Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Електронні конструктори DOKA – новий власний бренд KIDDISVIT!

Компанія KIDDISVIT випустила новий бренд DOKA – електронні STEM-конструктори.

STEM – скорочення від слів «природничі науки» (Science), «технологія» (Technology), «інженерія» (Engineering) та «математика» (Mathematics).

Конструктори DOKA не лише познайомлять дітей з дивовижним світом фізики та електроніки в ігровій та експериментальній формі. Завдяки цьому конструктору можна навчитись збирати складні схеми, які можуть практично використовуватися у побуті – радіоприймач, диктофон, автоматичний освітлювач, дверний дзвінок тощо.

Конструктор рекомендований для дітей 8-14 років, але містить все необхідне, щоб зацікавити і дошкільнят з 5 років, і дорослих.

“Конструктори DOKA, перш за все, націлені на розвиток дитини. Тісно поєднують знання про фізичний світ і практичну користь. В 5-10 років граємо з DOKA, у 20-22 – отримуємо інженерів, винахідників, конструкторів, робототехніків та просто розумну молодь. Обираємо найкраще та наповнюємо дитинство трендовими, якісними, технологічними іграшками!”, – Павло Овчинніков, СЕО KIDDISVIT.

Шукайте DOKA на полицях магазинів!

DOKA. Яскраві враження гарантовано!

  Loading...