Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Laser X

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Озвучена

Озвучена (укр.)

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 5 з 5
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
88908
Ігровий набір для лазерних боїв - Laser X Evolution для двох гравців
Ігровий набір для лазерних боїв - LASER X EVOLUTION ДЛЯ ДВОХ ГРАВЦІВВи та Ваша дитина полюбляєте гострі відчуття та активний відпочинок? Чули про такий вид дозвілля, як лазерні бої? Якщо так, то ця іграшка для Вас! Ігровий набір для лазерних боїв - LASER X EVOLUTION ДЛЯ ДВОХ ГРАВЦІВ допоможе зробити активний відпочинок більш незабутнім та яскравим, адже лазерний бій – це крутий та цікавий спосіб проведення дозвілля! Заряджайте бластер, обирайте команду – гра почалась!Особливості:бластери не використовують справжній лазер, тому вони абсолютно безпечні. Інфрачервоний промінь невидимий для ока, тож дитині буде простіше підійти до супротивника і не видати себе; можливість обрати колір бластера на початку кожної гри; слайдер швидкого перезаряджання додасть гострих відчуттів та дозволить гравцям відчути себе як у кіно; максимальна відстань влучання бластера у приймач – 91 метр! Опануйте снайперську точність! 8 влучень – і гравець вибуває. Обирайте тактику! Коли у Вас влучають, індикатор життя змінює колір із зеленого на червоний; за кожну хвилину без влучань у гравця відновлюється одне життя; коли Ви вибули з гри, вимкніть бластер і заново оберіть команду для початку нової гри; у приміщенні лазер може рикошетити від стін та дзеркал. Використайте цю фішку собі на користь і зробіть Ваш лазерний бій дійсно фантастичним! можна стріляти крізь вікна. Грайте чесно:не перезавантажуйте бластер протягом гри; не закривайте приймач бластера і не ховайте його. До набору входять:2 лазерних бластери; 2 приймача, вбудовані у бластери. Живлення:6 батарейок типу ААА (батарейки до набору не входять). Іграшка буде корисною для фізичного розвитку дитини та активного відпочинку.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 88908
 | 
2155 ₴
2155
88178
Ігровий набір для лазерних боїв - Laser X Revolution Long Range для двох гравців
Ігровий набір для лазерних боїв - LASER X REVOLUTION LONG RANGE ДЛЯ ДВОХ ГРАВЦІВАктивний відпочинок – добре. Активний відпочинок з ігровим набором для лазерних боїв Laser X Revolution Long Range для двох гравців – різноманітніше, цікавіше, веселіше! З новими футуристичними бластерами Ви зможете створити арену для справжніх сміливців вдома або надворі! Обирайте колір команди, заряджайте бластер і вперед! Лазерний бій починається!Особливості: Бластери не використовують справжній лазер, тому вони абсолютно безпечні. Інфрачервоний промінь невидимий для ока, тож дитині буде простіше підійти до супротивника та не видати себе. Після кожного перезарядження гравцеві доступно 10 пострілів. Ця особливість створює багато можливостей ведення бою. Бластери однаково добре покажуть себе як в приміщенні, так і за його межами. Вони можуть влучити у ціль на відстані до 152 метрів; 8 влучень – і гравець вибуває. Обирайте тактику! Коли у Вас влучають, індикатор життя змінює колір із зеленого на червоний. За кожну хвилину без влучань у гравця відновлюється одне життя. Коли Ви вибули з гри, вимкніть бластер і заново оберіть команду для початку нової гри. У приміщенні лазер може рикошетити від стін та дзеркал. Використайте цю фішку собі на користь та зробіть Ваші лазерні бої по-справжньому фантастичними! Можливість стріляти крізь вікна. Грайте чесно: не перезавантажуйте бластер протягом гри; не закривайте приймач бластера та не ховайте його. До набору входять: 2 лазерних бластери; 2 приймача, вбудовані у бластери. Живлення: 6 батарейок типу ААА (батарейки до набору не входять). Іграшка буде корисною для фізичного розвитку дитини та активного відпочинку.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 88178
 | 
2855 ₴
2855
88168
Ігровий набір для лазерних боїв - Laser X Revolution Micro для двох гравців
