Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

Для катання дітей

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 8 з 8
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Чудомобiль - Крижане Серце
Чудомобіль ХОЛОДНЕ СЕРЦЕ зі світлом та звуком розважить дівчинку сяючими вогниками, справжніми мелодіями з мультфільму та чарівними звуками.Елегантний чудомобіль, виконаний у стилі популярного мультсеріалу студії DISNEY 'Холодне серце', обов'язково сподобається маленькій принцесі!На панелі керування чудомобіля розташовано прилади і піаніно з 4 різнокольоровими клавішами.На капоті розміщений крижаний казковий замок із фігурками головних героїв мультфільму - принцеси Ельзи і принцеси Анни, і веселого сніговика Олафа.Чудомобіль ХОЛОДНЕ СЕРЦЕ Kiddieland зі світлом і звуком не тільки захопить дитину грою, але і допоможе поліпшити необхідні для дитини навички:• сприйняття простору• фізичний розвиток.Чудомобіль Kiddieland - вибір розумних дітей та їх батьків! Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 2 батареї AA (входять до комплекту).Розмір іграшки: 56x27.5x35.5 см.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 052795
 | 
1990
Чудомобiль - Міні - Крижане Серце
Чудомобіль-міні КРИЖАНЕ СЕРЦЕ зі світлом і звуком розважить дитину миготливими вогниками, справжніми мелодіями з мультфільму і чарівними звуками.Елегантний чудомобіль, виконаний в стилі популярного мультсеріалу студії DISNEY 'Крижане серце', неодмінно сподобається кожній дівчинці!На капоті розміщений крижаний казковий замок, фігурки принцес з мультфільму - Ельзи, Анни - і фігурка веселого сніговика Олафа.На панелі керування розміщені прилади, вогники поворотів і безліч функціональних кнопок. Чудомобіль-міні КРИЖАНЕ СЕРЦЕ Kiddieland зі світлом і звуком не тільки захопить дитину грою, але і допоможе поліпшити необхідні для малятка навички:• сприйняття простору • фізичний розвиток.Катання дітей з Чудомобілями Kiddieland - вибір розумних дітей і їх батьків!Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 2 батареї AA (входять до комплекту).Розмір іграшки: 52x26x35 см.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 052738
 | 
1099
Чудомобіль - Літак Пілота Міккі
Чудомобіль ЛІТАК ПІЛОТА МІККІ зі світлом і звуком розважить малюка веселими мелодіями, реалістичними звуками зльоту і посадки, а також різнокольоровими візерунками, які створює обертання м'якого пропелера.Яскравий чудомобіль, виконаний в стилі популярних мультфільмів студії Disney, неодмінно сподобається малюкові і захопить його веселою грою!Чудомобіль оснащений безліччю деталей, які надають йому схожість із справжнім транспортним засобом:на кермі літака розміщені «навігаційні прилади»на панелі керування - функціональні кнопки, важелі і слайдерина фюзеляжі розташована фігурка Міккі, яка рухається.Чудомобіль ЛІТАК ПІЛОТА МІККІ Kiddieland зі світлом і звуком не тільки захопить дитину грою, але і допоможе поліпшити необхідні для малятка навички:сприйняття просторуфізичний розвиток.Чудомобіль Kiddieland - вибір розумних дітей та їх батьків!Живлення: 3 батареї AA (входять до комплекту).Рекомендовано для дітей у віці від 12 місяців.
Арт.:
 053561
 | 
2990
Чудомобіль - Міні - Блискавка Маккуін
Чудомобіль-міні БЛИСКАВКА МАККВІН зі світлом і звуком розважить малюка веселими мелодіями, реалістичними звуками двигуна і сигналу та мерехтінням вогників.Яскравий чудомобіль з Т-образним кермом, виконаний в стилі популярного мультфільму студії DISNEY неодмінно сподобається маленькому гонщику!Юний водій може вибирати, до кого з улюблених персонажів відправитися в гості, за 4 картинками на панелі керування, кожному з яких відповідає кумедна мелодія або звук.Чудомобіль-міні БЛИСКАВКА МАККВІН Kiddieland зі світлом і звуком не лише захопить дитину грою, але й допоможе поліпшити необхідні для малюка навички:сприйняття простору фізичний розвиток. Катання дітей з Чудомобілем Kiddieland - вибір розумних дітей та їх батьків!Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 2 батареї AA (входять до комплекту).Розмір: 49х25х31 см.Рекомендовано для дітей від 1 року.
Арт.:
 049437
 | 
1490
Чудомобіль - Міні - Мінні-Маус
