Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
KIDDISVIT розпочав співпрацю з корпоративним психологом.

Сьогодні грань між поняттями робочий та особистий час давно стерта. Нова інформаційна реальність, гібридний формат роботи (онлайн та офлайн) посилюють відчуття відсутності балансу та ресурсу.

Постійні зміни позначаються на емоційному стані, провокують тривожність, а це, у свою чергу, призводить до емоційного вигорання.

Аби допомогти персоналу компанії залишатись у емоційному ресурсі та ефективно працювати, у KIDDISVIT прийняли рішення забезпечити співробітникам можливість спілкування зі штатним психологом.

Олена – корпоративний психолог KIDDISVIT, за освітою, - психолог-терапевт, працює у таких напрямках як: арт-терапія, гештальт-терапія, казкотерапія, тілесно-орієнтована терапія.

Робота психолога всередині компанії буде сконцентрована на кількох напрямках.

  • Психологічні майстер-класи увійдуть до обов'язкової програми «Школи новачків». Це дуже важливо, оскільки сам факт зміни роботи, адаптаційний період — це завжди стрес. Завдання психолога – максимально знизити рівень стресу та допомогти людині пройти період адаптації у колективі.
  • Регулярними для усіх бажаючих у компанії стануть заняття з арт-терапії. Доведено, що арт-терапія дає можливість переключитися та відновити психологічний баланс.
  • Управління стресом, запобігання емоційному вигоранню, вміння боронити особисті межі – необхідні сьогодні навички для кожного. Спеціальними методиками з цих тем психолог буде ділитися у рамках майстер-класів.
  • Можливі й особисті консультації працівників після персонального запиту, а також консультування робочих команд за запитом від керівника відділу.

«Корпоративний психолог – це данина моді та трендам чи must-have position для сучасної компанії? Для мене це вже must-have. Ефективність, як і чіткий запит співробітника/керівника на роботу з психологом, доводять успішні приклади зі світової практики, та диктує нова корпоративна реальність»- вважає Вадим Чумаченко, директор із персоналу групи компаній KIDDISVIT.

Перше заняття з корпоративним психологом у KIDDISVIT отримало великий відгук серед співробітників.

Групи були набрані буквально протягом години після розсилки анонсу.

На першій зустрічі психолог провела два практичні майстер-класи: «Емоційне вигорання» та Арт-терапія «Автопортрет».

Теплі відгуки від учасників практичних групових занять продовжують приходити й досі.

Робота з психологом у компанії відтепер явище постійне.

Корпоративний психолог працюватиме у двох локаціях: вул. Березинська, 80 та вул. Варварівська, 32.

Слідкуйте за анонсами групових занять та індивідуальних консультацій.

  Loading...