Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

StikBot

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 2 з 2
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Фігурка Для Анімаційної Творчості Stikbot S2 Pets
Фігурка для анімаційної творчості STIKBOT S2 PETS дозволить створити цікаві сюжети про міський зоопарк або домашню ферму. Об'єднуйте стікботов різних серій і придумуйте все більше нових сюжетів! Все тільки в руках юного творця! Особливості ігрового набору: Фігурки виготовлені з міцного пластику. У наборі ви можете зустріти: кролика, курча, коня, горилу, панду або корову. Завдяки спеціальній конструкції і присоскам на руках і ногах, фігурки можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь і фіксувати їх в будь-яких положеннях. Дитина може відчути себе справжнім юним режисером. Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток ZING STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок. Простота і зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які присутні в кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де і в яких позах фігурки перебували в попередньому кадрі і на скільки потрібно їх зрушити для наступного. Можливість міняти фон (при наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) і накладати музику через безкоштовний додаток ZING STUDIO, доступний в App Store або Google Play. У набір входить: Фігурка тварини (кролик\курча\кінь\горила\панда або корова). Ігри з анімаційною студією Stikbot розвиває: Уява Уміння грати Дрібна моторика Сприйняття простору Образне мислення. Створюйте власний анімаційний ролик і діліться своїми креативними сюжетами з хештегом #Stikbot! Рекомендовано для дітей від 4-х років.
Арт.:
 TST622-2
 | 
 | В уп.:
 1
99
Фігурка Для Анімаційної Творчості Stikbot Safari Pets
Фігурка для анімаційної творчості STIKBOT SAFARI PETS - дозволить створити цікаві сюжети про дику природу - простори сафарі і диких тварин, що живуть в цих просторах! Об'єднуйте стікботів різних серій і придумуйте все більше нових сюжетів! Все тільки в руках юного творця! Особливості ігрового набору: Серед тварин Ви можете зустріти: носорога, бегемота, лева і слона. Фігурки виготовлені з міцного пластику. Завдяки спеціальній конструкції і присоскам на руках і ногах, чоловічків можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь і фіксувати їх в будь-яких положеннях. Дитина може відчути себе справжнім юним режисером. Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток ZING STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок. Простота і зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які присутні в кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де і в яких позах фігурки перебували в попередньому кадрі і на скільки потрібно їх зрушити для наступного. Можливість міняти фон (при наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) і накладати музику через безкоштовний додаток ZING STUDIO, доступне в App Store або Google Play. У набір входить: Фігурка тварини (носоріг/бегемот/лев або слон). Ігри з анімаційною студією Stikbot розвиває: Уява Уміння грати Дрібна моторика Сприйняття простору Образне мислення. Створюйте власний анімаційний ролик і діліться своїми креативними сюжетами з хештегом #Stikbot! Рекомендовано для дітей від 4-х років.
Арт.:
 TST622SF
 | 
 | В уп.:
 1
69

  Loading...