Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Шелтер на Байкальській для переселенців від KIDDISVIT.

Друзі!

Які ж надзвичайні люди працюють у нашій компанії.

Хочемо вам розповісти! З 28.02, за згодою Павла та Дмитра Овчиннікових, було відкрито шелтер для вимушених переселенців.

З початку там не було нічого. Спільними зусиллями знайшли матраци та подушки, облаштували спальні місця. Згодом з‘явився душ, кухня, пральна машинка. Почали приїздити люди. Всі вони тікали від війни.

Наші дівчата: Аня Стесюк, Оксана Борсук, Олена Андреєва, Оля Кравченко, саме вони зустрічають та розміщують гостей у шелтері та роблять все для того, щоб людям було затишно і спокійно. Наскільки це можливо. Бо у кожного гостя своя щемлива історія…

У їдальні постійно запашні квіти. Щодня привозять піцу та гарячі обіди. Для дітей влаштовують різні активності, майстер-класи та терапії.

А ще у шелтері радо приймають із хатніми тваринками.

Дякуємо нашим дівчатам та хлопцям із СБ. За ваше щире серце та небайдужість до чужого болю. Це титанічна праця. Щодня ви наповнюєте життя людей у шелтері відчуттям затишку і тепла.

Ви - НЕЙМОВІРНІ! Герої серед нас! Все буде Україна!

  Loading...