Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Іграшки для рольових ігор

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 12
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
SU03666-0024
М'яка іграшка-сюрприз у кулі Surprizamals S1 – Смаколики
М'яка іграшка-сюрприз у кулі SURPRIZAMALS S1 - нові милі герої для Вашої колекції! Давайте перевіримо, хто сховався всередині цього разу? Ця серія особлива! У ній Ви можете знайти багато різних смаколиків! Що Ви любите більше за все? Пончик, полуницю, авокадо, або, можливо, бургер? Зберіть їх усі!Особливості Surprizamals S1: Це абсолютно нові плюшеві герої, що ховаються в кулі-сюрпризі. Маленькі смаколики з блискучими очима та проникливим поглядом. Кожен персонаж має унікальне ім'я, колір і характер. Героїв SURPRIZAMALS зручно брати з собою куди завгодно, адже вони створені для маленьких дитячих долоньок. Ефект сюрпризу - радість не тільки для дітей, але й для дорослих. Зберіть усіх 9 героїв! У наборі: М'яка іграшка. Колекційна картка.Іграшки-сюрпризи розвивають дрібну моторику, уяву та уміння гратися.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 SU03666-0024
 | 
 | В уп.:
 24
259 ₴
259
24
80-119426
Розвиваюча Іграшка - Машинка
Розвиваюча машинка із серії іграшок Біп-Біп Toot-Toot Drivers від бренду Vtech познайомить малюків з транспортним засобом і його функціями!Унікальна серія розумних електронних транспортних засобів та ігрових наборів Біп-Біп Toot-Toot Drivers ! Серія, яка завоювала серця дітей і батьків по всьому світу. Серія - володарка безлічі професійних міжнародних нагород! Іграшки та ігрові набори Біп-Біп Toot-Toot Drivers входять в списки бестселерів по всьому світу.Кожен транспортний засіб серії забезпечено технологією SmartPoint, розробленої компаній VTech, що дозволяє іграшок програвати мелодії, пісеньки, вимовляти різні фрази і звуки, роблячи навчання і пізнання важливих навичок захоплюючим для дитини за рахунок створення творчої атмосфери гри.Серія включає різноманітні ігрові набори, що знайомлять дітей з різними транспортними засобами, професіями та правилами дорожнього руху.Іграшка розширює словниковий запас, розвиває музичне сприйняття, навички моторики, уяву, допомагає розумінню причинно-наслідкових зв'язків. Дитині відкриваються величезні простори для творчості та рольових ігор.Серія Біп-Біп Toot-Toot Drivers від бренду Vtech - це навчальні електронні іграшки та ігрові набори, які доставлять масу задоволення від навчання в процесі захоплюючої гри!Рекомендовано для дітей від 1 року.
Арт.:
 80-119426
 | 
99 ₴
99

  Loading...