Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Carter's в Україні!

Перший офіційний магазин дитячого одягу Carter’s в Україні відкрив двері для покупців 26 лютого у ТРЦ River Mall.

Мережа магазинів MYplay, яка є офіційним представником цього бренду, раніше вже запустила два корнери Carter`s у Дніпрі та Львові (у магазинах MYplay).

У столичному ТРЦ River Mall відкрився простір для шопінгу на 100 кв. метрів!

Carter's - американський бренд одягу, який вже багато років знають і поважають батьки в Україні.

В асортименті Carter’s - одяг та аксесуари для дітей від народження і до 8 років.

Колекції бренду включають у себе комплекти бодіків, комбінезони, комплекти для немовлят, піжами та інше.

«Carter's уже багато років поважають і знають українські батьки. І нам дуже приємно бути офіційним представником цього бренду в Україні. У Штатах - це дитячий бренд №1. У США на кожну новонароджену дитину у середньому припадає близько 10 речей марки Carter's! Цікаво, яку статистику отримаємо по Україні?» - так прокоментував урочисте відкриття магазину Carter's Павло Овчинніков, співзасновник мережі дитячих магазинів MYplay. 

Нова весняна колекція від бренду Carter’s 100% сподобається як малюкам, так і їх батькам!

Довідка: 

Carter’s, Inc. - найбільший у Північній Америці продавець ексклюзивного одягу для немовлят і дітей у віці від 0 до 10 років. Carter’s, Inc. володіє брендами Carter’s, OshKosh, B’gosh - одними з найвідоміших брендів на ринку США.

Ці бренди продаються у провідних торгових центрах, національних мережах і спеціалізованих роздрібних мережах як у країні, так і за кордоном - у більш ніж 85 країнах світу. Штаб-квартира фірми знаходиться в Атланті, штат Джорджія.

  Loading...