Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
До Іоаннового Центру завітали журналісти, щоб побачити, як розвивається соціальний проєкт KIDDISVIT!

22 листопада до Іоаннового Центру завітали журналісти, щоб побачити, як працює та розвивається унікальний реабілітаційний заклад Дніпропетровщини.

Іоаннів Центр – соціальний проєкт KIDDISVIT. Установа відкрилася у грудні 2019 року. За майже 4 роки роботи Іоаннів Центр став найсучаснішим реабілітаційним закладом, в якому застосовуються технології робототехніки.

Журналісти були присутніми на занятті в кабінеті терапії руки. Тут для реабілітації пацієнтів застосовують пневморобот – спеціальну рукавичку-тренажер, яка відновлює функціональність пальців та кистей.

В Іоанновому Центрі працює команда професіоналів, використовують інноваційне обладнання, відкрита кулінарна студія, проводять творчі заняття з деревообробки, малювання.

Щороку тут проходять реабілітацію понад 1500 пацієнтів з захворюваннями центральної нервової системи та опорно-рухового апарату, вродженими вадами розвитку, після травм та операцій.

“Сьогодні з захопленням спостерігав, як пневморобот допомагає у відновлені рухливості руки маленької Адріани з синдромом ДЦП. Залюбки поспілкувався з журналістами та розповів, як розвивається Центр, попри складні воєнні умови. Дякую кожному співробітнику центру за труд і бажання допомогти дітям. Радію, що наша з БФ "Помагаєм" справа живе та приносить користь. Сподіваюсь, через ЗМІ більше людей дізнаються про Іоаннів Центр. А отже, більше маленьких пацієнтів зможуть пройти реабілітацію та отримають шанс на здорове життя.”, – Павло Овчинніков, СЕО KIDDISVIT, ідейний натхненник Іоаннового Центру.

Дякуємо журналістам, що завітали!

  Loading...