Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
День захисту дітей в Іоанновому центрі - свято для всіх!

День захисту дітей для KIDDISVIT – свято практично «професійне», адже наша місія - наповнювати дитинство розвитком та радістю.

У докарантинні часи у цей день компанія завжди влаштовувала круте паті для дітей співробітників.

Діти приходили в офіс або свято проходило у форматі спільного інтерактивного пікніку разом з усім колективом KIDDISVIT на природі: конкурси, ігри, спортивні змагання, солодощі.

Цього року ми вирішили наповнити День захисту дітей особливим змістом і влаштували спільне свято для пацієнтів Центру реабілітації, фізичної терапії та інклюзивної освіти ім. святого Іоанна Кронштадтського та діток співробітників групи компаній KIDDISVIT і MYplay.

Ідея спільного свята для дітей – це впровадження інклюзії на практиці, прищеплення дітям поваги та толерантного ставлення до однолітків з інвалідністю. Адже інклюзивність у навчанні та соціумі для KIDDISVIT – це не маніфест, а система реальних кроків.

Таке свято на території Іоаннового центру – для нас особлива історія, яку наші співробітники та батьки діток з інвалідністю сприйняли дуже тепло.

У програмі свята – катання на самокатах, баскетбол, футбол, бульбашки, корисна зарядка, смаколики, конкурси малюнка на асфальті та благодійний ярмарок.

«Це було дуже круто! Діти у захваті. І знаєте, від інклюзії виграють усі. Ми потроху формуємо культуру прийняття, стаємо відкритими, знімаємо обмеження. Усі діти мають право на щастя, а ми, дорослі, можемо їм у цьому допомогти», - зауважив Павло Овчинніков, СЕО компанії KIDDISVIT.

На святі було майже 100 дітей. І у кожного - персональні враження! А нас тішать дитячі посмішки, бо це – найцінніша подяка!

  Loading...