Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
KIDDISVIT запустив благодійний проєкт з іграшками BORSCH!

Компанія KIDDISVIT запустила власний бренд іграшок BORSCH.

Частину від продажу буде направлено через фандрейзингову платформу United24 на відбудову України.

Мета – зібрати 1 500 000 грн.

BORSCH – це 8 колекційних фігурок кумедних овочів, які допоможуть дітям через гру дізнатися цікаві факти про борщ та з чого він готується.

“Борщ має багату історію та особливе культурне значення для України. Це споконвічно українська національна страва, яка включена до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Бо борщ – народжений в Україні. Іграшки від бренду BORSCH – це захоплююче колекціонування і для дітей 3-12 років, і для дорослих українців, які люблять борщ. Впевнений, що проєкт матиме успіх і допоможе зібрати кошти на відбудову нашої країни”, – Павло Овчинніков, CEO компанії KIDDISVIT.

Проєкт розроблявся як міжнародний. Мета іграшок BORSCH – розказати більше про Україну, популяризувати її кулінарні традиції та закохати у неї весь світ.

“Ми вже представили BORSCH на виставці в Нью-Йорку та отримали позитивні фідбеки від партнерів. Сподіваюсь, що продукт стане популярним на міжнародному ринку, адже охоплює сучасні тренди:

  • Collectible toys: потрібно зібрати всі овочі з колекції, щоб “зварити” свій борщ.
  • Educational toy: можна навчитися варити борщ за 10-ма різним рецептам, які завантажуються по QR-коду.
  • Smart Charity: частина прибутку з кожної іграшки буде передана на проєкт з відбудови України через United 24”, – додав Павло.

Підтримати благодійний проєкт та знайти іграшки можна в національних мережах: Аврора Мультимаркет, Антошка, АТБ Маркет,  Будинок Іграшок, Епік (Епіцентр), Таврія-В, Чудо Острів, MYplay, NOVUS, Rozetka, UPG та інші.

 

 

Довідка:

Іграшки BORSCH виготовлені з еластичного матеріалу, мають антистресовий ефект та чудово тягнуться. Деякі – змінюють колір на сонці та в теплій воді. Крім фігурки до набору входить лист колекціонера з переліком всіх героїв та цікавими фактами про борщ і користь кожного овоча. Текст листа колекціонера написаний українською та англійською мовами.

  Loading...