Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Суперподарунок до Дня святого Валентина – святкова серія «Валентинки» від бренду L.O.L. Surprise!

Зустрічайте нову серію «Валентинки» від бренду L.O.L. Surprise!

Маленькі стильні лялечки стовідсотково закохані одне в одного, адже серед аксесуарів іграшкового набору є половинки їх сердечок. Вони просто створені бути разом!

І якщо любов поєднала їх серця, то ти можеш поєднати малюків у пару, придбавши їх разом.

Дівчинка серії «Валентинки» - в образі рокера. У цієї крихітки рожево-чорне волосся та стильне вбрання: чорна курточка, сині шортики.

А хлопчик L.O.L. у цій парочці – справжній панк із синім ірокезом. Футболка, шорти та брутальні браслети доповнюють стильний панківський образ.

Колір кульки підкаже, хто ж чекає на тебе всередині: хлопчик – у синій кульці, а дівчинка - у рожевій. Кулю-упаковку можна використовувати в якості підставки для ляльки.

Лялечки L.O.L. нової серії мають цікаві особливості: хтось вміє бризкатися, а хтось змінює колір у холодній воді.

Кулька L.O.L. Surprise! містить 7 шарів сюрпризів: стікер, половинку серця, пляшечку, одяг та взуття для ляльки, лист колекціонера.

Наявність маленьких аксесуарів робить розпакування кульки приємним квестом, який піднімає настрій.

Шукай закохану парочку святкової серії «Валентинки» від бренду L.O.L. Surprise! у дитячих крамницях України. Допоможи закоханим поєднати серця!

  Loading...