Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

DigiBirds

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 3 з 3
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
88601
Інтерактивна пташка DigiBirds - Какаду
Знайомтеся зі співочими пташками DIGIBIRDS! Вони барвисті та інтерактивні. Погладьте пташку, і вона защебече. Можете просвистіти, а вона заспіває вам свої улюблені мелодії.Тепер ви можете поговорити зі птахом та побачити, як вона вам відповість! А ще пташки можуть чарівним чином об’єднатися, співати та рухатися, як хор!Всі пташки приїхали з різних куточків світу. Батьківщина какаду - Австралія, а ареалом їхнього поширення є: Нова Зеландія, Філіппінські та Соломонові острови, Тимор. Відкрийте для себе спів чарівного какаду! Збирайте всю колекцію для веселого хорового співу! Яскравий дизайн і барвисті візерунки на крильцях. Ви можете погладити пташку, поговорити з нею чи просвистіти, щоб почути щебет! Понад 50 різноманітних мелодій! Беріть пташку з собою куди завгодно, завдяки зручній кліпсі в наборі. Є функція хорового співу, для хору потрібно мінімум декілька пташок. Висота пташки приблизно 8,5 см (сm). Екологічна упаковка на 100%, без пластику.До комплекту входить: Інтерактивна пташка на батарейці типу ААА (у комплекті); Кліпса; Інструкція.Інтерактивні пташки розвивають музичний слух, уяву та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 88601
 | 
545 ₴
545
88602
Інтерактивна пташка DigiBirds - Нерозлучник
Знайомтеся зі співочими пташками DIGIBIRDS! Вони барвисті та інтерактивні. Погладьте пташку, і вона защебече. Можете просвистіти, а вона заспіває вам свої улюблені мелодії. Тепер ви можете поговорити зі птахом та побачити, як вона вам відповість! А ще пташки можуть чарівним чином об’єднатися, співати та рухатися, як хор!Всі пташки приїхали з різних куточків світу. Батьківщина нерозлучника - Африка та острів Мадагаскар. Відкрийте для себе спів чарівного нерозлучника! Збирайте всю колекцію для веселого хорового співу! Яскравий дизайн і барвисті візерунки на крильцях. Ви можете погладити пташку, поговорити з нею чи просвистіти, щоб почути щебет! Понад 50 різноманітних мелодій! Беріть пташку з собою куди завгодно, завдяки зручній кліпсі в наборі. Є функція хорового співу, для хору потрібно мінімум декілька пташок. Висота пташки приблизно 8,5 см (сm). Екологічна упаковка на 100%, без пластику.До комплекту входить: Інтерактивна пташка на батарейці типу ААА (у комплекті); Кліпса; Інструкція.Інтерактивні пташки розвивають музичний слух, уяву та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 88602
 | 
545 ₴
545
88603
Інтерактивна пташка DigiBirds - Червоний кардинал
Знайомтеся зі співочими пташками DIGIBIRDS! Вони барвисті та інтерактивні. Погладьте пташку, і вона защебече. Можете просвистіти, а вона заспіває вам свої улюблені мелодії. Тепер ви можете поговорити зі птахом та побачити, як вона вам відповість! А ще пташки можуть чарівним чином об’єднатися, співати та рухатися, як хор!Всі пташки приїхали з різних куточків світу. Ареал поширення червоного кардинала - Північна Америка, Ґватемала, Беліз і Гаваї. Відкрийте для себе спів чарівного червоного кардинала! Збирайте всю колекцію для веселого хорового співу! Яскравий дизайн і барвисті візерунки на крильцях. Ви можете погладити пташку, поговорити з нею чи просвистіти, щоб почути щебет! Понад 50 різноманітних мелодій! Беріть пташку з собою куди завгодно, завдяки зручній кліпсі в наборі. Є функція хорового співу, для хору потрібно мінімум декілька пташок. Висота пташки приблизно 8,5 см (сm). Екологічна упаковка на 100%, без пластику.До комплекту входить: Інтерактивна пташка на батарейці типу ААА (у комплекті); Кліпса; Інструкція.Інтерактивні пташки розвивають музичний слух, уяву та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 88603
 | 
545 ₴
545

  Loading...