Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Павло Овчинніков, про волонтерську діяльність KIDDISVIT.

3 тижні як один нескінченний день!

Робота без зупинки.

Дякуємо всій команді KIDDISVIT. Ви найкращі. пишаюся кожним із вас!

Поділюся, що встигли в цій тотально складній ситуації:

 • Світовий ринок іграшок у перший же день дізнався про ситуацію в країні, у тому числі з листів партнерам та мого допису в LinkedIn, багато лідерів ринку підтримали Україну, припинивши роботу на російському ринку, передавши грошову та гуманітарну допомогу. Суми від десяти тисяч доларів до мільйонів. В основному це перерахування до світових гуманітарних організацій типу Red Cross та Save the Children. Дякуємо кожному, хто відгукнувся і не залишився байдужим.
 • Обладнали Шелтер на лівому березі Дніпра на 100 місць, приймаємо біженців із гарячих точок, у приміщенні тепло, є предмети першої необхідності, обладнана кухня, спальні місця, сантехнічні приміщення, організоване гаряче харчування. Все безкоштовно. Розмістили вже понад 800 людей. З питання розміщення, вільних місць звертайтесь:
  • Галина +380 95 168 23 22;

  • Володимир +380 50 994 94 12.

 • Запустили командну роботу групи ГУМоборона KIDDISVIT – основний напрямок гуманітарний. Взяли курс на допомогу сім'ям, дітям, дитячим будинкам, людям з інвалідністю. У перші дні передали понад 4000 пачок підгузків японського бренду Goo.N, дитяче харчування, іграшки, медикаменти та іншу гуманітарну допомогу всім, хто цього оперативно потребував.

 • Запустили штаб збору та видачі гуманітарної допомоги у Дніпрі, працює щоденно з 9:00 до 18:00 за адресою: вул. Шевченка, 36 (Lamber Gastro Bar). Приходьте, приносите або отримуйте гуманітарну допомогу, телефонуйте: +380 97 406 3136 Ксенія.

 • Організували постачання гуманітарної допомоги від відправника до складу у Дніпрі, під ключ. Так на сьогодні ми отримали вже 5 фур, а це понад 100 тонн із гуманітарної допомоги від наших партнерів у Мюнхені, Гамбурзі, Туреччині, Словенії.  Товари ми сортуємо та розподіляємо на потреби дитячих будинків, сімей, ТРО, ЗСУ, військових шпиталів. Очікуємо наступні партії гуманітарних вантажів із Польщі та Чехії найближчим часом.  Плюс близько 40 000 $ прямої фінансової допомоги, яка буде розподілена на гуманітарні потреби. Ті, хто налагодить першим логістику вантажів для забезпечення всім необхідним мирного населення – виграє війну. Робимо все для того, щоби виграти війну.

 • Разом із благодійним фондом “Помагаємо”, організували евакуацію 1056 осіб із Харкова та Рубіжного. Керівник евакуації директор «Іоанового Центру» Андрій Пінчук разом із відважними водіями щодня вивозить людей із гарячих точок. Запис на евакуацію: +380 67 561 57 89.

 • Приблизно стільки ж людей пройшли через шелтер у Волоському. Щодня там перебуває близько 200 осіб, приблизно половина з яких – діти. Тут організовано харчування, психологічну та медичну допомогу, розваги та майстер-класи для дітей.

Продовжуємо допомагати тим, хто цього гостро потребує і молимося про якнайшвидше закінчення війни.

Я щиро вдячний тим, хто відгукнувся та допомагає!

Тримаємося разом і не забуваємо про тих, хто потребує нашої підтримки та турботи!

Разом ми сила!

  Loading...