Ігровий набір для лазерних боїв - LASER X MICRO ДЛЯ ДВОХ ГРАВЦІВАктивний відпочинок – добре. Активний відпочинок з ігровим набором для лазерних боїв Laser X Micro для двох гравців – різноманітніше, цікавіше, веселіше! З новими футуристичними бластерами Ви зможете створити арену для справжніх сміливців вдома або надворі! Обирайте колір команди, заряджайте бластер і вперед! Лазерний бій починається!Особливості:бластери не використовують справжній лазер, тому вони абсолютно безпечні. Інфрачервоний промінь невидимий для ока, тож дитині буде простіше підійти до супротивника і не видати себе; після кожного перезарядження гравцеві доступно 10 пострілів. Ця особливість створює багато можливостей ведення бою; бластери однаково добре покажуть себе і в приміщенні, і за його межами. Вони можуть влучити у ціль на відстані до 30 метрів; 8 влучень – і гравець вибуває. Обирайте тактику! Коли у Вас влучають, індикатор життя змінює колір із зеленого на червоний; за кожну хвилину без влучань у гравця відновлюється одне життя; коли Ви вибули з гри, вимкніть бластер і заново оберіть команду для початку нової гри; у приміщенні лазер може рикошетити від стін та дзеркал. Використайте цю фішку собі на користь та зробіть Ваші лазерні бої по-справжньому фантастичними! можливість стріляти крізь вікна. Грайте чесно:не перезавантажуйте бластер протягом гри; не закривайте приймач бластера і не ховайте його. До набору входять:2 лазерних бластери; 2 приймача, вбудовані у бластери. Живлення:6 батарейок типу ААА (батарейки до набору не входять). Іграшка буде корисною для фізичного розвитку дитини та активного відпочинку.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 88168
 | 
1555 ₴
1555
88033
Ігровий Набір Для Лазерних Боїв - Laser X Вежа Для Битви
Laser X - це можливість влаштувати справжню лазерну битву прямо у Вас вдома. Беріть бластери, надягайте мішень - і влаштовуйте битви з вежею. Тепер гра стала ще цікавішою!Отримуйте задоволення від гри з набором ВЕЖА для битви від Laser X.Грайте поодинці або з командою, атакуйте вежу і отримайте перемогу! Оберіть колір Вашої команди і вперед за новими відчуттями. Грайте в одному з 10 режимів і зробіть бій більш захоплюючим! Можна грати як всередині приміщень, так і ззовні, вдень або вночі. Інфрачервоне світло дозволяє відстежувати і вражати вежу з відстані близько 12 метрів, у той час як індикатор (мішень) буде рахувати влучання замість Вас. Під час гри в приміщенні бластери можуть вражати ціль через вікна, а також відскакувати від стін і дзеркал. Коли Ви виходите з гри, вимкніть свій індикатор, а якщо захотіли повернутися, то повторно оберіть команду, щоб продовжити гру. Ігровий набір Laser X ВЕЖА для битви легко з'єднується з іншими наборами Laser Х для отримання неймовірних емоцій від гри. Кількість гравців не обмежена. Бластери і вежа безпечні і не використовують справжній лазер. Інфрачервоний промінь не видно, що дає можливість дітям ще простіше підкрастися до ворога. Будьте хорошим гравцем:Не закривайте індикатор і не приховуйте його. Не перезавантажуйте індикатор під час гри. Живлення: 3 батарейки типу АА (до набору не входять).Laser X - це життя і пригоди, а не гра на екрані!
Арт.:
 88033
 | 
699 ₴
699
52608
Ігровий набір для лазерних боїв - Проектор Laser X Animated
Laser X - це можливість влаштувати справжню лазерну битву просто у Вас удома. Беріть бластери, встановлюйте проєктор - і влаштовуйте битви. Тепер гра стала ще цікавішою!Отримуйте задоволення від гри з набором для лазерних боїв - ПРОЕКТОР LASER X ANIMATED.Грайте поодинці або з командою, уразьте всі цілі і отримайте перемогу! Уперед за новими відчуттями!Грайте в одному з 3 рівнів складності і зробіть бій більш захоплюючим!Вражайте різні слайди-цілі (мішень, НЛО, качка) різного кольору для більшої різноманітності. НОВИНКА! Відтепер цілі анімовані!Щоб перезарядити бластер, посуньте слайдер назад і почніть гру. Кожне перезаряджання дає 6 пострілів. Перезаряджайте бластер після кожного зникнення цілі.Можливість грати в режимах «Протистояння» (гравці змагаються один з одним за найвищий рахунок) і «Співпраця» (гравці грають в одній команді і намагаються отримати найвищий загальний рахунок).Уважно прочитайте інструкцію перед початком гри, щоб досягти найвищої якості битви.Бластери і проєктор безпечні і не використовують справжній лазер.Грайте чесно:Не блокуйте індикатор і не приховуйте його.Не перезавантажуйте індикатор під час гри.У набір входить:2 бластери,3 слайди-цілі,Проектор.Живлення: 3 батарейки типу АА (у набір не входять). Слід використовувати тільки нові лужні (алкалінові) батарейки. Якщо використовуються не нові батарейки, іграшка може не запускатись або перейти до режиму збереження енергії. Для виходу із режиму збереження енергії замініть батарейки на нові.Laser X - це життя і пригоди, а не гра на екрані!
Арт.:
 52608
 | 
2755 ₴
2755

  Loading...