Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
KIDDISVIT, Аврора запустили спільний благодійний проєкт для підтримки відбудови через фандрейзингову платформу UNITED24!

KIDDISVIT запустив спільний благодійний проєкт з мережею мультимаркетів Аврора та фандрейзинговою платформою UNITED24.

Стартував продаж колекційних машинок TechnoDrive з символікою ЗСУ.

Придбати мілітарі колекцію авто можна ексклюзивно в мережі Аврора.

Частину коштів з продажу компанії передадуть через UNITED24 за напрямом “Відбудова України”.

Мета – зібрати 1 785 000 грн

“Саме Збройні Сили України надихнули нас на створення лінійки колекційної військової техніки. Це знак нашої поваги та захоплення – рушійною силою України та справжніми супергероями, які щодня доводять силу мужності та відваги, захищаючи своє!  Ми розробили 8 мілітарі-моделей, з яких можна зібрати свою колекцію військової техніки – танки, штурмові машини, безпілотник і навіть реактивна система залпового вогню. Модельки, як справжні – на кожній символ ЗСУ”, – розповідає Павло Овчинніков, CEO компанії KIDDISVIT.

Керівництво Збройних Сил України підтримало ідею та надало дозвіл на використання емблеми ЗСУ у рамках проєкту.

“Це більше ніж іграшки, це наша історія. Машинки у військовій стилістиці символізують незламність та силу українців. А міць наша в єдності. Кожна куплена машинка – внесок у відбудову України. Для нас це важливий благодійний проєкт, сподіваємось, разом зберемо всю суму”, – говорить Тарас Панасенко, СЕО Аврора мультимаркет.

Разом до Перемоги!

  Loading...