Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Компанія KIDDISVIT перемогла в конкурсі Family Business Awards 2022 та стала найкращим великим сімейним бізнесом 2022 року!

8 грудня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу Family Business Awards 2022 – «Найкращий сімейний бізнес року» від FBN Ukraine.

Компанія KIDDISVIT перемогла в номінації «Найкращий великий сімейний бізнес 2022 року».

35 учасників конкурсу в 3-категоріях. Неймовірні компанії з соціальними проєктами, що вражають. Несподівано та дуже приємно стати першими й отримати цю почесну нагороду!

Сімейний бізнес – це справа життя родини Овчиннікових. Й 25 років успішно розвивати сімейну компанію допомагають прості цінності – довіра, повага, бажання не конкурувати, а підтримувати один одного.

Непростий рік для кожного та вся команда KIDDISVIT робить так, як відчуває й має робити – допомагає країні в якій живе й працює.

Кожний український бізнес сьогодні – вже переможець. Тому що попри всі складнощі воєнного часу компанії тримаються, розвиваються, допомагають. І після Перемоги разом, пліч-о-пліч відбудуємо успішну країну з міцним бізнес-середовищем.

Дякуємо організаторам та журі конкурсу за відзнаку KIDDISVIT. Дякуємо всім співробітникам компанії за підтримку, за ідеї та їх реалізацію.

Не зупиняємось!

  Loading...