Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
KIDDISVIT передав 1 000 000 грн на підтримку мешканців Херсонщини.

Вночі 6 червня російські окупанти підірвали греблю Каховської ГЕС.

38 000 людей опинилися в зоні затоплення.

KIDDISVIT передав 1 000 000 грн на допомогу мешканцям постраждалого регіону.

Разом з іншими компаніями та організаціями підтримали гуманітарну місію Благодійного Фонду «Помагаєм». Відправили до Херсону вантажі з допомогою – питна вода, харчі, засоби гігієни, корм для тварин, генератори, матраци, подушки, човни. Додатково організували доставлення 10 тонн питної води від компанії «Еконія».

Також в шелтері БФ «Помагаєм» облаштований безкоштовний притулок для людей та тварин з зони підтоплення – евакуація, гаряче харчування, медична допомога, одяг та все, що потрібно.

«Наслідки жахливої катастрофи після руйнування Каховської ГЕС ми будемо розгрібати десятиліттями. А зараз головне – врятувати людей постраждалого регіону. Відправляємо допомогу людям підтоплених регіонів Херсонщини. Найближчим часом плануємо наступні виїзди з доставленням необхідного. З вірою в ЗСУ та Перемогу! Разом вистоїмо!» – Павло Овчинніков, СЕО KIDDISVIT.

  Loading...