Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
KIDDISVIT та MYplay дбають про дітей медиків, поки ті борються з COVID-19

85 пакунків з іграшками та наборами для творчості, а також 55 L.O.L. Surprise! із серії  Spring Bling, для дітей медиків інфекційного відділення Олександрівської лікарні передали KIDDISVIT та MYplay.

Це продовження нашого челенджу #підтримайлікарівгероїв, який компанії розпочали у квітні.

Тоді, до свята Великодня, ми передали іграшки медикам «Дніпропетровської міської клінічної лікарні № 21 ім. проф. Є. Г. Попкової», що на вулиці Канатній, 17.  

Зрозуміло, що першими, групі ризику зараження коронавірусною хворобою, стоять медики.

Згідно з даними МОЗ, в Україні вже захворіли 1245 медпрацівників.

Переважна більшість із них перебувають у контакті з хворими та навіть мешкають у лікарнях, у яких працюють. Тож їхні рідні позбавлені уваги.

Найбільше страждають діти, яким бракує турботи батьків.

"Тому KIDDISVIT та MYplay, вирішили приділити увагу саме дітям медиків. Презентувати їм універсальні подарунки, які трохи розрадять на карантині, допоможуть перевести увагу на творчість і менше сумувати», – каже Павло Овчинніков, СЕО KIDDISVIT та співвласник мережі магазинів дитячих іграшок MYplay."

Олександрівська клінічна лікарня у Києві – це форпост боротьби з коронавірусом. Тут три інфекційних відділення. Сьогодні в них майже 80 пацієнтів, у 76 з них підтверджено коронавірус.

«В останні дні посилюється оманливе враження, що коронавірусна хвороба не набирає обертів, що ми впевнено йдемо до послаблення та завершення карантину, повертаємося до повноцінного соціального життя. Проте загроза є, вона ще нікуди не зникла. COVID-19 – невидимий ворог, який іще може завдати потужного удару. Невисокі цифри уражених коронавірусною хворобою в Києві та по Україні, в порівнянні з іншими країнами, є заслугою кожного, хто дотримується карантину, заслугою як керівництва держави, так і відповідальної місцевої влади, зокрема мерів міст. Я вас запевняю, що цифри могли би бути не меншими, ніж в Італії, Китаї та США. А в цих країнах, у "чорні дні", кількість заражених була такою, як у нас за весь період карантину. Ми вчасно закрилися на локдаун, і саме це вберегло тисячі сімей від трагедії втрати близьких», – каже Людмила Антоненко, головна лікарка Олександрівської лікарні.

Від імені колективу пані Людмила подякувала за подарунки. Медики раділи пакункам з іграшками.

За два місяці карантину лікарня отримувала та й надалі отримує багато допомоги від меценатів та соціально відповідального бізнесу: медичне приладдя, техніку, засоби захисту, медикаменти.

Але подарунки від KIDDISVIT та MYplay були дуже неочікуваними і приємними.

«Уперше увагу приділили нашим дітям, яким зараз так бракує батьківської турботи», – кажуть лікарі.

  Loading...