Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Elastikorps

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 9 з 9
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
C1016GF15-2021-1
Стретч-іграшка Elastikorps серії «Fighter» – Акула Шаркі
Знайомтеся з неймовірними бійцями від ELASTIKORPS! Вони супереластичні, розтягуються в 3 рази від свого початкового розміру! Скручуйте їх, розтягуйте, а вони легко повернуться до початкового вигляду. Іграшки ELASTIKORPS сподобаються не тільки малюкам, а й дорослим, адже їх можна використовувати як антистрес. Збирай усю колекцію для захопливих ігор у стилі екшн!Лютий Шаркі завжди бореться на рингу до останнього гонгу. Його важко перемогти, бо він тренується під водою. Перевірте його силу на рингу! Шукайте спеціальних золотих і сріблястих героїв: у них металевий колір! Внутрішня частина іграшки наповнена піском. Чудово підходить для зняття стресу! Висота іграшки: 16 сm. Зберіть усіх 6 героїв!До набору входить: 1 іграшка; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 C1016GF15-2021-1
 | 
215 ₴
215
C1016GF15-2021-2
Стретч-іграшка Elastikorps серії «Fighter» – Ведмідь Бйорн
Знайомтеся з неймовірними бійцями від ELASTIKORPS! Вони супереластичні, розтягуються в 3 рази від свого початкового розміру! Скручуйте їх, розтягуйте, а вони легко повернуться до початкового вигляду. Іграшки ELASTIKORPS сподобаються не тільки малюкам, а й дорослим, адже їх можна використовувати як антистрес. Збирай усю колекцію для захопливих ігор у стилі екшн!Лютий Бйорн завжди бореться на рингу на всю силу. Його важко перемогти, бо він любить тренуватися у лісі в непогоду. Перевірте його силу на рингу! Шукайте спеціальних золотих і сріблястих героїв: у них металевий колір! Внутрішня частина іграшки наповнена піском. Чудово підходить для зняття стресу! Висота іграшки: 16 сm. Зберіть усіх 6 героїв!До набору входить: 1 іграшка; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 C1016GF15-2021-2
 | 
215 ₴
215
C1016GF15-2021-5
Стретч-іграшка Elastikorps серії «Fighter» – Золотий тигр
Знайомтеся з неймовірними бійцями від ELASTIKORPS! Вони супереластичні, розтягуються в 3 рази від свого початкового розміру! Скручуйте їх, розтягуйте, а вони легко повернуться до початкового вигляду. Іграшки ELASTIKORPS сподобаються не тільки малюкам, а й дорослим, адже їх можна використовувати як антистрес. Збирай усю колекцію для захопливих ігор у стилі екшн!Золотий тигр любить використовувати у боях елементи зі східних бойових мистецтв. Його важко перемогти, бо він любить тренуватися в джунглях щодня. Перевірте його силу на рингу! Спеціальний золотий герой: у нього металевий колір! Внутрішня частина іграшки наповнена піском. Чудово підходить для зняття стресу! Висота іграшки: 16 сm. Зберіть усіх 6 героїв!До набору входить: 1 іграшка; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 C1016GF15-2021-5
 | 
215 ₴
215
C1016GF15-2021-6
Стретч-іграшка Elastikorps серії «Fighter» – Лев Леон
Знайомтеся з неймовірними бійцями від ELASTIKORPS! Вони супереластичні, розтягуються в 3 рази від свого початкового розміру! Скручуйте їх, розтягуйте, а вони легко повернуться до початкового вигляду. Іграшки ELASTIKORPS сподобаються не тільки малюкам, а й дорослим, адже їх можна використовувати як антистрес. Збирай усю колекцію для захопливих ігор у стилі екшн!Лев Леон любить використовувати у боях елементи з африканських бойових мистецтв. Його важко перемогти, бо він любить тренуватися в савані щодня. Перевірте його силу на рингу! Шукайте спеціальних золотих і сріблястих героїв: у них металевий колір! Внутрішня частина іграшки наповнена піском. Чудово підходить для зняття стресу! Висота іграшки: 16 сm. Зберіть усіх 6 героїв!До набору входить: 1 іграшка; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 C1016GF15-2021-6
 | 
215 ₴
215
C1016GF15-2021-4
Стретч-іграшка Elastikorps серії «Fighter» – Термінатор
Знайомтеся з неймовірними бійцями від ELASTIKORPS! Вони супереластичні, розтягуються в 3 рази від свого початкового розміру! Скручуйте їх, розтягуйте, а вони легко повернуться до початкового вигляду. Іграшки ELASTIKORPS сподобаються не тільки малюкам, а й дорослим, адже їх можна використовувати як антистрес. Збирай усю колекцію для захопливих ігор у стилі екшн!Термінатор завжди дотримується правил бою. Його важко перемогти, бо більшу частину дня проводить у спортзалі. Перевірте його силу на рингу! Спеціальний сріблястий герой: у нього металевий колір! Внутрішня частина іграшки наповнена піском. Чудово підходить для зняття стресу! Висота іграшки: 16 сm. Зберіть усіх 6 героїв!До набору входить: 1 іграшка; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 C1016GF15-2021-4
 | 
215 ₴
215
C1016GF15-2021-3
Стретч-іграшка Elastikorps серії «Fighter» – Чорна парнера
Знайомтеся з неймовірними бійцями від ELASTIKORPS! Вони супереластичні, розтягуються в 3 рази від свого початкового розміру! Скручуйте їх, розтягуйте, а вони легко повернуться до початкового вигляду. Іграшки ELASTIKORPS сподобаються не тільки малюкам, а й дорослим, адже їх можна використовувати як антистрес. Збирай усю колекцію для захопливих ігор у стилі екшн!Чорна пантерa обожнює перемагати в чесному двобої. Його важко перемогти, бо він любить тренуватися у джунглях в непогоду. Перевірте його силу на рингу! Шукайте спеціальних золотих і сріблястих героїв: у них металевий колір! Внутрішня частина іграшки наповнена піском. Чудово підходить для зняття стресу! Висота іграшки: 16 сm. Зберіть усіх 6 героїв!До набору входить: 1 іграшка; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 C1016GF15-2021-3
 | 
215 ₴
215
C1002MIFF7-2022
Стретч-іграшка Elastikorps серії «Mini Fighter» – Боєць
Знайомтеся з неймовірними бійцями від ELASTIKORPS! Вони супереластичні, розтягуються в 4 рази від свого початкового розміру! Скручуйте їх, розтягуйте, а вони легко повернуться до початкового вигляду. Іграшки ELASTIKORPS сподобаються не тільки малюкам, а й дорослим, адже їх можна використовувати як антистрес. Збирай усю колекцію для захопливих ігор у стилі екшн! В колекції є особливі герої, що світяться у темряві! Для цього іграшку треба попередньо потримати під лампою мінімум 1 хвилину. Шукайте спеціальних золотих і сріблястих героїв: у них металевий колір! Знайдіть ультрарідкісних липких героїв! Чудово підходить для зняття стресу! Висота іграшки: 7 сm. Зберіть усіх 14 героїв!До набору входить: 1 іграшка; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 C1002MIFF7-2022
 | 
 | В уп.:
 16
115 ₴
115
16
MShark-PURPLE
795 ₴
795
MBULL-Green
795 ₴
795

  Loading...