Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

TMNT

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 28
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Набір фігурок - Донетелло проти Шредера
Черепашки-ніндзя вже декілька поколінь є найулюбленішими героями хлопчиків. Всі знають імена головних героїв, але жодна пригода не може обійтися без поганця-противника.Набір фігурок серії 'ЧЕРЕПАШКИ-НІНДЗЯ КЛАСИЧНІ' - Донателло проти Шредера - чудовий подарунок шанувальникам мультфільму. Фігурки висотою 15 см мають 34 точки артикуляції, щоб відтворити справжній поєдинок воїнів-ніндзя. мають не тільки ігрову, а й колекційну цінність.Детальніше про набір: До набору входить фігурка Донателло та його противника - Шредера Висота фігурок 15 см Фігурки мають 34 точки артикуляції У комплекті - оригінальна деталізована зброя для кожного героя Упаковка стилізована під оригінальний мультфільмГра з набором фігурок розвиває у дитини вміння грати, креативність та уяву.Рекомендовано для дітей від 4 років.
Арт.:
 81279
 | 
1795
Набір фігурок - Леонардо проти Рокстеді
Черепашки-ніндзя вже декілька поколінь є найулюбленішими героями хлопчиків. Всі знають імена головних героїв, але жодна пригода не може обійтися без поганця-противника.Набір фігурок серії 'ЧЕРЕПАШКИ-НІНДЗЯ КЛАСИЧНІ' - Леонардо проти Рокстеді - чудовий подарунок шанувальникам мультфільму. Фігурки висотою 15 см мають 34 точки артикуляції, щоб відтворити справжній поєдинок воїнів-ніндзя. Герої виконані по ескізах першого мультфільму 1988 року і мають не тільки ігрову, а й колекційну цінність.Детальніше про набір: До набору входить фігурка Леонардо та його противника - Рокстеді Висота фігурок 15 см Фігурки мають 34 точки артикуляції У комплекті - оригінальна деталізована зброя для кожного героя Упаковка стилізована під оригінальний мультфільмГра з набором фігурок розвиває у дитини вміння грати, креативність та уяву.Рекомендовано для дітей від 4 років.
Арт.:
 81276
 | 
1795
Набір фігурок - Мікеланджело проти Бібопа
Черепашки-ніндзя вже декілька поколінь є найулюбленішими героями хлопчиків. Всі знають імена головних героїв, але жодна пригода не може обійтися без поганця-противника.Набір фігурок серії 'ЧЕРЕПАШКИ-НІНДЗЯ КЛАСИЧНІ' - Мікеланджело проти Бібопа - чудовий подарунок шанувальникам мультфільму. Фігурки висотою 15 см мають 34 точки артикуляції, щоб відтворити справжній поєдинок воїнів-ніндзя. Герої виконані по ескізах першого мультфільму 1988 року і несуть не тільки ігрову, а й колекційну цінність.Детальніше про набір: До набору входить фігурка Мікеланджело та його противника - Бібопа Висота фігурок 15 см Фігурки мають 34 точки артикуляції У комплекті - оригінальна деталізована зброя для кожного героя Упаковка стилізована під оригінальний мультфільмГра з набором фігурок розвиває у дитини вміння грати, креативність та уяву.Рекомендовано для дітей від 4 років.
Арт.:
 81277
 | 
1795
Набір фігурок - Рафаель проти Трицератона
Черепашки-ніндзя вже декілька поколінь є найулюбленішими героями хлопчиків. Всі знають імена головних героїв, але жодна пригода не може обійтися без поганця-противника.Набір фігурок серії 'ЧЕРЕПАШКИ-НІНДЗЯ КЛАСИЧНІ' - Рафаель проти Трицератона - чудовий подарунок шанувальникам мультфільму. Фігурки висотою 15 см мають 34 точки артикуляції, щоб відтворити справжній поєдинок воїнів-ніндзя. Герої виконані по ескізах першого мультфільму 1988 року і мають не тільки ігрову, а й колекційну цінність.Детальніше про набір: До набору входить фігурка Рафаеля та його противника - Трицератона Висота фігурок 15 см Фігурки мають 34 точки артикуляції У комплекті - оригінальна деталізована зброя для кожного героя Упаковка стилізована під оригінальний мультфільмГра з набором фігурок розвиває у дитини вміння грати, креативність та уяву.Рекомендовано для дітей від 4 років.
Арт.:
 81278
 | 
1795

  Loading...