Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Робот-митець Quincy – відтепер у провідних дитячих центрах раннього розвитку!

Популяризація STEAM іграшок у рамках проекту колаборації провідних дитячих центрів раннього розвитку та компанії KIDDISVIT.

Проект стартував у Дніпрі. Дитячий клуб раннього розвитку KID FIT першим зустрів Quincy від KIDDISVIT.

А продакт-тренери Академії KIDDISVIT провели відкрите заняття для дітей та методистів клубу, продемонстрували, як можна гратися й одночасно вчитися малювати разом із інтерактивним роботом-митцем Quincy

Quincy - унікальний робот, який вчить дитину малювати, рахувати та писати. Розмовляє Quincy українською мовою - отже, дитина з легкістю буде запам'ятовувати українські слова та збільшувати свій словниковий запас!

Проектом охоплено п’ять міст України: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Львів.

Для презентації новинок у кожному місті обрали по п’ять дитячих закладів, у Києві – 10.

«Наші діти у захваті від робота! Вони зацікавлено слухали та повторювали за Quincy. Ми з упевненістю можемо заявити: у нашому дитячому клубі з'явився новий житель, кращий друг дітей робот-митець Quincy!» - так за подарунки подякував Дитячий клуб KID FIT.

До кінця лютого Quincy оселиться ще у кількох дитячих розвиваючих центрах Дніпра, а вже у березні дістанеться Львова, Києва, Харкова та Одеси.

  Loading...