Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Discorobo

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Озвучена

Озвучена (укр.)

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 4 з 4
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
TDV105-U
Інтерактивний Робот DiscoRobo - Алекс (Озвуч.Укр.Мовою)
Discorobo - це унікальний робот нового покоління інтерактивних хай-тек іграшок, який вміє танцювати та говорити. Це чудовий робот, з яким буде так весело грати! Алекс знає більше 50 танцювальних рухів, більше 200 фраз українською мовою і зображує 8 різних емоцій. Робот може танцювати під будь-яку музику, бітбокс, в такт барабанній установці, під плескання в долоні і навіть кроки. Головне, щоб діапазони низьких частот (баси) були яскраво виражені. І чим швидше буде ритм - тим швидше рухи. Малюкові обов'язково сподобаються кумедні фрази, якими Алекс супроводжує кожен свій танець. А якщо ви хочете побачити танці на голові - поставте робота на спеціальну підставку і вперед! Контролювати всі рухи і спілкуватися з роботом можна за допомогою телефону, всього лише встановивши спеціальний додаток з Google play або App Store. А якщо Ви візьмете будь-який ТВ-пульт і натиснете на кнопки - будете здивовані!Discorobo може рухатися, говорити нові фрази, співати пісеньку українською. Крім того, робот оснащений спеціальними сенсорами - в області серця і на спинці, після дотику до яких малюк почує кумедні фрази. А якщо двох Discorobo розташувати поруч, вони будуть синхронно танцювати і вести діалог, завдяки вбудованому ІЧ-порту. Щоб почати веселощі просто натисніть на кнопку на животику - і насолоджуйтеся! Функціонал: 8 емоцій 200 фраз українською мовою Більше 50 рухів під будь-яку музику, навіть бітбокс! 2 сенсорних області (на спині і в області серця) ІЧ-порт для взаємодії 2 роботів У наборі: Дискоробо Підставка для танців на голові Інструкція Живлення: 8 батарейок типу АА (у наборі, використовуються тільки для демо-версії). Гра з DiscoRobo розвиває в дитині уяву, фантазію і активність.
Арт.:
 TDV105-U
 | 
599 ₴
599
TDV105
Інтерактивний Робот DiscoRobo - Алекс (Російська)
Discorobo - це унікальний робот нового покоління інтерактивних хай-тек іграшок, який вміє говорити та танцювати. Це чудовий робот, з яким буде так весело грати!У вашої дитини ще не було такого активного і веселого друга. Він зображує 8 різних емоцій на обличчі, знає більше 200 фраз російською мовою і понад 50 рухів. Алекс може танцювати під будь-яку музику, бітбокс, в такт барабанній установці - чим буде швидше ритм, тим швидше рухи. Щоб танці були на висоті, діапазони низьких частот (баси) повинні бути яскраво виражені. Малюк може навіть просто плескати в долоні або топати, а робот буде рухатися, супроводжуючи свій танець кумедними фразами! У наборі ви знайдете спеціальну підставку, за допомогою якої робот зможе танцювати на голові.А щоб гра була ще веселіше - завантажте на свій телефон додаток з Google play або App Store - і ви зможете поспілкуватися зі своїм Discorobo або навіть запрограмувати його рухи. Візьміть будь-який ТВ-пульт, натискайте на кнопки - і будете здивовані! Discorobo буде рухатися і говорити нові фрази, заспіває пісеньку і розповість вірш англійською мовою. Робот оснащений двома сенсорами - в області серця і на спинці, після дотику до яких дитина почує кумедні фрази. Завдяки вбудованому ІЧ-порту, Discorobo будуть синхронно пританцьовувати і вести діалог, якщо їх розташувати поруч. Щоб почати - просто натисніть на кнопку на животику - і вперед!Функціонал:8 емоцій 200 фраз російською мовою Більше 50 рухів під будь-яку музику, навіть бітбокс! 2 сенсорних області (на спині і в області серця) ІЧ-порт для взаємодії 2 роботів У наборі:Дискоробо Підставка для танців на голові Інструкція Живлення: 8 батарейок типу АА (у наборі, використовуються тільки для демо-версії).Гра з DiscoRobo розвиває в дитині уяву, фантазію і активність.