Чудомобіль-міні Мінні-Маус розважить дитину приємними мелодіями, реалістичними звуками двигуна і сигналу, миготливими вогниками поворотів.Елегантний чудомобіль для маленьких красунь з Т-образним кермом, виконаний в стилі популярного мультфільму студії DISNEY, неодмінно сподобається дівчинці!Дівчинка може вибирати, до кого з улюблених персонажів вирушити в гості за 4 картинками на панелі керування. Кожному персонажу відповідає кумедна мелодія або звук.На капоті розміщений яскравий бант, що світиться веселими вогниками.Чудомобіль-міні Мінні-МАУС Kiddieland не тільки захопить дитину грою, але і допоможе поліпшити необхідні для малечі навички:сприйняття простору фізичний розвиток. Катання дітей з Чудомобіль Kiddieland - вибір розумних дітей і їх батьків!Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 2 батареї AA (входять до комплекту).Розмір: 49х25х31 см.Рекомендовано для дітей у віці старше 1 року.
Арт.:
 049304
 | 
1790
Чудомобіль - Мінні, ща танцює: Три В Одному
Чудомобиль - ТАНЦУЮЩАЯ МИННИ: ТРИ В ОДНОМ со светом и звуком создан для настоящих маленьких мечтательниц!Элегантный чудомобиль, созданный по принципу 3-в-1, в стиле популярного мультфильма студии DISNEY Микки-Маус Развлечет малышку мигающими огоньками, приятными мелодиями и забавными звуками, а также реалистичными звуками двигателя и сигнала. На панели управления пианино с разноцветными клавишами, а также кнопки и рычажки На капоте размещена фигурка Минни-Маус, двигающаяся под звуки приятной музыки. Оснащенный защитным ограждением для максимальной безопасности и комфорта малышки чудомобиль будет сопровождать ребенка на всех стадиях развития – от 12 месяцев до 3 лет:• в возрасте от 12 месяцев он будет служить девочке как ходунок или качалка• от 12 месяцев - как каталка, на которой родители смогут катать ребенка с помощью специальной ручки• и, наконец, от 18 месяцев - как машинка-чудомобиль. Чудомобиль - ТАНЦУЮЩАЯ МИННИ: ТРИ В ОДНОМ со светом и звуком не только увлечет ребенка игрой, но и поможет улучшить необходимые для малышки навыки:мелкую моторику восприятие пространства физическое развитие. Катание детей с чудомобилями Kiddieland – выбор умных детей и их родителей!Упаковка презентационно-открытая. Питание: 3 батареи AA (входят в комплект). Рекомендовано для детей возрастом от 12 месяцев.
Арт.:
 055749
 | 
3690
Чудомобіль - Мінні, Що Танцює
Чудомобіль МІННІ, ЩО ТАНЦЮЄ зі світлом і звуком розважить дитину миготливими вогниками, веселими мелодіями, кумедними звуками.На капоті розміщена фігурка Мінні-Маус, що танцює під музику.Яскравий чудомобіль, виконаний в стилі популярного персонажа студії Disney, подарує дитині море позитивних емоцій від катання і гри з персонажем мультфільму.На панелі керування чудомобіля розміщені різноманітні функціональні кнопки і важелі, а також піаніно з 5 різнокольоровими клавішами.Чудомобіль МІННІ, ЩО ТАНЦЮЄ Kiddieland зі світлом і звуком не тільки захопить дитину грою, але і допоможе поліпшити необхідні для малятка навички: сприйняття просторуфізичний розвиток.Катання дітей з Чудомобілями Kiddieland - вибір розумних дітей і їх батьків!Живлення: 3 батареї AA (входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 055541
 | 
2990
Чудомобіль-Міні - Щенячий Патруль
Чудомобіль-міні ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ зі світлом і звуком розважить малюка миготливими вогниками, веселими мелодіями і кумедними звуками.Яскравий чудомобіль з Т-образним кермом, виконаний в стилі популярного мультсеріалу «Щенячий патруль», зацікавить дитину своїми функціями і зробить його катання ще більш цікавим!При натисканні кнопки з ключем запалювання лунає звук двигуна.На передній панелі розміщені функціональні кнопки, спеціальний важіль і слайдер.Капот прикрашений фігуркою головного героя - цуценяти Маршала. Звук сигналу, зображення персонажів улюбленого мультфільму зроблять поїздку на чудомобілі ще більш захоплюючою.Чудомобіль-міні ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ Kiddieland зі світлом і звуком не тільки захопить дитину грою, але і допоможе поліпшити необхідні для малюка навички:• сприйняття простору • фізичний розвиток. Катання дітей з Чудомобіль Kiddieland - вибір розумних дітей і їх батьків!Живлення: 2 батареї AA (входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 054288
 | 
1099

  Loading...