Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Для катання дітей

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Серія

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 6 з 6
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
BX1779Z
Дерев'яна баттатокаталка - Бджолобайк
Дерев'яна баттатокаталка – Бджолобайк Бджолобайк – ідеальна іграшка-каталка для початківців! Міцна та стійка, ця дерев’яна бджола не підведе! Конструкція з колесами, що обертаються, дозволить дитинi рухатися максимально вільно. У той же час кермо допомагатиме тримати обраний курс. Куди б не захотів Ваш малюк – Бджолобайк завжди допоможе дістатися до місця призначення! Особливості: міцне кермо дасть дитині можливість надійно триматися та не впасти; натуральне дерево з м’яким зручним оздобленням; колеса, що обертаються, дозволяють Бджолобайку рухатися та розвертатися на 360 градусів; Бджолобайк – чудовий вибір для малюків, які щойно навчилися ходити. До набору входить: каталка. Іграшки-каталки корисні для фізичного розвитку дитини. Дерев’яні іграшки Battat мають міжнародний сертифікат FSC (Лісової опікунської ради). Це означає, що вони виготовлені з дерев, що ростуть у лісах, якими розпоряджаються відповідально, просуваючи їхнє збереження та відновлення. Тому виробництво цієї іграшки не зменшує продуктивність і екологічні функції лісів, а також не загрожує біорізноманіттю. Розмір іграшки: 23 х 44,5х32 см. Максимально допустиме навантаження: 40 кг. Розвиваючі іграшки Battat – будь швидким, будь сильним, будь собою! Рекомендовано для дітей віком від 18 місяців.
Арт.:
 BX1779Z
 | 
1990 ₴
1990
053561
Чудомобіль - Літак Пілота Міккі
Чудомобіль ЛІТАК ПІЛОТА МІККІ зі світлом і звуком розважить малюка веселими мелодіями, реалістичними звуками зльоту і посадки, а також різнокольоровими візерунками, які створює обертання м'якого пропелера.Яскравий чудомобіль, виконаний в стилі популярних мультфільмів студії Disney, неодмінно сподобається малюкові і захопить його веселою грою!Чудомобіль оснащений безліччю деталей, які надають йому схожість із справжнім транспортним засобом:на кермі літака розміщені «навігаційні прилади»на панелі керування - функціональні кнопки, важелі і слайдерина фюзеляжі розташована фігурка Міккі, яка рухається.Чудомобіль ЛІТАК ПІЛОТА МІККІ Kiddieland зі світлом і звуком не тільки захопить дитину грою, але і допоможе поліпшити необхідні для малятка навички:сприйняття просторуфізичний розвиток.Чудомобіль Kiddieland - вибір розумних дітей та їх батьків!Живлення: 3 батареї AA (входять до комплекту).Рекомендовано для дітей у віці від 12 місяців.
Арт.:
 053561
 | 
3390 ₴
3390
049437
Чудомобіль - Міні - Блискавка Маккуін
Чудомобіль-міні БЛИСКАВКА МАККВІН зі світлом і звуком розважить малюка веселими мелодіями, реалістичними звуками двигуна і сигналу та мерехтінням вогників.Яскравий чудомобіль з Т-образним кермом, виконаний в стилі популярного мультфільму студії DISNEY неодмінно сподобається маленькому гонщику!Юний водій може вибирати, до кого з улюблених персонажів відправитися в гості, за 4 картинками на панелі керування, кожному з яких відповідає кумедна мелодія або звук.Чудомобіль-міні БЛИСКАВКА МАККВІН Kiddieland зі світлом і звуком не лише захопить дитину грою, але й допоможе поліпшити необхідні для малюка навички:сприйняття простору фізичний розвиток. Катання дітей з Чудомобілем Kiddieland - вибір розумних дітей та їх батьків!Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 2 батареї AA (входять до комплекту).Розмір: 49х25х31 см.Рекомендовано для дітей від 1 року.
