Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Lalaloopsy

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 5 з 5
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
579083
Лялька MINI LALALOOPSY – Веселкова Ейпріл (з аксесуарами)
Улюбленим крихіткам Lalaloopsy виповнилося 10 років! Зустрічайте оновлених лялечок з улюбленцями та аксесуарами.Лалалупсі живуть у дивовижній країні див та фантазії, де за кожним кутком на них чекають сюрпризи. Кожна лялечка має своє хобі, неповторний оригінальний стиль і кумедного вихованця, про якого вона піклується. Яскраві аксесуари, що входять до наборів, ідеально відповідають «характеру» кожної ЛАЛАЛУПСІ.ВЕСЕЛКОВА ЕЙПРІЛ - яскрава та щаслива, зшита зі шматочка веселкової парасолі та має улюбленця Тукана. Її будиночок - Веселкова галявинка. В комплекті оригінальна лялечка, улюбленець та аксесуар. Не поспішайте викидати коробочку – вона перетворюється на милий будиночок для лялечки! НОВИНКА! Будиночки всіх крихіток Lalaloopsy можна з’єднати між собою та створити маленьке містечко. Вигадуйте пригоди та ходіть у гості до веселих подружок. Обирайте улюблену Lalaloopsy або збирайте всю колекцію!Висота лялечки - 7,5 сmРекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 579083
 | 
119 ₴
119
582007
Лялька MINI LALALOOPSY – Гроза (з аксесуарами)
Улюбленим крихіткам Lalaloopsy виповнилося 10 років! Зустрічайте оновлених лялечок з улюбленцями та аксесуарами.Лалалупсі живуть у дивовижній країні див та фантазії, де за кожним кутком на них чекають сюрпризи. Кожна лялечка має своє хобі, неповторний оригінальний стиль і кумедного вихованця, про якого вона піклується. Яскраві аксесуари, що входять до наборів, ідеально відповідають «характеру» кожної ЛАЛАЛУПСІ.ГРОЗА - бунтарка та рокзірка, зшита зі шматочка грозової хмаринки та має улюбленця Крутого Кота. Її будиночок - Рок-сцена. В комплекті оригінальна лялечка, улюбленець та аксесуар. Не поспішайте викидати коробочку – вона перетворюється на милий будиночок для лялечки! НОВИНКА! Будиночки всіх крихіток Lalaloopsy можна з’єднати між собою та створити маленьке містечко. Вигадуйте пригоди та ходіть у гості до веселих подружок. Обирайте улюблену Lalaloopsy або збирайте всю колекцію!Висота лялечки - 7,5 cmРекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 582007
 | 
119 ₴
119
579045
Лялька MINI LALALOOPSY – Дорогоцінна Блискітка (з аксесуарами)
Улюбленим крихіткам Lalaloopsy виповнилося 10 років! Зустрічайте оновлених лялечок з улюбленцями та аксесуарами.Лалалупсі живуть у дивовижній країні див та фантазії, де за кожним кутком на них чекають сюрпризи. Кожна лялечка має своє хобі, неповторний оригінальний стиль і кумедного вихованця, про якого вона піклується. Яскраві аксесуари, що входять до наборів, ідеально відповідають «характеру» кожної ЛАЛАЛУПСІ.ДОРОГОЦІННА БЛИСКІТКА - витончена та трішки владна, зшита із сукні принцеси та має улюбленця Персидського Котика. Її будиночок - Скринька з коштовностями. В комплекті оригінальна лялечка, улюбленець та аксесуар. Не поспішайте викидати коробочку – вона перетворюється на милий будиночок для лялечки! НОВИНКА! Будиночки всіх крихіток Lalaloopsy можна з’єднати між собою та створити маленьке містечко. Вигадуйте пригоди та ходіть у гості до веселих подружок. Обирайте улюблену Lalaloopsy або збирайте всю колекцію!Висота лялечки - 7,5 сmРекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 579045
 | 
119 ₴
119
579076
Лялька MINI LALALOOPSY – Конфеті Карнавал (з аксесуарами)
Улюбленим крихіткам Lalaloopsy виповнилося 10 років! Зустрічайте оновлених лялечок з улюбленцями та аксесуарами.Лалалупсі живуть у дивовижній країні див та фантазії, де за кожним кутком на них чекають сюрпризи. Кожна лялечка має своє хобі, неповторний оригінальний стиль і кумедного вихованця, про якого вона піклується. Яскраві аксесуари, що входять до наборів, ідеально відповідають «характеру» кожної ЛАЛАЛУПСІ. КОНФЕТІ КАРНАВАЛ - нарядна та пустотлива, зшита зі шматочка бальної сукні та має улюбленця Котика. Її будиночок - Святкова зала. В комплекті оригінальна лялечка, улюбленець та аксесуар. Не поспішайте викидати коробочку – вона перетворюється на милий будиночок для лялечки! НОВИНКА! Будиночки всіх крихіток Lalaloopsy можна з’єднати між собою та створити маленьке містечко. Вигадуйте пригоди та ходіть у гості до веселих подружок. Обирайте улюблену Lalaloopsy або збирайте всю колекцію!Висота лялечки - 7,5 сmРекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 579076
 | 
119 ₴
119
579052
Лялька MINI LALALOOPSY – Феєчка (з аксесуарами)
Улюбленим крихіткам Lalaloopsy виповнилося 10 років! Зустрічайте оновлених лялечок з улюбленцями та аксесуарами.Лалалупсі живуть у дивовижній країні див та фантазії, де за кожним кутком на них чекають сюрпризи. Кожна лялечка має своє хобі, неповторний оригінальний стиль і кумедного вихованця, про якого вона піклується. Яскраві аксесуари, що входять до наборів, ідеально відповідають «характеру» кожної ЛАЛАЛУПСІ.ФЕЄЧКА - невиправна мрійниця, зшита з червоної сукні феї та має улюбленця Світлячка. Її будиночок - Казкова галявинка. В комплекті оригінальна лялечка, улюбленець та аксесуар. Не поспішайте викидати коробочку – вона перетворюється на милий будиночок для лялечки! НОВИНКА! Будиночки всіх крихіток Lalaloopsy можна з’єднати між собою та створити маленьке містечко. Вигадуйте пригоди та ходіть у гості до веселих подружок. Обирайте улюблену Lalaloopsy або збирайте всю колекцію!Висота лялечки - 7,5 сmРекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 579052
 | 
119 ₴
119

  Loading...