Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
1 500 000 грн KIDDISVIT передав через UNITED24 на відбудову гімназії в Дніпропетровській області

Наприкінці листопада минулого року KIDDISVIT запустив благодійний проєкт з іграшками BORSCH.

Мета – передати частину коштів з продажу на відбудову гімназії в Дніпропетровській області. Школа була єдиною в громаді, восени 2022 зазнала руйнувань від російської ракети й наразі там неможливо вчитись.

Ми створили колекційні антистрес-фігурки різних овочів, які допомагають дітям через гру дізнатися цікаві факти про борщ та зануритися в особливості кулінарних традицій України.

Завдяки продажу понад 150 000 іграшок передали через фандрейзингову платформу UNITED24 1 500 000 грн на відбудову Великокостромської школи.

“Борщ – це наш генетичний код. Символ кулінарної культури України. Ідея проєкту BORSCH з'явилася з бажання познайомити дітей з національною стравою через гру та колекціонування. Радий, що іграшки стали успішними серед дітей та дорослих і нам вдалося зібрати заплановану суму. Дякую всім, хто підтримав ініціативу, придбав іграшки та зробив свій внесок у відбудову гімназії для навчання дітей”, – Павло Овчинніков, CEO KIDDISVIT.

Іграшки BORSCH ще можна придбати в магазинах!

  Loading...