Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Морська тема – рулить! Володарі морських глибин від #Sbabam: нова серія – нові герої!

Ваші діти фанатіють від морських мешканців? Захоплено згадують поїздку на море, із задоволенням дивляться Animal Planet?

Допоможіть малечі вивчити мешканців морів та океанів і відчути себе справжніми дослідниками-океанологами.

У воді живе купа цікавих створінь. Є хижаки, які легко фіксують серцебиття здобичі. Є віртуози з маскування та унікальні підводні рибалки. Та навіть найнебезпечніші хижаки у світі!

У серії «Володарі морських глибин» ви зустрінете блакитного краба, білу акулу, морського чорта, довгоголову морську черепаху, червону морську зірку, рибу-камінь, рибу-їжака, медузу, восьминога, блакитного краба та ската.

Дізнайтеся про них якнайбільше!

Це надзвичайно реалістичні фігурки морських мешканців, що тягнуться. М’якенькі на дотик, тому такі забавки називають антистресовими.

Усього 12 фігурок морських створінь – вони складають колекційну серію «Володарі морських глибин».

Листок колекціонера містить інформацію про кожного героя серії. Ці тексти адаптовані двома мовами – українською та російською.

Цікаво, що кожна фігурка має власні унікальні функції: наприклад, світиться у темряві, змінює колір у воді чи на сонці.

Дуже класно дослідити цю компанію та з’ясувати, хто є хто.

Колекція зацікавить хлопчиків та дівчаток у віці від 3 до 8 років. Втім, ніхто не забороняє й дорослим гратися володарями морських глибин!

А ще фігурки жителів морів та океанів можуть прикрасити ваш робочий стіл та активізувати мрії про відпочинок.

Зберіть усіх морських мешканців!

  Loading...