Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Іграшки для рольових ігор

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Серія

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 14
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
BX4522Z
Ігровий набір – Музичне чаювання (17 предметів)
Приготуйтеся налити чашку смачного чаю з веселощами! Набір для чаювання: влаштуйте справжню вечірку з чайником з музичним підсвічуванням, який грає пісні та видає реалістичні звуки наливання чаю, та аксесуарами для сортування форм. Включає 17 предметів: 1 музичний чайник, 2 чайні чашки, 2 ложки, 2 тарілки, 4 деталі макаронсів, 4 шматочки кексів і 1 цукорницю з кришкою. Іграшка, що розвиває, 3-в-1: гра з набором допомагає дітям розвивати дрібну моторику, рольова гра допоможе в розвитку соціальних навичок, елементи сортера розвинуть логіку. Малюк може налити чай в дві чашечки та запитати, додати одну ложечку цукру чи три. Деталі кексів та макаронсів з’єднуються між собою за принципом сортера – малюку потрібно правильно поєднати фігури. Набір зручний для маленьких ручок: Чайник та аксесуари дозволяють дітям взяти на себе ініціативу під час гри та влаштувати власне чаювання! Живлення: 3 батарейки типу ААА (входять в комплект).Розмір упаковки: 18,6 х 9,8 х 14 см.Розвиваючі іграшки Battat - Будь уважним! Будь радісним! Будь турботливим!Рекомендовано для дітей віком від 18 місяців.
Арт.:
 BX4522Z
 | 
1377 ₴
1377
BX1998Z
Ігровий набір – Черепашка-Розумниця
Вивчайте кольори та числа від 1 до 10 за допомогою Черепашки-Розумниці та різнокольорових кілочків! Діти можуть просто засунути кожен кілочок у панцир, щоб потренуватися в рахуванні. Черепашка світиться та видає веселий звук кожного разу, коли встановлюється кілочок!Всі кілочки пронумеровані.Навчіть малюка вставляти, витягати, рахувати та сортувати кілочки по кольору, а також обов’язково запропонуйте погратися з ними так, як він хоче!Запитайте малюка, скільки отворів він бачить на панцирі Черепашки. Запропонуйте вставити кілочок певного кольору. Вигадуйте інші цікаві ігри! Зручно зберігати: панцир черепашки відкривається і має достатньо місця для зберігання всіх кілочків. Іграшка зручна для маленьких ручок: черепашка та кілочки чудово підходять для дитячих ручок і розвивають дрібну моторику! Живлення: 3 батарейки типу ААА (входять в комплект).Розмір упаковки: 14 х 21 х 12 см.Розвиваючі іграшки Battat - Будь веселим! Будь радісним! Будь готовий до нових пригод!Рекомендовано для дітей віком від 18 місяців.
Арт.:
 BX1998Z
 | 
997 ₴
997

  Loading...