Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Подарунки від Scentos особливим митцям

Арт-студія у ботанічному саду ДНУ: фарби, мольберти та сонячні ранки.

Так минуло літо у вихованців різних дитячих корекційно-реабілітаційних центрів Дніпра, які опікуються дітьми з аутичними проявами.

ГО «Яскрава країна» за підтримки Українського культурного фонду ініціювала та успішно втілила арт-проєкт для діток з аутизмом та РАС.

Батьки отримали змогу долучити дітей до образотворчих студій. Діти вчилися малювати.

Арт-терапія – один із найбільш ефективних методів терапії аутичних дітей. З її допомогою можна побачити внутрішній світ дитини, сприяти розвитку комунікативних навичок, а також знімати емоційну напругу та занурювати дитину у стан комфорту та спокою.

«Багатьох дітей наші спеціалісти вчили тримати пензель чи олівець з нуля. Втім, діти у захваті! Гідних робіт назбиралось на виставку!» - зауважила Ольга Обласова, керівниця ГО «Яскрава країна».

Виставку з 50 робіт відкрили у фойє Дніпровського державного цирку. Вона триватиме місяць.

На відкриття запросили й самих митців з батьками.

Подарунком для талановитих художників стала прем’єра циркової програми "Таємниці Атлантиди".

Компанія KIDDISVIT подарувала набори з яскравими ароматами Scentos для творчості й малювання талановитим художникам з аутизмом та РАС.

У такий спосіб офіційний дистриб’ютор світових брендів іграшок в Україні підтримав культурний інклюзивний проєкт «AUталанти – митціUA», який реалізовує ГО «Яскрава країна» за підтримки Українського культурного фонду.

  Loading...