Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

StikBot

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 24
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
TST615_UAKD
Ігровий набір для анімації Stikbot – Студія
Ігровий набір для анімаційної творчості STIKBOT СТУДІЯ - це прекрасна можливість спробувати себе в ролі справжнього режисера! Актори готові до будь-яких жанрів і сценаріїв! Будь це комедія, драма або трилер , гостросюжетний фільм або захоплюючий міні-серіал на кілька серій або сезонів. Все тільки в руках юного творця!Особливості ігрового набору: За допомогою штатива можна зручно розмістити телефон для зйомки. А також можна використовувати в повсякденному житті. Дві фігурки-Stikbot для створення цікавих відео. Можливість відчути себе справжнім юним режисером. Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок. Простота і зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які присутні в кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де і в яких позах фігурки перебували в попередньому кадрі і на скільки потрібно їх зрушити для наступного. Можливість міняти фон (при наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) і накладати музику через безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO, доступний в App Store або Google Play. Постійне розширення асортименту фігурок, завдяки чому можливе створення все більш різноманітних роликів, сюжетів.У набір входить: 1. Штатив для мобільного телефону. 2. Дві ексклюзивні фігурки.Розвиває: Уява Уміння грати Дрібна моторика Сприйняття простору Образне мисленняЗ такою анімаційною студією дитина не залишиться байдужою! Створюйте власний анімаційний ролик і діліться своїми креативними сюжетами з хештегом #Stikbot!Рекомендовано для дітей від 4-х років.
Арт.:
 TST615_UAKD
 | 
495 ₴
495
TST4620W_UAKD
Ігровий набір для анімаційної творчості Stikbot - Зброєносець
Час занурюватися у світ битв і створювати власний анімаційний шедевр!За допомогою такого оригінального набору дитина зможе створити цікаві відеоролики, які нікого не залишать байдужими.Особливості ігрового набору:Фігурка виготовлена з пластику;11 різних аксесуарів, серед яких: меч, лук, сокира та інші види іграшкової зброї. Аксесуари кріпляться спеціальними затискачами, що йдуть у комплекті.Завдяки спеціальній конструкції та присоскам на руках та ногах, чоловічків можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь та фіксувати їх у будь-яких положеннях;Дитина може відчути себе справжнім юним режисером;Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок;Простота та зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які є у кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де й у яких позах фігурки перебували у попередньому кадрі та скільки потрібно їх зрушити для наступного;Можливість змінювати фон (за наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) та накладати музику через безкоштовну програму STIKBOT STUDIO, доступну в App Store або Google Play.У набір входить: 1. фігурка STIKBOT;2. 11 різних аксесуарів, серед яких: меч, лук, сокира та інші види іграшкової зброї.Гра з анімаційною студією Stikbot розвиває:Уява;Вміння грати;Дрібна моторика;Сприйняття простору;Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і ділитесь своїми креативними сюжетами по хештегу #Stikbot!Рекомендовано для дітей віком від 4-х років.
Арт.:
 TST4620W_UAKD
 | 
345 ₴
345
TST5620-1
Ігровий набір для анімаційної творчості Stikbot - Лицар
Час занурюватися у світ битв і створювати власний анімаційний шедевр про лицарів!За допомогою такого оригінального набору дитина зможе створити цікаві відео-ролики, які нікого не залишать байдужими.Особливості ігрового набору: Фігурка виготовлена із напівпрозорого пластику; 11 різних аксесуарів, серед яких: лук і стріла, шолом, щит та інші атрибути лицаря. Аксесуари кріпляться спеціальними затискачами, що йдуть у комплекті. Завдяки спеціальній конструкції та присоскам на руках та ногах, чоловічків можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь та фіксувати їх у будь-яких положеннях; Дитина може відчути себе справжнім юним режисером; Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок; Простота та зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які є у кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де й у яких позах фігурки перебували у попередньому кадрі і скільки потрібно їх зрушити для наступного; Можливість змінювати фон (за наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) та накладати музику через безкоштовну програму STIKBOT STUDIO, доступну в App Store або Google Play.У набір входить:1. фігурка STIKBOT;2. 11 різних аксесуарів, серед яких: лук і стріла, шолом, щит та інші атрибути лицаря.Гра з анімаційною студією Stikbot розвиває: Уява; Вміння грати; Дрібна моторика; Сприйняття простору; Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і ділитесь своїми креативними сюжетами по хештегу #Stikbot!Рекомендовано для дітей віком від 4-х років.
