Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Герої серед нас! Зустріч команди KIDDISVIT з воєнним хірургом, який лікував воїнів на Азовсталі

16 листопада відбулася зустріч команди KIDDISVIT з Євгеном Герасименко – військовим хірургом з Дніпра, заслуженим лікарем України, підполковником медичної служби.

Стримана, врівноважена, сильна духом людина з неймовірним почуттям гумору та гідності, випромінює спокій. Людина – взірець для наслідування, його девіз: Хто як не я?!

Євген був у складі останнього медичного екіпажу, який прилетів на Азовсталь та провів більше 200 хірургічних операцій під постійними обстрілами із суші, моря та повітря. 

Команда лікарів 24/7 оперувала наших воїнів, поки ворог обстрілював все навкруги. 20 травня Євген потрапив в полон та пережив разом з захисниками жахіття російських тортур в Оленівці. 20 вересня його повернули додому під час обміну

Історія Євгена вражає. Це приклад мужності, стійкості, професіоналізму на межі виживання. Історія, що повертає віру у людські можливості.

Ми маємо знати, що відбувається і як сьогодні створюється історія України!

Маємо всі як один працювати, допомагати та підтримувати Героїв, які дорогою ціною виборюють нашу свободу!

  Loading...