Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Kiddieland

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Озвучена

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 50
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Іграшка - Гіпопотам-Жонглер
Іграшка ГІПОППОТАМ-ЖОНГЛЕР зі звуком завжди зможе розважити вашу дитину!Тільки подивіться - Гіпопотам вміє ковтати кульки!Гіпопотам-Жонглер - справжній фокусник! А варто повернути його хвостик, і кульки знову викочуються прямо в руки дитині.До комплекту входить 4 різнокольорових кульки і молоточок, за допомогою якого закидати кульки ще цікавіше!Гру супроводжують кумедні звуки і 5 веселих мелодій.Ігровий набір ГІПОППОТАМ-ЖОНГЛЕР Kiddieland - відмінний спосіб для малюка в ігровій формі розвинути:розуміння причинно-наслідкових зв'язківлогікудрібну моторикусприйняття просторуфізичний розвиток.Розвиваючі іграшки Kiddieland - вибір розумних дітей і їх батьків!Кольорове оформлення деяких деталей іграшки може відрізнятися.Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 3 батареї АА (входять в комплект).Розмір іграшки: 27,5х21,5х28 см.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 049890
 | 
1597
Іграшка На Колесах - Трактор З Трейлером (Українською)
Іграшка на колесах ТРАКТОР З ТРЕЙЛЕРОМ озвучений українською мовою - це яскрава музична іграшка, яка розважить малюка сяючими вогниками, приємною музикою і веселими звуками.Натисніть на трубу і трактор поїде вперед!Під час руху трактора малюк почує веселі віршики, а також реалістичні звуки мотора та гальм.У причепі трактора знаходяться 5 фігурок домашніх тварин, котрі необхідно правильно розташувати на своїх місцях.Якщо фігурки розташовано правильно, то при натисканні на них лунатимуть відповідні реалістичні звуки, звірі читатимуть віршики, а фермер буде співати пісеньку.Фігурки звірів і фермера легко знімаються, і малюк може грати з ними окремо.Вирушайте у веселу і пізнавальну поїздку!Ігровий набір ТРАКТОР З ТРЕЙЛЕРОМ Kiddieland озвучений українською мовою не лише розважить малюка, але й допоможе йому в розвитку таких навичок:вимова пам'ять логіка кругозір музичний слух емоційне сприйняття. Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 3 батареї АА (входять до комплекту).Розмір іграшки: 36х13,5х17,5 см.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 024753
 | 
1797
Іграшка-Каталка - Пелікан-Витівник (Озвуч. Рос. Мовою)
Іграшка-каталка ПЕЛІКАН-ВИТІВНИК, озвучена російською мовою, потішить малюка і посприяє розвитку спритності і уважності! Яскрава іграшка каталка у вигляді пелікана навчить малюка правильно контактувати з дрібними предметами. До набору входять чотири різнокольорові кульки, які можна складати у дзьоб Пелікана. Малюк легко зможе котити іграшку в різних напрямках. Що вміє робити Пелікан-Витівник: під час руху вперед із дзьоба Пелікана вискакують кульки, які потрібно зібрати лапки Пелікана обертаються разом з коліщатками крила рухаються вгору-вниз гребінець на голові - світиться вся гра супроводжується веселими пісеньками і кумедною лічилкою. Вперед, до веселих пригод з Пеліканом-Витівником! Іграшка-каталка ПЕЛІКАН-ВИТІВНИК Kiddieland, озвучена російською мовою, не тільки розважить дитину, але й допоможе розвинути такі навички: фізичний розвиток сприйняття простору мовлення пам'ять музичний слух емоційне сприйняття. Кольорове оформлення іграшки може відрізнятися: ручка буває двох кольорів - з фіолетовою основою або зеленою. Упаковка презентаційно-відкрита. Живлення: 2 батареї АА (в комплекті). Розмір іграшки: 25x11x17 см. Рекомендовано для дітей віком від 18 місяців.
Арт.:
 049767
 | 
555
Іграшка-Каталка - Пелікан-Витівник (Озвуч. Укр. Мовою)
Іграшка-каталка ПЕЛІКАН-ВИТІВНИК, озвучена українською мовою, потішить малюка і посприяє розвитку спритності і уважності!Яскрава іграшка каталка у вигляді пелікана навчить малюка правильно контактувати з дрібними предметами.До набору входять чотири різнокольорові кульки, які можна складати у дзьоб Пелікана.Малюк легко зможе котити іграшку в різних напрямках.Що вміє робити Пелікан-Витівник:під час руху вперед із дзьоба Пелікана вискакують кульки, які потрібно зібрати;лапки Пелікана обертаються разом з коліщатками;крила рухаються вгору-вниз;гребінець на голові - світиться;вся гра супроводжується веселими пісеньками і кумедною лічилкою.Вперед, до веселих пригод з Пеліканом-Витівником!Іграшка-каталка ПЕЛІКАН-ВИТІВНИК Kiddieland, озвучена українською мовою, не тільки розважить дитину, але й допоможе розвинути такі навички:фізичний розвиток;сприйняття простору;мовлення;пам'ять;музичний слух;емоційне сприйняття.Кольорове оформлення іграшки може відрізнятися: ручка буває двох кольорів - з фіолетовою основою або зеленою.Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 2 батареї АА (в комплекті).Розмір іграшки: 25x11x17 см.Рекомендовано для дітей віком від 18 місяців.
Арт.:
 054916
 | 
997

  Loading...