Арт.:
 049437
 | 
1490 ₴
1490
049304
Чудомобіль - Міні - Мінні-Маус
Чудомобіль-міні Мінні-Маус розважить дитину приємними мелодіями, реалістичними звуками двигуна і сигналу, миготливими вогниками поворотів.Елегантний чудомобіль для маленьких красунь з Т-образним кермом, виконаний в стилі популярного мультфільму студії DISNEY, неодмінно сподобається дівчинці!Дівчинка може вибирати, до кого з улюблених персонажів вирушити в гості за 4 картинками на панелі керування. Кожному персонажу відповідає кумедна мелодія або звук.На капоті розміщений яскравий бант, що світиться веселими вогниками.Чудомобіль-міні Мінні-МАУС Kiddieland не тільки захопить дитину грою, але і допоможе поліпшити необхідні для малечі навички:сприйняття простору фізичний розвиток. Катання дітей з Чудомобіль Kiddieland - вибір розумних дітей і їх батьків!Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 2 батареї AA (входять до комплекту).Розмір: 49х25х31 см.Рекомендовано для дітей у віці старше 1 року.
Арт.:
 049304
 | 
1997 ₴
1997
055749
Чудомобіль - Мінні, ща танцює: Три В Одному
Чудомобиль - ТАНЦУЮЩАЯ МИННИ: ТРИ В ОДНОМ со светом и звуком создан для настоящих маленьких мечтательниц!Элегантный чудомобиль, созданный по принципу 3-в-1, в стиле популярного мультфильма студии DISNEY Микки-Маус Развлечет малышку мигающими огоньками, приятными мелодиями и забавными звуками, а также реалистичными звуками двигателя и сигнала. На панели управления пианино с разноцветными клавишами, а также кнопки и рычажки На капоте размещена фигурка Минни-Маус, двигающаяся под звуки приятной музыки. Оснащенный защитным ограждением для максимальной безопасности и комфорта малышки чудомобиль будет сопровождать ребенка на всех стадиях развития – от 12 месяцев до 3 лет:• в возрасте от 12 месяцев он будет служить девочке как ходунок или качалка• от 12 месяцев - как каталка, на которой родители смогут катать ребенка с помощью специальной ручки• и, наконец, от 18 месяцев - как машинка-чудомобиль. Чудомобиль - ТАНЦУЮЩАЯ МИННИ: ТРИ В ОДНОМ со светом и звуком не только увлечет ребенка игрой, но и поможет улучшить необходимые для малышки навыки:мелкую моторику восприятие пространства физическое развитие. Катание детей с чудомобилями Kiddieland – выбор умных детей и их родителей!Упаковка презентационно-открытая. Питание: 3 батареи AA (входят в комплект). Рекомендовано для детей возрастом от 12 месяцев.
Арт.:
 055749
 | 
3690 ₴
3690
054288
Чудомобіль-Міні - Щенячий Патруль
Чудомобіль-міні ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ зі світлом і звуком розважить малюка миготливими вогниками, веселими мелодіями і кумедними звуками.Яскравий чудомобіль з Т-образним кермом, виконаний в стилі популярного мультсеріалу «Щенячий патруль», зацікавить дитину своїми функціями і зробить його катання ще більш цікавим!При натисканні кнопки з ключем запалювання лунає звук двигуна.На передній панелі розміщені функціональні кнопки, спеціальний важіль і слайдер.Капот прикрашений фігуркою головного героя - цуценяти Маршала. Звук сигналу, зображення персонажів улюбленого мультфільму зроблять поїздку на чудомобілі ще більш захоплюючою.Чудомобіль-міні ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ Kiddieland зі світлом і звуком не тільки захопить дитину грою, але і допоможе поліпшити необхідні для малюка навички:• сприйняття простору • фізичний розвиток. Катання дітей з Чудомобіль Kiddieland - вибір розумних дітей і їх батьків!Живлення: 2 батареї AA (входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 054288
 | 
1099 ₴
1099

  Loading...