Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Павло Овчинніков, СЕО KIDDISVIT, знову закликав світову спільноту до підтримки України та відмови від співпраці з росією.

1 лютого 2024 року в рамках світової виставки іграшок Spielwarenmesse у Нюрнберзі відбулась зустріч Міжнародної Ради Індустрії Іграшок (International Counsel of Toy Industries). ICTI об’єднує тисячі компаній з п’яти континентів та 17 країн і охоплює понад 75% світового ринку іграшок. До складу входить і Українська Асоціація Індустрії Іграшок. 

Павло Овчинніков, як президент УАІІ, виступив з промовою перед спільнотою ICTI. Учасники зустрічі говорили про скорочення світового ринку іграшок. Павло Овчинніков підкреслив, що в Україні ринок іграшок поступово відновлюється та розповів про проблеми, з якими стикається бізнес. А також наголосив на важливості підтримки українських розробників та відмови від співпраці з російськими компаніями.

“Україна проживає найжахливіший період – повномасштабну війну. Народжуваність скоротилася на третину від довоєнного рівня. Для порівняння, у 2010- 2013 в Україні народжувалось близько 500 000 дітей на рік. У 2023 році – всього 187 387. Але попри блекаути, постійні тривоги, блокади кордонів, перебої зі зв'язком, закриття магазинів, не кажучи за більш трагічні події, українські підприємці працюють. Ринок іграшок в Україні виріс на 20% після різкого падіння у 2022 році. Ми будуємо ринок іграшок, який відповідає високим міжнародним стандартам якості та готові розвиватись глобально. Сподіваюсь, що світова спільнота підтримає українських підприємців та сприятиме припиненню співпраці з російськими компаніями”, – Павло Овчинніков.

  Loading...