Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

TMNT

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 35
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
83431
Бойовий транспорт з фігуркою - Леонардо На Мотоциклі
Приготуйтеся до знайомства з фігурками та аксесуарами Mutant Mayhem, створених за мотивами нового анімаційного фільму 'Черепашки-Ніндзя'!Коли лиходії виходять з-під контролю і починають сіяти хаос у місті, Черепашки відправляють Лео та його ніндзя-цикл, щоб розібратися з проблемою. Лео швидко їде на місце події і миттєво готовий до дії!У мотоцикла є дві секретні суперсили. Перша - слот для запусків дисків на передній частині мотокцилу. Для запуску потрібно помістити диск у слот і просунути шматочок піци уперед. Друга суперсила захована в кнопці у вигляді шматочка піци, на задній частині мотоциклу. При її натисканні Леонардо прийомами ніндзя атакує ворогів збоку!З допомогою свого бойового мотоцикла, Леонардо з 12 точками артикуляції переможе всі сили зла у Нью-Йорку!Іграшки допоможуть розвинути в дітях: Емоційний розвиток; Уміння гратися.У наборі: Мотоцикл; Ексклюзивна фігурка Леонардо (11,5 cm); 2 катани; 2 метальні зірки. Зберіть всі фігурки TMNT Mutant Mayhem для вашої штаб-квартири черепашок-ніндзя!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 83431
 | 
1595 ₴
1595
83401
1595 ₴
1595
83282
Ігрова фігурка Мovie III – Донателло
Приготуйтеся до знайомства з фігурками та аксесуарами Mutant Mayhem, створених за мотивами нового анімаційного фільму 'Черепашки-Ніндзя'!Донателло - мозок команди Черепашок, який стежить за тим, щоб вони завжди були оснащені найновішою технікою. Він не може бути лідером групи, але це не означає, що він не може бути кумиром! Тепер, коли він покинув каналізацію, настав час Донателло боротися за свою мрію! Вдень він розробник ігор, а вночі зірка K-Pop - разом зі своїми братами, його найбільшими (а може, і єдиними) шанувальниками. Нові пригоди чекають на вас!Фігурка черепашки з 12 точками артикуляції допоможе розібратися з силами зла у Нью-Йорку!Фігурки допоможуть розвинути в дітях: Емоційний розвиток; Уміння гратися.У набір входить: Рухома фігурка Донателло (11,5 cm); Жердина бо; Окрема стійка для зброї; Маленька черепашка.Зберіть всі фігурки TMNT Mutant Mayhem для вашої штаб-квартири черепашок-ніндзя!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 83282
 | 
565 ₴
565
83294
Ігрова фігурка Мovie III – Лезерхед
Приготуйтеся до знайомства з фігурками та аксесуарами Mutant Mayhem, створених за мотивами нового анімаційного фільму 'Черепашки-Ніндзя'!Лезерхед, можливо, і зберіг свої крокодилячі інстинкти вбивці. Але цей крутий крокодил також не забуває про своє коріння і вдягається у вбрання, гідне дикої місцевості. Коли злий Суперфлай планує знищити черепашок і посіяти в місті мутантський хаос, Лезерхед готовий і хоче вступити в бій!Фігурка лиходія з 14 точками артикуляції внесе різноманітність у гру та колекцію!Нові пригоди чекають на вас!Фігурки допоможуть розвинути у дітях: Емоційний розвиток; Вміння грати.У набір входить: Рухлива фігурка Лезерхеда (11,5 cm); Бластер; Окрема стійка для зброї.Зберіть всі фігурки TMNT Mutant Mayhem для вашої штаб-квартири черепашок-ніндзя!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 83294
 | 
565 ₴
565
83281
Ігрова фігурка Мovie III – Леонардо
