Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

DINOSTER

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 15
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
EU580852
Динозавр-трансформер Dinoster – Делбі
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та врятуйте динозаврів разом з Делбі! Вона завжди має запасний план, любить керувати рятувальними операціями та веселитися. Динозавр-трансформер легко може бути або діностером, або динозавром, в залежності від вашого вибору. Приєднуйтеся до команди! Делбі має два режими трансформації: динозавр або діностер. Для активації режимів потрібно детально ознайомитися з інструкцією. 4 етапи трансформації. Динозавр-трансформер має безліч рухомих частин. Зберіть всю колекцію динозаврів-трансформерів, відкрийте інші комбінації!До комплекту входить: 1 динозавр-трансформер.Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580852
 | 
447 ₴
447
EU580854
Динозавр-трансформер Dinoster – Джей Мін
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та рятуйте динозаврів разом з Джей Мін! Він розумний, любить усе прорахувати та чудово справляється з технікою. Динозавр-трансформер легко може бути або діностером, або динозавром, в залежності від вашого вибору. Приєднуйтеся до команди! Джей Мін має два режими трансформації: динозавр або діностер. Для активації режимів потрібно детально ознайомитися з інструкцією. 4 етапи трансформації. Динозавр-трансформер має безліч рухомих частин. Зберіть всю колекцію динозаврів-трансформерів, відкрийте інші комбінації!До комплекту входить: 1 динозавр-трансформер.Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580854
 | 
447 ₴
447
EU580851
Динозавр-трансформер Dinoster – Лучіо
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та врятуйте динозаврів разом з Лучіо! Він хоробрий та легко встановлює контакт з динозаврами. Динозавр-трансформер легко може бути або діностером, або динозавром, в залежності від вашого вибору. Приєднуйтеся до команди! Лучіо має два режими трансформації: динозавр або діностер. Для активації режимів потрібно детально ознайомитися з інструкцією. 4 етапи трансформації. Динозавр-трансформер має безліч рухомих частин. Зберіть всю колекцію динозаврів-трансформерів, відкрийте інші комбінації!До комплекту входить: 1 динозавр-трансформер.Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580851
 | 
447 ₴
447
EU580853
Динозавр-трансформер Dinoster – Оз
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та врятуйте динозаврів разом з Оз! Він веселий, сміливий та любить пропонувати цікаві ідеї. Динозавр-трансформер легко може бути або діностером, або динозавром, в залежності від вашого вибору. Приєднуйтеся до команди! Оз має два режими трансформації: динозавр або діностер. Для активації режимів потрібно детально ознайомитися з інструкцією. 4 етапи трансформації. Динозавр-трансформер має безліч рухомих частин. Зберіть всю колекцію динозаврів-трансформерів, відкрийте інші комбінації!До комплекту входить: 1 динозавр-трансформер.Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580853
 | 
447 ₴
447
EU580871
Іграшкова зброя Dinoster – Меч Лучіо
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та врятуйте динозаврів з мечем Лучіо! У нього два режими: дино-меч або дино-бластер зі світловими та звуковими ефектами. Обирайте, який режим більше до вподоби вам? Світлові та звукові ефекти для веселої гри. TRY ME режим: спробуйте, щоб побачити силу меча! Два режими в одному: дино-меч і дино-бластер. Режими перемикаються кнопкою на задній частині меча. Зробіть коротке натискання на курок меча для атаки. Суперприйом – для його активації потрібно зробити тривале натискання на курок. Приєднуйтеся, щоб стати Диностером!До комплекту входить: Меч.Живлення: 3 батарейки типу LR44 (входять до комплекту).Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580871
 | 
997 ₴
997
EU580812
Ігровий набір з роботом-трансформером – Стего Бласт Вінг
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та врятуйте динозаврів разом зі Стего Бласт Вінг! Він розумний, любить все прорахувати та чудово справляється з технікою. Робот-трансформер легко може бути або дино-трак і дино-бот, або 2-в-1, в залежності від вашого вибору. Приєднуйтеся до команди! Стего має два режими трансформації: дино-трак і дино-бот, або трансформер 2-в-1. Для активації режимів потрібно детально ознайомитися з інструкцією. Багато етапів трансформації у кожному режимі для цікавої гри. Робот-трансформер має безліч рухомих частин. Стего Бласт сумісний з іншими наборами. Зберіть всю колекцію дино-роботів, відкрийте інші комбінації!До комплекту входить: 2 машини наліпки.Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580812
 | 
1097 ₴
1097
EU580891
Ігровий набір з фігуркою Dinoster – Лучіо
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та врятуйте динозаврів разом з Лучіо! Він хоробрий та легко встановлює контакт з динозаврами. А його раптор-бот допомагає йому швидко подолати всі перешкоди, завдяки трансформації у різні режими. Приєднуйтеся до команди! Лучіо має два режими трансформації: дино-трак і дино-бот. Для активації режимів потрібно детально ознайомитися з інструкцією. 8 етапів трансформації у кожному режимі. Висота фігурки – 15 cm. Лучіо сумісний з іншими наборами. Приєднуйтеся, щоб стати Диностером!До комплекту входить: Фігурка; Динозавр-трансформер.Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580891
 | 
1499 ₴
1499
EU580832
Фігурка Dinoster – Делбі (20 cm)
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та врятуйте динозаврів разом з Делбі! Вона завжди має запасний план, любить керувати рятувальними операціями та веселитися. А її дино-костюм з двома режимами трансформації та точками артикуляції допомагає у цьому. Приєднуйтеся до команди! Два режими трансформації дино-костюма: звичайний та бойовий. Для активації режимів потрібно детально ознайомитися з інструкцією. 8 етапів трансформації. Понад 10 точок артикуляції; Висота фігурки – 20 cm; Одягніть обладунки, щоб стати Диностером!До комплекту входить: Фігурка; Обладунки диностера; Бластер.Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580832
 | 
697 ₴
697
EU580834
Фігурка Dinoster – Джей Мін (20 cm)
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та врятуйте динозаврів разом з Джей Мін! Він розумний, любить все прорахувати та чудово справляється з технікою. А його дино-костюм з двома режимами трансформації та точками артикуляції допомагає у цьому. Приєднуйтеся до команди! Два режими трансформації дино-костюма: звичайний та бойовий. Для активації режимів потрібно детально ознайомитися з інструкцією. 8 етапів трансформації. Понад 10 точок артикуляції; Висота фігурки – 20 cm; Одягніть обладунки, щоб стати Диностером!До комплекту входить: Фігурка; Обладунки диностера; Бластер.Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580834
 | 
697 ₴
697

  Loading...