Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Baby Paws

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 2 з 2
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
918276IM
Інтерактивна іграшка Baby Paws – Цуценя далматин Спотті
Знайомтеся з милим цуценям далматином Спотті з колекції Baby Paws! Вона любить бігати та гратися. Ще Спотті любить засинати з пустушкою, не забувайте вкривати її ковдрою. Дістаньте чи вставте пустушку до рота цуценяті, щоб почути милі щенячі звуки! Навчайтеся турботі, граючись!Особливості: Милі звуки та реакції, як у справжнього цуценяти під час засинання; TRY ME режим: вставте пустушку до рота цуценяті, щоб побачити, як він засинає; Неймовірно м'яке хутро, приємне на дотик; Очі цуценяти відкриваються та закриваються механічно, якщо покласти до рота пустушку; У цуценяти є персоналізована сумка-ковдра на основі його особистості. Вона м’яка та зі зручним ремінцем, щоб ваш улюбленець був завжди з вами; Сумку ковдру можна носити як окремий аксесуар: дістаньте цуценя з сумки, складіть її та одягніть на плече; Упаковку можна перетворити на ліжечко для цуценяти; Зробіть гру цікавішою з додатком Baby Paws, де в формі гри Ви навчитеся піклуватися про вашого улюбленця. Додаток українською мовою можна завантажити в Google Play Мarket або App Store. В асортименті 3 милих цуценят. Зберіть їх усіх для більш веселої гри! Живлення: 2 батарейки типу ААА (входять у комплект).До комплекту входить: 1 іграшка, 1 сумка-ковдра, 1 пустушка.Висота цуценяти (без пакування): 20 cm.Гра з інтерактивною іграшкою розвиває в дитині уяву, уміння гратися та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 1,5 років.
Арт.:
 918276IM
 | 
1195 ₴
1195
917644IM
Інтерактивна іграшка Baby Paws – Цуценя хаскі Флоуі
Знайомтеся з милим цуценям хаскі Флоуі з колекції Baby Paws! Він такий любитель їжі, що не може встояти перед смачним печивом чи кексами! Флоуі любить засинати з пустушкою, не забувайте вкривати його ковдрою. Дістаньте чи вставте пустушку до рота цуценяті, щоб почути милі щенячі звуки! Навчайтеся турботі, граючись!Особливості: Милі звуки та реакції, як у справжнього цуценяти під час засинання; TRY ME режим: вставте пустушку до рота цуценяті, щоб побачити, як він засинає; Неймовірно м'яке хутро, приємне на дотик; Очі цуценяти відкриваються та закриваються механічно, якщо покласти до рота пустушку; У цуценяти є персоналізована сумка-ковдра на основі його особистості. Вона м’яка та зі зручним ремінцем, щоб ваш улюбленець був завжди з вами; Сумку ковдру можна носити як окремий аксесуар: дістаньте цуценя з сумки, складіть її та одягніть на плече; Упаковку можна перетворити на ліжечко для цуценяти; Зробіть гру цікавішою з додатком Baby Paws, де в формі гри Ви навчитеся піклуватися про вашого улюбленця. Додаток українською мовою можна завантажити в Google Play Мarket або App Store. В асортименті 3 милих цуценят. Зберіть їх усіх для більш веселої гри! Живлення: 2 батарейки типу ААА (входять у комплект).До комплекту входить: 1 іграшка, 1 сумка-ковдра, 1 пустушка.Висота цуценяти (без пакування): 20 cm.Гра з інтерактивною іграшкою розвиває в дитині уяву, уміння гратися та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 1,5 років.
Арт.:
 917644IM
 | 
1195 ₴
1195

  Loading...