Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
18 РЕБ систем передав KIDDISVT на захист військових в рамках благодійного проєкту “Шеврони Героїв”.

Наприкінці квітня ми запустили проєкт “Шеврони Героїв” – створили колекційну серію машинок TechnoDrive з шевронами різних підрозділів.

Мета – передати 10% з продажів на антидрон системи РЕБ для захисту військових України.

23 травня вже передали 18 систем РЕБ “СИНИЦЯ”!

Першу партію отримали підрозділи Національної гвардії України – 25-та окрема повітрянодесантна Січеславська бригада та 93-тя окрема механізована бригада “Холодний Яр”, а також Штурмовий батальйон "Скала".

“Дітям дарують мілітарі-авто з шевроном бригади, де служить батько, машинки колекціонують дорослі, військові дарують військовим. Дуже радий отримувати запити від інших підрозділів на те, щоб і їхні шеврони попали до колекції. Всі запити обробляємо та розширюємо колекцію TechnoDrive разом. Велика вдячність українцям за внесок у наближення Перемоги! Більше колекція – більше РЕБів у наших захисників. Дякую партнерам за підтримку нашої ініціативи та представлення машинок TechnoDrive у своїх мережах”, – Павло Овчинніков, СЕО KIDDISVIT.

Проєкт триває! Придбати авто з шевроном можна у найбільших мережах України:

Будинок Іграшок, Аврора Мультимаркет, АНТОШКА, АТБ-маркет, Епіцентр, MYplay, Чудо Острів, ROZETKA, OKKO, MAUDAU, Мережа АЗК «WOG», UPG, Comfy, STYLUS.ua та інші.

Шеврони Героїв – на захисті Героїв!

  Loading...