Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

SES Creative

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 71
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Набор для творчества - МОДНЫЕ РЕЗИНОЧКИ LOOM
Это ультрамодный набор для плетения разнообразных украшений, браслетов, ожерелий, колец, и всего что вы только сможете пожелать из разноцветных резиночек ! Огромное количество методов плетения и неограниченная возможность придумывать свои уникальные модели сделали это занятие одним из самых популярных среди детей во всем мире! В наборе есть не только яркие резиночки для юных модниц, но и резиночкии камуфляжных цветов для будущих солдатов. Благодаря этому, юные леди смогут дарить изделия своим друзьям, да и все мальчики, которые следуют модным тенденциям, смогут пользоваться этим набором. Оригинальные идеи по плетению можно найти в видеороликах на Youtube. Набор развивает мелкую моторику рук, сосредоточенность, усидчивость, образное мышление и фантазию. Для детей от 8 лет.
Арт.:
 14112S
 | 
99
Карандаш-Кулька - Чарівна Кулька (6 Кольорів)
Олівець-куля серії My first Чарівна куля - це унікальний продукт, за допомогою якого найменші художнику зможуть відкривати свої таланти.Чарівна куля має 6 різних кольорів.Оригінальний набір кольорових олівців, вкладених в один зручний корпус-кульку створений спеціально для діток, у яких ще не виходить втримати в ручці звичайний олівець, але у яких є величезне бажання малювати!Вся продукція серії My first є:ергономічною;абсолютно безпечною;екологічно чистою;гіпоалергенною;не містить глютену.Тепер дитина не втратить свої олівці - всі вони вміщаються в долонці.Щоб змінити колір, просто поверни кулю потрібною стороною.Такий набір неможливо зламати, олівці не потрібно заточувати, ними неможливо поранитися - бери і малюй собі на втіху!Набір для малювання My first Чарівна куля:стимулює творчі здібності;стимулює розвиток уяви;розвиває дрібну моторику;включає 6 яскравих крейд в одній кулі - синю, зелену, червону, жовту, коричневу, чорну;крейда легко відпирається від одягу;легко змивається.У наборі:1 кулькаДіаметр кульки - 8 см.Рекомендовано для дітей від 12 місяців.
Арт.:
 00242S
 | 
355

  Loading...