10 квітня під російський ракетний обстріл потрапив склад корпорації “Біосфера” у Дніпрі. В той день на зміні перебували майже 200 співробітників. Ця подія стала важким випробуванням для команди, а вдома на працівників чекали їхні діти.
Компанія KIDDISVIT ініціювала передачу іграшок 120 дітям співробітників Biosphere Corporation, які були на підприємстві в момент балістичного удару. Подарунки підбиралися індивідуально – з урахуванням віку та статі, щоб кожна дитина отримала частинку особистої уваги.
“Це не просто пакунки з подарунками – це наша підтримка. Наш спосіб подарувати малечі трохи тепла, відволікти та повернути відчуття радості. Коли бачиш ці посмішки, розумієш – навіть якщо дорослий світ руйнується, дитячий світ потребує віри в добро. І якщо нам вдалося наповнити щасливими емоціями діток – значить все не дарма”, – зазначив Павло Овчинніков, CEO KIDDISVIT.
Турбота про дітей – турбота про наше спільне майбутнє.
Продовжуємо наповнювати дитинство радістю попри все!
Разом до Перемоги!