Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Нова серія іграшок Dino eggs від бренду #Sbabam!

Шукаєте подарунок для дитини – зверніть увагу на нову серію іграшок «Динозаври» від бренду #Sbabam.

Ці іграшки дарують приємні тактильні відчуття та нові знання про світ динозаврів. А можливість «виростити» динозавра з яйця дозволяє відчути себе справжнім дослідником!

Ви тільки уявіть: з іграшками серії Dino eggs - «Динозаври» дитина отримує змогу самостійно виростити іграшкового динозавра зі штучного яйця!

Хто з нього вилупиться – загадка. Але готуйтесь зустріти саркозуха, анкілозавра, бронтозавра, карнозавра та інших динозаврів і дізнатися про особливості кожного з них!

Який динозавр найагресивніший? Хто мав кістяну булаву на хвості чи пластини на спині? У кого зуби двох типів? Хто був хижаком, а хто травоїдним?

12 динозаврів розкажуть багато цікавого про себе , адже до набору Dino eggs - «Динозаври» входить лист колекціонера.

Цікава інформація про кожного динозавра та його особливості подана українською. Дитина вивчатиме історію фауни Землі рідною мовою.

Технологія вирощування динозаврів доволі цікава та проста.

Аби з яйця вилупився динозавр, його потрібно повністю занурити у ємність з водою.

Дочекайтеся, поки яєчна шкаралупа почне тріскатися. Через декілька днів іграшка-динозавр виросте до свого повного розміру.

І ось він, твій динозавр, готовий поповнити колекцію!

Спостерігати за ростом динозавра дитині буде дуууже цікаво.

Шукай першозвірів серії Dino eggs - «Динозаври» у кожній дитячій крамниці України та вивчай історію виникнення тварин на нашій планеті, адже це дуже цікаво!

  Loading...