Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Діти гратимуться машинками зі справжнім шевроном Нацгвардії!

В червні компанія KIDDISVIT запустила в продаж машинку TechnoDrive мілітарі з брендуванням ЗСУ. На авто нанесені реальні шеврони чинного окремого взводу 158 підрозділу 7 стрілецького батальйону 27 бригади Національної Гвардії України. Компанія отримала офіційний дозвіл від підрозділу на використання символіки.

KIDDISVIT з самого початку повномасштабного вторгнення активно підтримує Збройні Сили України та регулярно відправляє на фронт необхідне: від тепловізорів та ударних дронів до автомобілів та бронетранспортерів. На знак подяки військові дарують символічні подарунки, зокрема шеврони. Компанія вирішила зробити іграшкову автомодель з нашивкою одного з підрозділів, з якими співпрацює.

“Саме цей підрозділ був одним з перших, якому допомагав KIDDISVIT. Ми відправляли їм автівки та все, що потрібно на фронті й встигли потоваришувати. Так зʼявилась ідея створити іграшкову мілітарі-машинку та нанести на неї шеврон воїнів, який до речі вони розробляли самі. Радію, що через гру ми можемо розповісти історію цього підрозділу та виховувати повагу до ЗСУ. Продовжуємо підтримувати захисників, які виборюють мир в нашій країні.” – Павло Овчинніков, засновник та СЕО групи компаній KIDDISVIT.

В планах компанії доповнювати лінійку мілітарі авто з шевронами різних батальйонів та взводів – можна буде зібрати свою колекцію машинок. Тож така іграшка сподобається не лише дітям, які захоплюється спецслужбами, а й дорослим. 

Довідка:

Машинки TechnoDrive – власний бренд компанії KIDDISVIT, який стартував в березні 2023 року. Це автомобілі з дизайнами світових ліцензійних виробників і автомобілі за офіційними дозволами українських ліцензіатів. Можна зібрати колекцію автомоделей, які їздять дорогами України – джипи, седани, пікапи та міський транспорт типу поліція, швидка допомога, пожежна, сміттєвоз.

KIDDISVIT – компанія іграшок і товарів для дітей. Офіційно представляє світові бренди іграшок в Україні. 25 років на ринку. Має власний роздріб – мережу магазинів MyPlay.

  Loading...