Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

YaGo

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 6 з 6
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
101012918
Настільна Гра - Cortex 2 Challenge Kids
Настільна гра 'Cortex 2 Challenge' кидає новий виклик Вашому розуму! Завдання тепер ще цікавіше.Спробуйте швидше за інших суперників сказати і показати число, зображене на кубику, знайти зайвий предмет, скласти комбінацію з фігур і багато іншого.Мета гри - гравці виконують завдання, зазначені на картках і отримують за це фішки. Той, хто першим набере по одній фішці кожного кольору, перемагає в грі.У грі 8 різних типів завдань, наприклад:'Скільки квадратів потрібно, щоб заповнити порожній простір?' (Тренуємо усний рахунок). 'Якого кольору зламаний робот?' (Тренуємо уважність). 'Що це?' (Тренуємо тактильне сприйняття). Та інші. Особливості інтелектуальної настільної гри полягають в наступному:Тренування уважності, логіки і усного рахунку. Завдання на швидкість мислення, швидкість реакції та координацію. Спеціальні тактильні завдання. Комплектація:90 карток (74 картки зі звичайними завданнями, 6 карток із завданнями для тактильних карток, 10 тактильних карток) 24 фішки переможних очок (по 6 фішок фіолетового, жовтого, помаранчевого і зеленого кольору) Грайте в команді від 2-х до 6 осіб.Розвиваюча настільна гра Cortex 2 Challenge рекомендована від 8 років.
Арт.:
 101012918
 | 
595 ₴
595
101007919
Настільна гра - CORTEX 2 CHALLENGE KIDS
Настільна гра - CORTEX 2 CHALLENGE KIDS кидає новий виклик розуму! Завдання для діток тепер ще цікавіше.Спробуйте швидше за інших суперників знайти дзеркальне відображення малюнка або допоможіть мавпочці пройти лабіринт і порахувати банани, а також знайдіть однаковий малюнок з фігур, і багато іншого.Мета гри - гравці виконують завдання, зазначені на картках і отримують за це фішки. Той, хто першим набере по одній фішці кожного кольору, перемагає в грі.У грі 8 різних типів завдань, наприклад:«Який предмет зображений у властивому для нього кольорі?» (Тренуємо швидкість реакції). «У якого малюнка немає пари?» (Тренуємо уважність). «Що це?» (Тренуємо тактильне сприйняття). Та інші…Особливості інтелектуальної настільної гри полягають в наступному:Тренування уважності, логіки і усного рахунку. Завдання на швидкість мислення, швидкість реакції та координацію. Спеціальні тактильні завдання. Комплектація:90 карток (74 картки зі звичайними завданнями, 6 карток із завданнями для тактильних карток, 10 тактильних карток) 24 фішки переможних очок (по 6 фішок фіолетового, жовтого, помаранчевого і зеленого кольору) Грайте в команді від 2-х до 6 осіб.Розвиваюча настільна гра CORTEX 2 CHALLENGE KIDS рекомендована від 6 років.
Арт.:
 101007919
 | 
595 ₴
595
CORHP01UA
Настільна гра - Cortex Challenge Гаррі Поттер
Настільна гра - Сortex Challenge 'Гаррі Поттер' кидає новий виклик Вашому розуму! Поринайте у магічний світ Гоґвортса та починайте цікаву гру!Спробуйте швидше за інших суперників порахувати чарівні предмети, знайти унікальний патронус та виграти битву заклинань!Мета гри - гравці змагаються один із одним, виконуючи завдання та отримуючи за це фішки. Гравець, якому вдасться першим зібрати 4 різнокольорові фішки Гоґвортса, перемагає у грі.У грі 8 різних типів завдань, наприклад: Тайні стежки – йдіть чітко по слідам Гаррі Поттера та знайдіть чарівний предмет (тренуємо просторове мислення) Гонка за золотим Сничем – прослідкуйте за гонкою та знайдіть переможця за кольором форми (тренуємо логіку) Гуртожитки Гоґвортса – знайдіть один із гербів, який має відмінність (тренуємо уважність) Що це? Спробуйте визначити на дотик чарівні артефакти (тренуємо тактильне сприйняття) Та іншіОсобливості інтелектуальної настільної гри полягають в наступному: Тренування уважності, логіки, просторового мислення та пам’яті. Завдання на швидкість мислення, швидкість реакції та координацію. Спеціальні тактильні картки.Комплектація: 90 карток (74 картки зі звичайними завданнями, 6 карток із завданнями для тактильних карток, 10 тактильних карток); 6 головоломок Гоґвортса (24 фішки).Грайте в команді від 2-х до 6 осіб.Розвиваюча настільна гра Сortex Challenge 'Гаррі Поттер' рекомендована від 8 років.
Арт.:
 CORHP01UA
 | 
645 ₴
645
80987
Настільна гра – Virus
Увага! В секретній лабораторії стався вибух, і небезпечні віруси вирвалися на свободу! Будь обережний, тому що вони дуже швидко поширюються і завдають серйозні ураження внутрішнім органам! Твоя місія - не тільки вилікуватися, а й врятувати весь світ! Задля високої мети можна використовувати будь-які засоби: ліки, вакцини, трансплантацію органів або навіть направити вірус проти іншої людини. Мета гри - зібрати 4 здорових органи. Всього в грі представлено 4 типи карток: Органи - основа гри. Потрібно зібрати 4 здорових органи, щоб перемогти. Пам'ятай, що двох однакових органів в організмі бути не може! Віруси - загроза для органів. Завдають ураження тільки органам і лікам такого ж кольору. Функції цих карток: заразити орган, знищити орган, нейтралізувати вакцину. Щоб заразити орган - просто поклади картку з вірусом на орган того ж кольору. Ліки - це тип карток створений для захисту органів від вірусів. Функції цих карток: лікування, вакцинація, імунізація. Щоб вилікувати орган - поклади картку з лікуванням на орган того ж кольору. Суперкартки - картки, які в одну мить змінюють хід гри та збільшують шанси на перемогу. Їх функції: трансплантація, крадіжка органів, зараження інших, латексна рукавичка, лікарська помилка - кожна з цих функцій принесе стільки ж користі гравцеві, скільки й шкоди супротивникам. Існує 3 види різнобарвних карток - органи, віруси та ліки. Такі картки дуже потужні, тому що їх можна використовувати на картки будь-якого кольору. Однак ця здатність - їхня слабка сторона, оскільки на них також може вплинути картка будь-якого кольору. Наприклад, різнобарвна картка 'ліки' може вилікувати будь-який орган, але при цьому вірус будь-якого кольору може її нейтралізувати. Щоб зробити гру ще цікавіше, в комплекті є також 2 порожні картки, за допомогою яких можна придумати свої власні правила. На початку гри кожному гравцеві здають по 3 картки. Отримав картку з органом - захищай її та лікуй, отримав картку з вірусом - зарази якомога більше органів своїх супротивників. Отримав суперкартку - влаштуй справжню медичну диверсію своїм супротивникам! Особливості: Гра сприяє розвитку уважності, швидкості реакції та вмінню швидко приймати рішення. Величезна кількість ігрових комбінацій роблять гру цікавою і напруженою, адже до самого кінця буде не зрозуміло, хто переможець, - все може змінитися в останній момент. Ключовий момент гри - швидкість. Чим швидше ти зможеш поширити свої віруси та захистити свої органи, тим цікавішим та динамічнішим буде ігровий процес! Комплектація: 70 карток (68 ігрових і 2 порожні);Аркуш з правилами гри. Кількість гравців: від 2 до 6. Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80987
 | 
259 ₴
259

  Loading...