Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Скутерам Micro виповнилося 25 років! Швейцарська історія успіху.

МICROісторія успіху розпочалася з особистої потреби. 

Вім Оботер, засновник компанії Micro Mobility Systems AG, зрозумів, що йому доводиться багато ходити пішки, і замислився, що було б непогано мати під рукою зручний самокат.

І ось, пройшовши шлях завдовжки в 25 років, сьогодні ми спостерігаємо на вулицях міст цілу MICROmobility тенденцію.

Ідея назви MICRO з'явилася завдяки думці, що самокати допомагають легше і швидше долати MICROвідстані.

На думку Віма, самокат має бути легким, але при цьому міцним та надійним. Плавно пересуватися по дорозі. Ергономічним: щоб легко скласти і зберігати в автомобілі або перевозити в міському транспорті.

Компанія Micro налічує більше 50 різних видів продукції, поставляючи її в 80 країн світу. Від яскравих популярних дитячих моделей, до модних ультрасучасних електричних скутерів.

А також остання розробка компанії – електричний міський автомобіль Microlino.

До 25-ої річниці компанія Micro вирішила випустити спеціальну модель скутера – Micro Navigator, виконану у стилі ретро. Для істинних естетів та колекціонерів.

"Якщо ви хочете добитися успіху, вам доведеться ризикнути, щоб зробити що-небудь божевільне! З Micro ми показали, що Швейцарська ідея може стати світовою торгівельною маркою" - Вім Оботер.

За 25 років у світі було продано понад 90 мільйонів одиниць скутерів Micro, які є бестселером серед самокатів.

В Україні KIDDISVIT є офіційним дистриб’ютором MICRO. Тож, ми щиро вітаємо наших Партнерів!

  Loading...