Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Керівники KIDDISVIT розпочали навчання на Pre-MBA Academy DTEK

Команда керівників групи компаній KIDDISVIT розпочала навчання на програмі Pre-MBA від Academy DTEK.

Перший модуль на тему “Стратегія: від візії до розвитку бізнесу” завершено.

Всього шість.

Допомагають учасникам програми “Ефективний керівник: Pre-MBA”:

  • Михайло Крікунов, Ph.D., експерт з питань стратегії, візітінг-професор університету Нью-Брансвік (Канада), сертифікований тренер з програм лідерського розвитку Development Dimensions International.
  • Тетяна Шерман, експерт з клієнтоцентричності з 15-річним досвідом на керівних позиціях в корпоративному бізнесі, функціональним та культурним досвідом роботи у 5 країнах, керівник з маркетингу та комунікацій Академії ДТЕК.

 

“Як говорив Говард Лавкрафт, найдавніша і найсильніша емоція людства – це страх. А найдавніший і найсильніший вид страху – це страх перед невідомим. Саме тому ми повинні тримати руку на пульсі, адаптуватися до складних умов сьогодення, розвивати бізнес та наближати перемогу. Ми розуміємо, що одні компанії вимушені йти з ринку, а для інших наступає час можливостей. Наша компанія KIDDISVIT дивиться вперед, розвивається та ставить перед собою амбітні плани. Саме тому ми вирішили подивитись на бізнес по-новому та в період турбулентності віднайти нові можливості й зони росту завдяки Pre-MBA програмі від Academy DTEK, – зазначив Павло Овчинников, СЕО KIDDISVIT.

Навчання – це інвестиція в розвиток.

А постійно розвиватись – одна із цінностей нашої компанії.

Не зупиняємось!

  Loading...