Арт.:
 83683-LI
 | 
999
Інтерактивна Іграшка Tiny Furries S2 - Мама Лія
Tiny Furries - це пухнастий інтерактивний друг, з яким так весело грати. Більше 60 кумедних реакцій під гри. Тепер у пухнастиків з'явилася мама, з якою можна придумати ще більше захоплюючих ігор!Особливості та функціонал:У Мами Tiny Furries рухливі оченята і вушка, що робить гру ще більш цікавою. Доторкнись до живота іграшки - Tiny Furries мурчить і видає кумедні звуки. Покладіть іграшку: вона буде хихикати. Поплескайте в долоні: Tiny Furries буде свистіти і співати. Потрясіть іграшку: вона буде хихикати, а якщо трясти довше, то - сміятися. Подуйте іграшці в обличчя: вона захоче спати і почне сопіти. Натисніть на носик іграшки 2 рази - активується функція запису. Щоб відтворити запис - натисніть на носик іграшки 1 раз. Іграшка реагує на зміни світла і темряви. Якщо поставити навколо іграшки пухнастиків Tiny Furries, вони будуть розмовляти, співати і сміятися разом. Інтерактивна іграшка Tiny Furries S2 - МАМА ЛІЯ сприяє розвитку уяви, покращує емоційний стан, вчить піклуватися про оточуючих. В комплекті:Іграшка Мама Tiny Furries Інструкція Висота іграшки близько 20 см Потрібно 4 батарейки АА (входить в комплект) Рекомендовано дітям старше 3 років.
Арт.:
 83683-LIL
 | 
999

  Loading...