Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
СЕО KIDDISVIT Павло Овчинніков закликав світових виробників іграшок зупинити співпрацю з росією.

24 травня в Штаб-квартирі Європейського Союзу в Брюсселі зустрілися члени Міжнародної Ради Індустрії Іграшок (International Counsel of Toy Industries), яка об’єднує 17 країн з п’яти континентів.

Кожна країна представляє від десятків до кількох тисяч компаній. Разом члени ICTI охоплюють понад 75% світового ринку іграшок.

До складу ICTI входить і Українська Асоціація Індустрії Іграшок.

Павло Овчинніков, як президент УАІІ, виступив з промовою перед учасниками зустрічі. Розповів про поточний стан ринку іграшок України та проблеми, які наразі долає бізнес.

А також закликав присутні асоціації з різних країн сприяти припиненню співпраці міжнародних виробників іграшок з російськими компаніями.

“Російська влада знищує нашу країну та націю. 481 дитина загинула у цій жахливій війні, 977 дітей було поранено. І страждання українських дітей продовжуються! Кожен контракт з російськими терористами – це спонсорування вбивств! Потрібно припинити експорт та імпорт російських товарів, як це вже зробили великі світові компанії – Mattel, Hasbro, LEGO тощо. Компанії, які виступають за свободу у всьому світі, повинні допомогти нам подолати цю агресію. Тому що ми захищаємо не лише Україну, а й Європу.” – Павло Овчинніков.

Члени ICTI підтримали Павла Овчиннікова оплесками та вшанували пам’ять воїнів і безневинних жертв війни росії проти України хвилиною мовчання.

  Loading...