Арт.:
 TST5620-1
 | 
345 ₴
345
SB260VA_UAKD
Ігровий набір для анімаційної творчості Stikbot Legends - Валор
STIKBOT LEGENDS - ВАЛОР – нова серія фігурок для анімаційної творчості, яка чудово доповнить стартовий набір Stikbot!Ласкаво просимо у Стіктанніку! Це країна Легенд - дім для унікальних стікботів!Вона поділена на шість районів, кожен з яких має власну екосистему та функцію, життєво важливу для країни та її мешканців. Досліджуйте райони та вирушайте назустріч пригодам!Валор мешкає у Вангардені, це район героїв. Високоурбанізований район, який цінує себе як взірець справедливості, миру та процвітання.Поєднуйте стікботів різних серій і вигадуйте все більше нових сюжетів!Особливості ігрового набору: Фігурка виготовлена з пластику; Завдяки спеціальній конструкції та присоскам на руках та ногах, чоловічків можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь та фіксувати їх у будь-яких положеннях; Дитина може відчути себе справжнім юним режисером; Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок; Простота та зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які є у кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де й у яких позах фігурки перебували у попередньому кадрі і скільки потрібно їх зрушити для наступного; Можливість змінювати фон (за наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) та накладати музику через безкоштовну програму STIKBOT STUDIO, доступну в App Store або Google Play.У набір входить: фігурка STIKBOT4 аксесуариГра з набором Stikbot розвиває: Уява; Вміння грати; Дрібна моторика; Сприйняття простору; Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і ділитесь своїми креативними сюжетами по хештегу #Stikbot!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 SB260VA_UAKD
 | 
275 ₴
275
SB260DO_UAKD
Ігровий набір для анімаційної творчості Stikbot Legends - Домінус
STIKBOT LEGENDS - ДОМІНУС – нова серія фігурок для анімаційної творчості, яка чудово доповнить стартовий набір Stikbot!Ласкаво просимо у Стіктанніку! Це країна Легенд - дім для унікальних стікботів!Вона поділена на шість районів, кожен з яких має власну екосистему та функцію, життєво важливу для країни та її мешканців. Досліджуйте райони та вирушайте назустріч пригодам!Домінус мешкає у Глумбурзі, це естетичний район. Це домівка для гурманів, художників і творчих стікботів.Поєднуйте стікботів різних серій і вигадуйте все більше нових сюжетів!Особливості ігрового набору: Фігурка виготовлена з пластику; Завдяки спеціальній конструкції та присоскам на руках та ногах, чоловічків можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь та фіксувати їх у будь-яких положеннях; Дитина може відчути себе справжнім юним режисером; Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок; Простота та зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які є у кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де й у яких позах фігурки перебували у попередньому кадрі і скільки потрібно їх зрушити для наступного; Можливість змінювати фон (за наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) та накладати музику через безкоштовну програму STIKBOT STUDIO, доступну в App Store або Google Play.У набір входить: фігурка STIKBOT 3 аксесуариГра з набором Stikbot розвиває: Уява; Вміння грати; Дрібна моторика; Сприйняття простору; Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і ділитесь своїми креативними сюжетами по хештегу #Stikbot!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 SB260DO_UAKD
 | 
275 ₴
275
SB260RU_UAKD
Ігровий набір для анімаційної творчості Stikbot Legends - Ребелл
STIKBOT LEGENDS - РЕБЕЛЛ – нова серія фігурок для анімаційної творчості, яка чудово доповнить стартовий набір Stikbot!Ласкаво просимо у Стіктанніку! Це країна Легенд - дім для унікальних стікботів!Вона поділена на шість районів, кожен з яких має власну екосистему та функцію, життєво важливу для країни та її мешканців. Досліджуйте райони та вирушайте назустріч пригодам!Ребелл мешкає у Терейно, це гірничий район. Оточений горами, які покриті льодом, постійно веде видобуток руди. Це домівка для стікботів, які пристосувалися до стихії.Поєднуйте стікботів різних серій і вигадуйте все більше нових сюжетів!Особливості ігрового набору: Фігурка виготовлена з пластику; Завдяки спеціальній конструкції та присоскам на руках та ногах, чоловічків можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь та фіксувати їх у будь-яких положеннях; Дитина може відчути себе справжнім юним режисером; Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок; Простота та зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які є у кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де й у яких позах фігурки перебували у попередньому кадрі і скільки потрібно їх зрушити для наступного; Можливість змінювати фон (за наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) та накладати музику через безкоштовну програму STIKBOT STUDIO, доступну в App Store або Google Play.У набір входить: фігурка STIKBOT 5 аксесуарівГра з набором Stikbot розвиває: Уява; Вміння грати; Дрібна моторика; Сприйняття простору; Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і ділитесь своїми креативними сюжетами по хештегу #Stikbot!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 SB260RU_UAKD