Приготуйтеся до знайомства з фігурками та аксесуарами Mutant Mayhem, створених за мотивами нового анімаційного фільму 'Черепашки-Ніндзя'!Леонардо - лідер Черепашок у блакитному, а тепер він ще й учень старшої школи! Коли Лео та його брати починають покидати дім у каналізацїі, він вирішує перетворити їх на команду борців зі злочинністю, яку він зможе привести до перемоги. Нові пригоди чекають на вас!Фігурка черепашки з 12 точками артикуляції допоможе розібратися з силами зла у Нью-Йорку!Фігурки допоможуть розвинути в дітях: Емоційний розвиток; Уміння гратися.У набір входить: Рухома фігурка Леонардо (11,5 cm); 2 катани; Окрема стійка для зброї; Маленька черепашка.Зберіть всі фігурки TMNT Mutant Mayhem для вашої штаб-квартири черепашок-ніндзя!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 83281
 | 
565 ₴
565
83351
Ігрова фігурка Мovie III – Леонардо (звук)
Приготуйтеся до знайомства з фігурками та аксесуарами Mutant Mayhem, створених за мотивами нового анімаційного фільму 'Черепашки-Ніндзя'!Леонардо - лідер Черепашок у блакитному, а тепер він ще й учень старшої школи! Коли Лео та його брати починають покидати дім у каналізації, він вирішує перетворити їх на команду борців зі злочинністю, яку він зможе привести до перемоги. Нові пригоди чекають на вас! Потягніть його праву руку або ліву ногу, щоб він щось прокричав – Ви почуєте той самий голос Лео із фільму. У Леонардо є 5 звукових ефектів. Лео може зберігати свої катани в кобурах на спині, щоб завжди бути готовим до бою.Фігурки допоможуть розвинути в дітях: Дрібну моторику; Емоційний розвиток; Уміння гратися.У набір входить: Рухома фігурка Леонардо (14 cm); 2 катани.Зберіть всі фігурки TMNT Mutant Mayhem для вашої штаб-квартири черепашок-ніндзя!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 83351
 | 
895 ₴
895
83283
Ігрова фігурка Мovie III – Мікеланджело
Приготуйтеся до знайомства з фігурками та аксесуарами Mutant Mayhem, створених за мотивами нового анімаційного фільму 'Черепашки-Ніндзя'!Майкі - найкумедніший у групі, або принаймні він так думає! (Іноді його брати - крута компанія.) Трохи потренувавшись зі своїм пацюком-татом Сплінтером, Мікеланджело та його брати нарешті готові вирушити у велике місто, де він зможе випробувати свої жарти. Ніщо не стане між ним і його мрією стати стендап-коміком, навіть якщо єдиний позитивний відгук він отримає від мікрофона! Нові пригоди чекають на вас!Фігурка черепашки з 12 точками артикуляції допоможе розібратися з силами зла у Нью-Йорку!Фігурки допоможуть розвинути в дітях: Емоційний розвиток; Уміння гратися.У набір входить: Рухома фігурка Мікеланджело (11 cm); Пара нунчаків; Окрема стійка для зброї; Маленька черепашка.Зберіть всі фігурки TMNT Mutant Mayhem для вашої штаб-квартири черепашок-ніндзя!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 83283
 | 
565 ₴
565
83353
Ігрова фігурка Мovie III – Мікеланджело (звук)
Приготуйтеся до знайомства з фігурками та аксесуарами Mutant Mayhem, створених за мотивами нового анімаційного фільму 'Черепашки-Ніндзя'!Майкі - найкумедніший у групі, або принаймні він так думає! (Іноді його брати - крута компанія.) Трохи потренувавшись зі своїм пацюком-татом Сплінтером, Мікеланджело та його брати нарешті готові вирушити у велике місто, де він зможе випробувати свої жарти. Ніщо не стане між ним і його мрією стати стендап-коміком, навіть якщо єдиний позитивний відгук він отримає від мікрофона! Нові пригоди чекають на вас! Потягніть його праву руку або ліву ногу, щоб він щось прокричав – Ви почуєте той самий голос Майкі з фільму. У Мікеланджело є 4 звукових ефекта. Майкі може зберігати свої нунчаки в кобурах на спині, щоб завжди бути готовим до бою.Фігурки допоможуть розвинути в дітях: Дрібну моторику; Емоційний розвиток; Уміння гратися.У набір входить: Рухома фігурка Мікеланджело (14 cm); Пара нунчаків.Зберіть всі фігурки TMNT Mutant Mayhem для вашої штаб-квартири черепашок-ніндзя!Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 83353
 | 
895 ₴
895

  Loading...