Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Павло Овчинніков разом із Благодійним фондом «МАМА плюс Я» подарував іграшки дітям, які постраждали від війни.

1 червня 2022 року, у MYplay на вул. Воскресенська, 10 - відбулося урочисте вручення подарунків від Павла Овчиннікова та фонду «МАМА плюс Я» дітям, які постраждали від війни.

Діти – наше майбутнє!

Це світлі, щирі, цікаві, завжди відкриті до нового та цікавого маленькі люди!

Навіть сьогодні вони не перестають тішити своєю дитячою безпосередністю та усмішками.

За ці 3 місяці наші діти дуже багато пережили та різко подорослішали. Досвід, який не кожному дорослому під силу.

Сьогодні, разом із Благодійним фондом «МАМА плюс Я», Павло Овчинніков вручив іграшки для літа дітям, які стали вимушеними гостями Дніпра. Ті іграшки, на які відкрив благодійний збір у свій день народження.

До свого дня народження Павло вирішив зібрати кошти для дітей, щоб подарувати їм частину вкраденого дитинства та втілити у життя маленьку мрію кожного.

Внаслідок цього було зібрано 181 600 гривень для закупівлі подарунків дітям, які постраждали від війни.

Реалізація акції відбувається у співпраці із благодійним фондом «МАМА плюс Я».

«Ми разом привернули увагу до проблеми вкраденого дитинства в українських дітей. Ну і вручили дітям подарунки, про які вони мріяли! Діти щасливі! І це головне» - сказав Павло Овчинніков, CEO та співзасновник групи компаній KIDDISVIT.

До речі, на фото лише маленька частина подарунків, решта їдуть у Нікополь, Суми, Кривий Ріг, Кам'янське, Синельникове та інші міста.

Понад 150 малюків ганятимуть на самокатах і велосипедах, гратимуть з піском, стрілятимуть з арбалету, малюватимуть, ліпитимуть. Одним словом, наповнювати своє дитинство радісними спогадами щасливої гри.

Наші діти вчать нас вірити у дива, вірити у перемогу, вірити у краще.

«Я сподіваюся, що незабаром яскраві емоції, дитячий сміх, безтурботність і радість знову наповнять наше повсякденне життя» – зазначив Павло.

З Днем захисту дітей!

Оберігайте найдорожчих – і нехай скоріше щасливе дитинство повернеться до України!

  Loading...