 | 
275 ₴
275
SB260RA_UAKD
Ігровий набір для анімаційної творчості Stikbot Legends - Рейз
STIKBOT LEGENDS - РЕЙЗ – нова серія фігурок для анімаційної творчості, яка чудово доповнить стартовий набір Stikbot!Ласкаво просимо у Стіктанніку! Це країна Легенд - дім для унікальних стікботів!Вона поділена на шість районів, кожен з яких має власну екосистему та функцію, життєво важливу для країни та її мешканців. Досліджуйте райони та вирушайте назустріч пригодам!Рейз мешкає у районі Кокацу, де зберігаються всі важливі знання та історія Стіктанніки. Це домівка для стікботів, які вміють володіти бойовими мистецтвами.Поєднуйте стікботів різних серій і вигадуйте все більше нових сюжетів!Особливості ігрового набору: Фігурка виготовлена з пластику; Завдяки спеціальній конструкції та присоскам на руках та ногах, чоловічків можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь та фіксувати їх у будь-яких положеннях; Дитина може відчути себе справжнім юним режисером; Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок; Простота та зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які є у кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де й у яких позах фігурки перебували у попередньому кадрі і скільки потрібно їх зрушити для наступного; Можливість змінювати фон (за наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) та накладати музику через безкоштовну програму STIKBOT STUDIO, доступну в App Store або Google Play.У набір входить: фігурка STIKBOT6 аксесуарівГра з набором Stikbot розвиває: Уява; Вміння грати; Дрібна моторика; Сприйняття простору; Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і ділитесь своїми креативними сюжетами по хештегу #Stikbot!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 SB260RA_UAKD
 | 
275 ₴
275
SB270B_UAKD
Ігровий набір для анімаційної творчості Stikbot StikTannica - Вангарден
STIKBOT STIKTANNICA - ВАНГАРДЕН – нова серія фігурок для анімаційної творчості, яка чудово доповнить стартовий набір Stikbot!Ласкаво просимо у Стіктанніку! Це країна Легенд - дім для унікальних стікботів і поділена на 6 окремих районів. Цей мегаполіс поділений на шість районів, кожен з яких має власну екосистему та функцію, життєво важливу для країни та її мешканців. Досліджуйте райони та вирушайте назустріч пригодам!Поєднуйте стікботів різних серій і вигадуйте все більше нових сюжетів!Особливості ігрового набору: Фігурка виготовлена з пластику; Завдяки спеціальній конструкції та присоскам на руках та ногах, чоловічків можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь та фіксувати їх у будь-яких положеннях; Дитина може відчути себе справжнім юним режисером; Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок; Простота та зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які є у кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де й у яких позах фігурки перебували у попередньому кадрі і скільки потрібно їх зрушити для наступного; Можливість змінювати фон (за наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) та накладати музику через безкоштовну програму STIKBOT STUDIO, доступну в App Store або Google Play.У набір входить: фігурка STIKBOT 11 аксесуарівГра з набором Stikbot розвиває: Уява; Вміння грати; Дрібна моторика; Сприйняття простору; Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і ділитесь своїми креативними сюжетами по хештегу #Stikbot!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 SB270B_UAKD
 | 
275 ₴
275
SB270G_UAKD
Ігровий набір для анімаційної творчості Stikbot StikTannica - Карматопія
STIKBOT STIKTANNICA - КАРМАТОПІЯ – нова серія фігурок для анімаційної творчості, яка чудово доповнить стартовий набір Stikbot!Ласкаво просимо у Стіктанніку! Це країна Легенд - дім для унікальних стікботів!Вона поділена на шість районів, кожен з яких має власну екосистему та функцію, життєво важливу для країни та її мешканців. Досліджуйте райони та вирушайте назустріч пригодам!Поєднуйте стікботів різних серій і вигадуйте все більше нових сюжетів!Особливості ігрового набору: Фігурка виготовлена з пластику; Завдяки спеціальній конструкції та присоскам на руках та ногах, чоловічків можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь та фіксувати їх у будь-яких положеннях; Дитина може відчути себе справжнім юним режисером; Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок; Простота та зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які є у кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де й у яких позах фігурки перебували у попередньому кадрі і скільки потрібно їх зрушити для наступного; Можливість змінювати фон (за наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) та накладати музику через безкоштовну програму STIKBOT STUDIO, доступну в App Store або Google Play.У набір входить: фігурка STIKBOT 10 аксесуарівГра з набором Stikbot розвиває: Уява; Вміння грати; Дрібна моторика; Сприйняття простору; Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і ділитесь своїми креативними сюжетами по хештегу #Stikbot!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 SB270G_UAKD
 | 
275 ₴
275
TST617_UAKD
Ігровий набір для творчості Stikbot – Студія Анімації
