Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Мобілі

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 4 з 4
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
10555
Іграшка-Підвіска На Прищепці - Жужу
Іграшка-підвіска на прищіпці 'Жужу' - це 2 милі м'які іграшки - метелик і бджілка, які будуть весело літати над малюком і не дадуть занудьгувати.Особливості іграшок:Іграшка-підвіска 'Жужу' представлена в двох видах: метелик і бджілка (17 см) Кріпиться до коляски або ліжечка за допомогою великого зручного затискача Метелик і бджілка вібрують і шелестять крилами, коли 'літають' над малюком Малюк може розтягувати ніжки іграшок Крильця комашок шелестять, а довгі ніжки розтягуються Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі: метелик\бджілка, що трясуться. Іграшка-підвіска 'Жужу' позитивно впливає на:Концентрацію уваги Дрібну моторику Емоційний і фізичний розвиток. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 10555
 | 
447 ₴
447
12095
Міні-Мобіль Для Коляски - Місяць
Міні-мобіль для коляски МІСЯЦЬ подарує дитині багато веселощів - це і м'які кумедні іграшки, і брязкальця, і дзвіночок з м'яким звуком!Особливості міні-мобіля:На підвісці 3 м'які іграшки - сонний місяць, зірочка і хмаринка Перші дві іграшки - брязкальця, а хмаринка порадує малюка звучанням дзвіночка Мобіль фіксується до коляски великою кліпсою Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі:Міні-мобіль для коляски - МІСЯЦЬ. Гра з підвісними місяцем, хмаркою, зірочкою позитивно впливає на:Концентрацію уваги Сенсорику Фізичний розвиток. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12095
 | 
857 ₴
857
13095
Розвиваюча іграшка-кубик колекції Садочок у місті - Їжачок і бурячок
Розвиваюча іграшка-кубик ЇЖАЧОК і БУРЯЧОК - це м'який і кумедний кубик, який розважить малюка великою кількістю ігрових елементів, а також стане помічником у розвитку уяви, сенсорного сприйняття та дрібної моторики. З такою іграшкою малюкові буде весело та цікаво пізнавати світ!Особливості іграшки від Taf Toys: Іграшка являє собою кубик, на кожній стороні якого є зображення симпатичного героя - кролика, сонечка та їжачка, а також тюльпанчика та моркви. Кожна сторона кубика унікальна, містить веселе яскраве зображення, виконана з різних текстурних тканин і має елементи, що розвивають.- У кролика є вушка, що шарудять, які допоможуть малюкові почати вивчати різні текстури.- З іншого боку кубика в кишеньці сховалася м'яка морквина, її можна звідти дістати.- У тюльпанчика під листочком хтось сховався, дізнайтесь швидше!- А зверху кубика в їжачка - м'які та приємні на дотик «колючки».- Знизу кубика є безпечне дзеркальце, в яке малюк може побачити себе. А ще - пластикові фігурні кільця та прорізувач у формі бурячка. Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий та фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Родина може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів кохання, радості та щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок у розвиток дитини. Іграшка легко кріпиться до коляски або автокрісла за допомогою пластикового кільця.Гра з кубиком позитивно впливає на: Уяву; Концентрацію уваги; Дрібну моторику; Сенсорику.З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від народження.
Арт.:
 13095
 | 
747 ₴
747
12785
Розвиваючий музичний килимок з дугами - Пригоди на 360°
Розвиваючий музичний килимок з дугами колекції 'Савана' - ПРИГОДИ НА 360° незамінний помічник сучасних батьків.Розвиватися та пізнавати світ легше з новим стильним килимком, що включає 20 різноманітних активностей!Килимок виготовлений з якісних матеріалів та надзвичайно м’якої тканини для максимальної безпеки та комфорту дитини.Має унікальну маленьку круглу ковдру, яка поєднується з елементами набору декількома способами: її можна розмістити вгорі на дугах, внизу на дугах або внизу на килимку. Це спонукає дитину практикувати різноманітні положення тіла та взаємодіяти з іграшками.Килимок підтримує розвиток малюка на 3 етапах: 0-3+ місяці: СТИМУЛЯЦІЯ ЧУТТІВ ТА ПРАКТИКА МОТОРИКИ. Кольори, текстури, музика та світло, контрастні чорно-білі елементи стимулюють органи чуття малюків з раннього віку. Велика різноманітність функцій та іграшок надихне вашу дитину практикувати різні навички, а використання наших чорно-білих карток разом із дзеркалом-черепашкою, прикріпленим до килимка за допомогою унікальних затискачів, спонукатиме дитину проводити більше часу на животику. 2+ місяці: ТРЕНУЄМОСЯ ПЕРЕВЕРТАТИСЯ Використовуйте двосторонні фетрові картки та дзеркало-черепашку, прикріплюючи маленьку круглу ковдрочку, що шурхотить, до килимка. Це забезпечить малюка різними видами діяльності, заохочуючи його довше залишатися на животі, зміцнюючи м’язи спини та шиї, готуючи перевертатися з боку на бік, а пізніше повзати. 4+ місяці: ГРАЄМОСЯ НА ЖИВОТИКУ Дитинка починає повертатися, досліджувати навколишній світ, намагається дотягнутися. Прикріпіть картки та інші іграшки на ковдрочку та дозвольте малюку переміщатися, обирати та досліджувати. Включає 7 мультисенсорних іграшок: Маленьку круглу ковдрочку, що шурхотить, брязкальце - лев Гаррі з гривою-прорізувачем, 2 двосторонні фетрові картки з 2 унікальними пластиковими тримачами, двосторонню черепаху з безпечним дзеркалом, брязкальце – бджілку, музичну іграшку з різнокольоровими вогниками. Музична іграшка переливається вогниками та грає заспокійливі мелодії. Вона легко знімається та кріпиться до килимка, ліжечка або автокрісла.Для роботи необхідні 2 батарейки типу AAA (не входять до комплекту).Розміри: 94х94х49 см Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12785
 | 
3497 ₴
3497

  Loading...