Арт.:
 TDV105
 | 
525 ₴
525
TDV102-U
Інтерактивний Робот DiscoRobo - Лукас (Озвуч.Укр.Мовою)
Discorobo - це унікальний робот нового покоління інтерактивних хай-тек іграшок, який вміє танцювати та говорити. Це чудовий робот, з яким буде так весело грати!Лукас знає більше 50 танцювальних рухів, більше 200 фраз українською мовою і зображує 8 різних емоцій. Робот може танцювати під будь-яку музику, бітбокс, в такт барабанній установці, під плескання в долоні і навіть кроки. Головне, щоб діапазони низьких частот (баси) були яскраво виражені. І чим швидше буде ритм - тим швидше рухи. Малюкові обов'язково сподобаються кумедні фрази, якими Лукас супроводжує кожен свій танець. А якщо ви хочете побачити танці на голові - поставте робота на спеціальну підставку і вперед! Контролювати всі рухи і спілкуватися з роботом можна за допомогою телефону, всього лише встановивши спеціальний додаток з Google play або App Store. А якщо Ви візьмете будь-який ТВ-пульт і натиснете на кнопки - будете здивовані!Discorobo може рухатися, говорити нові фрази, співати пісеньку українською. Крім того, робот оснащений спеціальними сенсорами - в області серця і на спинці, після дотику до яких малюк почує кумедні фрази. А якщо двох Discorobo розташувати поруч, вони будуть синхронно танцювати і вести діалог, завдяки вбудованому ІЧ-порту. Щоб почати веселощі просто натисніть на кнопку на животику - і насолоджуйтеся! Функціонал:8 емоцій 200 фраз українською мовою Більше 50 рухів під будь-яку музику, навіть бітбокс! 2 сенсорних області (на спині і в області серця) ІЧ-порт для взаємодії 2 роботів У наборі:Дискоробо Підставка для танців на голові Інструкція Живлення: 8 батарейок типу АА (у наборі, використовуються тільки для демо-версії).Гра з DiscoRobo розвиває в дитині уяву, фантазію і активність.
Арт.:
 TDV102-U
 | 
599 ₴
599
TDV103-U
Інтерактивний Робот DiscoRobo - Рубі (Озвуч.Укр.Мовою)
Discorobo - це унікальний робот нового покоління інтерактивних хай-тек іграшок, який вміє танцювати та говорити. Це чудовий робот, з яким буде так весело грати!Рубі знає більше 50 танцювальних рухів, більше 200 фраз українською мовою і зображує 8 різних емоцій. Робот може танцювати під будь-яку музику, бітбокс, в такт барабанній установці, під плескання в долоні і навіть кроки. Головне, щоб діапазони низьких частот (баси) були яскраво виражені. І чим швидше буде ритм - тим швидше рухи. Малюкові обов'язково сподобаються кумедні фрази, якими Рубі супроводжує кожен свій танець. А якщо ви хочете побачити танці на голові - поставте робота на спеціальну підставку і вперед! Контролювати всі рухи і спілкуватися з роботом можна за допомогою телефону, всього лише встановивши спеціальний додаток з Google play або App Store. А якщо Ви візьмете будь-який ТВ-пульт і натиснете на кнопки - будете здивовані!Discorobo може рухатися, говорити нові фрази, співати пісеньку українською. Крім того, робот оснащений спеціальними сенсорами - в області серця і на спинці, після дотику до яких малюк почує кумедні фрази. А якщо двох Discorobo розташувати поруч, вони будуть синхронно танцювати і вести діалог, завдяки вбудованому ІЧ-порту. Щоб почати веселощі просто натисніть на кнопку на животику - і насолоджуйтеся! Функціонал:8 емоцій 200 фраз українською мовою Більше 50 рухів під будь-яку музику, навіть бітбокс! 2 сенсорних області (на спині і в області серця) ІЧ-порт для взаємодії 2 роботів У наборі:Дискоробо Підставка для танців на голові Інструкція Живлення: 8 батарейок типу АА (у наборі, використовуються тільки для демо-версії).Гра з DiscoRobo розвиває в дитині уяву, фантазію і активність.
Арт.:
 TDV103-U
 | 
599 ₴
599

  Loading...