Ігровий набір для анімаційної творчості STIKBOT - СТУДІЯ АНІМАЦІЇ - це прекрасна можливість спробувати себе в ролі справжнього режисера!Актори готові до будь-яких жанрів і сценаріїв! Будь це комедія, драма або трилер, гостросюжетний фільм або захоплюючий міні-серіал на кілька серій або сезонів. Все тільки в руках юного творця!Особливості ігрового набору: За допомогою штатива можна зручно розмістити телефон для зйомки. А також використовувати в повсякденному житті. Дві фігурки-Stikbot для створення цікавих відео. Можливість відчути себе справжнім юним режисером. Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену, запустити додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок. Простота і зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які присутні в кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де і в яких позах фігурки перебували в попередньому кадрі і на скільки потрібно їх зрушити для наступного. Можливість змінювати фон і накладати музику через безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO, доступний в App Store або Google Play. Постійне розширення асортименту фігурок, завдяки чому можливе створення все більш різноманітних роликів, сюжетів.У набір входить: Штатив для мобільного телефону. Двостороння сцена для заміни заднього фону кадру на картинку з пам'яті програми/телефону. Дві коробки-опори для фігурок зеленого і синього кольорів. Дві фігурки чоловічків.Розвиває: Уява Уміння грати Дрібна моторика Сприйняття простору Образне мисленняЗ такою анімаційною студією дитина не залишиться байдужою! Створюйте власний анімаційний ролик і діліться своїми креативними сюжетами по хештегом #Stikbot!Рекомендовано для дітей від 4-х років.
Арт.:
 TST617_UAKD
 | 
995 ₴
995
TST624B_UAKD
Фігурка для анімації Stikbot Mega Dino - Бронтозавр
Фігурка для анімації STIKBOT MEGA DINO: БРОНТОЗАВР - дозволить зануритися в епоху динозаврів і створити по-справжньому зачаровуючі сцени з грізними тваринами, які жили ще до нашої ери!Бронтозавтр - один з найбільш відомих викопних ящерів. Цей динозавр бродив по берегах озер і боліт, подібно живій горі.Об'єднуйте стікботів різних серій і придумуйте все більше нових сюжетів! Все тільки в руках юного творця!Особливості ігрового набору: Фігурки динозавтра більше розміру чоловічка і тварини-стікбота. Завдяки чому створюючи спільний відео-ролик динозавр буде явно перевершувати свого аппонента. Фігурки виготовлені з міцного пластику. Завдяки спеціальній конструкції і присоскам на руках і ногах, фігурки можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь і фіксувати їх в будь-яких положеннях. Дитина може відчути себе справжнім юним режисером. Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок. Простота і зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які присутні в кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де і в яких позах фігурки перебували в попередньому кадрі і на скільки потрібно їх зрушити для наступного. Можливість міняти фон (при наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) і накладати музику через безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO, доступний в App Store або Google Play.У набір входить: Фігурка бронтозавтраІгри з анімаційною студією Stikbot розвиває: Уяву Вміння грати Дрібну моторику Сприйняття простору Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і діліться своїми креативними сюжетами з хештегом #Stikbot!Рекомендовано для дітей від 4-х років.
Арт.:
 TST624B_UAKD
 | 
355 ₴
355
TST624C_UAKD
Фігурка для анімації Stikbot Mega Dino - Карнотавр
Фігурка для анімації STIKBOT MEGA DINO: КАРНОТАВР - дозволить зануритися в епоху динозаврів і створити по-справжньому зачаровуючі сцени з грізними тваринами, які жили ще до нашої ери!Карнотавр знаходиться між середніми і великими хижаками. Жив він на рівних землях, де міг реалізувати свою швидкість.Об'єднуйте стікботів різних серій і придумуйте все більше нових сюжетів! Все тільки в руках юного творця!Особливості ігрового набору: Фігурки динозавтра більше розміру чоловічка і тварини-стікбота. Завдяки чому створюючи спільний відео-ролик динозавр буде явно перевершувати свого аппонента. Фігурки виготовлені з міцного пластику. Завдяки спеціальній конструкції і присоскам на руках і ногах, фігурки можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь і фіксувати їх в будь-яких положеннях. Дитина може відчути себе справжнім юним режисером. Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок. Простота і зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які присутні в кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де і в яких позах фігурки перебували в попередньому кадрі і на скільки потрібно їх зрушити для наступного. Можливість міняти фон (при наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) і накладати музику через безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO, доступний в App Store або Google Play.У набір входить: Фігурка карнотавра.Ігри з анімаційною студією Stikbot розвиває: Уяву Вміння грати Дрібну моторику Сприйняття простору Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і діліться своїми креативними сюжетами з хештегом #Stikbot!Рекомендовано для дітей від 4-х років.
Арт.:
 TST624C_UAKD
 | 
355 ₴
355

  Loading...